ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Ilu? Cubarsiego , który jest flopem , Fermina i Yamala . Koniec .
0
@HypeR był w Arabii też , więc pewnie musi przylecieć na spokojnie, przejść badania itp i potem będzie oficjalnka.
0
@Filipem Casado ma potencjał ma zostanie lepszym piłkarzem niż De Jong
3
@Roobo to widać że mało wiesz o czym mówisz .
Raphinha zdobywał przez pierwsze dwa sezony po ok 10 bramek na cały sezon . Zobacz sobie ile ma Rashford w połowie sezonu.
3
@Roobo przecież ten opis pasuje idealnie do tego co robił Raphinha przez pierwsze kilka sezonów.
Gówno totalne , marnowanie setek , zero dryblingu .Ale double double dowoził .
Anglik pewnie też tego dokona.
0
@Murazor bez przesady , w pierwsze dwa sezony chłop był naszym najlepszym stoperem .
Jego błędy przez pierwsze dwa sezony spotkań można policzyć na palcach jednej ręki.
0
Gdyby on był zdrowy to byłby w top5 stoperów na świecie . Ale niestety .
6
@sergio5 czekaj , zapytam Laporty tylko skończy jeść pizzę.
0
@BORO_12 nie mówię że tak będzie ale chyba coś jest na rzeczy . Z drugiej strony skoro mówią że Eric może już nie grać na skrzydle to kto by wtedy się zmieniał na PO z Cancelo ? Chyba Araujo xD
1
Widzisz @BORO_12 a jednak Kounde może być opcją na środku .
0
@Doren01 najważniejsze że jak on strzeli jedną to obyśmy my wsadzili im cztery .
1
@ViscaelBarca2007 akurat w przypadku jest to kluczowe .
Nie chodzi że stoper musi być demonem szybkości ale wystarczy szybki skrzydłowy czy napastnik i jest po Martinie , tak bylo jak grał na LO i tak jest na stoperze .
W naszym stylu gry to bardzo ważne i dlatego tracimy tyle bramek , bo jak rywal nie jest na spalonym to stoperzy nią nadążają.
1
@FCB24 to nie jest żaden argument . Reszta klubów Premier League wydaje dużo i uja z tego ma .
4
@Filipem a czy w tych danych jest ile razy Martin był objechany na szybkość? XD
11
I super , widać że na chłopak potencjał i umiejętności. Oby dostawał więcej szans!
0
W niedzielę myślę że kluczowe będzie to jak będzie funkcjonował nasz pressing .
W ostatnim klasyku nie było piłkarzy jak Joan Garcia , Raphinha , Lewy , Olmo itp a pierwszy z nich jest w tym aspekcie kluczowy .
W pierwszym meczu na ławce mieliśmy tylko Bardacziego na ławce do ofensywy , teraz na ławce będzie pewnie on , Rashford, Robercik i Olmo , także będzie w czym wybierać no i Joan Garcia na bramce to wiadomo .
Daj Boże żeby Rapha pozostał w dyspozycji jak z Bilbao . To nasz bardzo ważny piłkarz.
0
@APTAPT z Valencią Roony zagrał mega cienko .
0
@Gibbon_FCB oczywiście że będą problemy .
Z naszą obroną to problemy mam sprawia pierwszy lepszy przeciwnik .
0
@Mixtape wątpię , nasza obrona jest chyba jeszcze gorsza od ich .
2
@Luciano99 nie mamy zdrowego składu , dwójka naszych stoperów Araujo-Christensen nieobecna xd
4
@szymonekk a z czego niby takie wnioski? Ostatnie 20 minut to Real oddychający rękawami i nieistniejący w ataku .
1
@KamQiX tyle że Casado udowodnił już trochę razy że potrafi zagrać bardzo dobre spotkania i myślę że ma większy potencjał od holenderskiego księcia z bajki .
9
Z jego wypowiedzią po części się zgadzam .
Chłop przyszedł kiedy drużyna była mega ciężka a piłkarze babolili i to nieźle a do tego chodząca dwójka z przodu Messi-Suarez patrząca się jak rywal nas rozjeżdża .
Do dziś mam obrazek przed oczami jak Vidal próbuje odebrać piłkę i biega od jednego do drugiego rywala a Messi sobie koło nich przechodzi xD
0
@Matt_i1992 jest mega mocny że z sensownych rywali to wygrał z Atletico i z Bilbao i to tyle .
U siebie przegrał też z Villarealem 2:0 .
To że jest na miejscu na którym jest w tej słabej lidze gdzie dobre zespoły wymieniasz na palcach jednej ręki , nie znaczy że ktoś jest mega mocny .
0
@partymaker w dalszym ciągu to Espanyol a nie PSG na wyjeździe .
Nie funkcjonowało praktycznie nic poza Joanem Garcią.
Obrona baboliła , środek przegrywał ciągle pojedynki i nie nadążał wracać .
Z przodu nie kleiło się zupełnie nic .
0
@Matt_i1992 z meczu na mecz wchodzimy na wyższy poziom? Po czym takie wnioski skoro mecz wcześniej z Espanyolem graliśmy kompletne gówno ?
2
@macio_944 De Jong żeby zadośćuczynić za swoje lata słabej gry to musiałby kozacki sezon zagrać żeby chociaż lekko to zmazać .
Niestety nierealne.
0
@waletpl raczej potrzebnie . W tamtym roku zgarnęliśmy chyba coś koło 10 mln euro za zwycięstwo .
1
@SinMistico Napoli Napoli , kupon Ci ....
10
Dziwi mnie to zamrażanie piłkarzy przez Flicka .
Nie dajesz komuś grać nawet ogonów a potem nagle z musu pierwszy skład .
Jak ktoś ma się dobrze prezentować jak kilka meczów pod rząd nie grasz a potem nagle od pierwszej minuty w ważnym meczu .
Rezerwowi jak Bardaczi , Casado , Bernal powinni częściej dostawać szansę .
Potem jak ktoś wypadnie to będą wystawiania ale bez formy bo odstawieni.