ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo nikt nie jest idealny
1
@xaart7 no Ty właśnie nie pamiętasz bo jesli ktoś w 2025 roku uważa dwumecz Barcelona Chelsea z sezonu 08/09 za przekręt i skandal to albo nie pamięta co tam się działo albo jest po prostu debilem .
Jak przeanalizujesz dwumecz , to Barca była dużo bardziej skrzywdzona przez arbitrów niż Chelsea.
I każdy po obejrzeniu dwumeczu jeszcze raz zamyka japę i nigdy już o tym nie wspomina .
3
@Czarny_ck czyli to tak jak Raphinha przez pierwsze dwa sezony .
Liczby okej a poza tym zmarnowane setki , zero dryblingów itp
3
@BORO_12 pewnie chcą zatrzymać Rashforda żeby Ferran był podstawowym napastnikiem i zmieniać go z Rashfordem na 9tce
18
Zdrowych , Wesołych Świat Bożego Narodzenia wszystkim labambowiczom .
0
@baryn ale nie modyfikują tych jedenastek , dlatego nie ma napastników w linii pomocy czy skrzydłowych .
Równie dobrze mogli by wstawić Kane'a w drugiej linii bo też zasłużył.
Dla mnie Rapha powinien być w jedenastce jako skrzydłowy z innym skrzydłowym czyli z Dembele .
Obaj byli lepsi od Yamala.
1
@Eklerek szkoda że nie weszło .
7
Ale Barca w niego wierzy i jak wróci to trzeba przedłużyć kontrakt do 2035 roku .
0
@baryn czy Ty masz problemy z czytaniem i rozumowaniem ? Przeczytaj sobie o czym pisze od pierwszego komentarza .
0
@baryn na papierze jest umieszczany na LS i tym się wszyscy kierują. W zeszłym sezonie również.
0
@baryn na tej pozycji co zawsze , wystawiony na LS schodzący do środka pola .
W środku grał Eric , Frenkie i Fermin .
0
Synalki Negreiry dalej liderem .
0
Teraz wprowadzić kogoś ofensywnie każdego , strzelić drugą i potem wprowadzić kogoś do uspokojenia gry .
0
Frenkie , Fermin bez formy .
Zapowiada się dobrą grą w środku .
0
@baryn Raphinha nie grał w środku , więc go tam nie wrzucili .
0
@Kubsoleon patrząc na cały sezon to moim zdaniem tak . Dlaczego ? A no dlatego że mimo Mbappe miał słabsze pierwsze miesiące to potem chłop strzelił 44 bramki.
0
@CPuyol chłopie , naucz się czytać ze zrozumieniem .
W ataku masz 3 zawodników.
Dembele , Mbappe i Yamala .
Kogo powinni dla Ciebie innego wykreślić z ataku żeby było miejsce dla Raphinhi? XD
Raphinha nie grał w środku , więc go tam nie wrzucą, dlatego zapytam jeszcze raz , w czyje miejsce w ataku wrzucił byś Raphinhę.
1
@daniel32778 ale Rapha nie grał w pomocy , więc go tam nie wcisną.
0
@regatta52 a widzisz tu gdzieś hejt?
1
@Kubsoleon a za kogo jak nie za Yamala ? Masz trzy osoby w ataku . Jest Dembele , który wygrał ZP i Mbappe , który strzela co mecz .
Najsłabszy z tej trójki był Yamal i Rapha powinien być na jego miejscu .
Mieli czterech w ataku wystawić czy Raphinhe jako pomocnika? XD
1
@robsesh Rakieta przy De Jongu to niczym Iniesta .
Mam nadzieję że zagra Casado w miejsce Pedriego , bo mają najbardziej zbliżony profil ale wiem że to zapewne niemożliwe.
3
@kacperowski20 a po tym jeszcze Pedri wziął udział w treningu , który był w dzień wolny xD
@_Synapsy_ no my w LM też wiemy jak gramy xD
17
To czekamy na jutrzejsze partizado holenderskiego księcia z bajki!
1
@partymaker dokładnie .
Nie mówiąc jeszcze że w każdym poście musisz kliknąć w jedno gówno żeby komentarze poniższe pokazać.
1
@Kubsoleon @Aranjo to że Raphinha w jedenastce roku zająłby jego miejsce .
Jak praktycznie każdą jedenastka w plebiscytach ma formację 4:3:3.
A na prawym skrzydle ale jest Yamal bo Barcelona zaczęła sobie promować młodego zamiast Raphinhi , który był najlepszym zawodnikiem zeszłego sezonu .
I dlatego też Rapha był w ZP tak nisko , bo Barca mu zaszkodziła rozpoczynając kampanię ZP dla młodego .
A umówmy się , z najlepszymi rywalami w zeszłym sezonie to Rapha był pierwszoplanową postacią.
2
@Arkon tego nie wiadomo do końca . Isak w tamtym sezonie 27 bramek i asyst .
0
Z jednej strony fajnie że Chelsea przegrywa a z drugiej zajebiście.
36
Hansi wybrał język faktów. Jego nie ma w jedenastce a są takie tuzy jak Bellingham ( to dopiero żart) , Palmer czy Yamal.
0
@tbas myślę że jak daliśmy radę w gówniane lata ściągać Olmo czy Garcię to po ponad połowie sezonu gry na CN może Rashforda się uda ogarnąć .
1
@Kapitan hawk jeszcze gdyby udało pozbyć się ter Stegena i De Jonga to już w ogóle byłby idealny rok .