ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie że piłkarze Barcelony wybrali się do szpitala z wizytą dla chorych .
Super się ogląda takie akcje.
1
@gumaz ja mam dwa budziki na rano . Pierwszy a potem drugi 5 minut później , wstaje od razu już wybudzony.
3
@Kibic1998 nie mógł? Nie mógł bo pewnie w kontrakcie był piękny zapis żeby to się nie skończyło szybciej .
0
@urbipl ,, europejskich pucharów " xDDD
0
@Arekvip dokładnie.
1
@Vurt różnica jest taka że Torre za każdym razem jak grał go bardzo fajnie wyglądał i zawsze coś mu do kanadyjki wskoczyło .
Ansu za to nie dawali kompletnie nic.
0
@Jersi1 przecież chłop jest szybszy i zwinniejszy od De Jonga .
A do tego pokazywał że asystować dobrze też potrafi .
5
Jak dla mnie to Casado powinien dostawać więcej szans kosztem De Jonga .
Z pięknego Holendra już nic nie będzie a Casado może się jeszcze dobrze rozwinąć. W zeszłym sezonie pokazał wiele razy że potencjał jest .
4
@kubix05 był klejony , kleiłem w szkole i w domu za małolata .
0
@ProMILs i to jeszcze ma chudsze uda od jej łydek xd
1
@kubix05 pięknie mu Barcelona zmarnowała karierę.
0
@tbas nie ale jak jestem przemęczony to w wolny dzień poddaję się regeneracji .
0
@tbas jak by był przemęczony to zostałby w domu albo Flick by go odesłał żeby odpoczął ale widać nie było potrzeby .
0
@tbas jest przeciązony teraz ale przecież po meczu , w którym sam zagrał tylko kilka minut to przyszedł sam na trening w dzień wolny .
0
@July_6_BcN bo masz złamane serduszko xd
0
@July_6_BcN Pedri jest gejem?
0
@tbas przecież on sam od siebie przyszedł na trening w wolny dzień xD
0
@Hektor16 i jeszcze zero śniegu , tylko błoto a do tego smutne gęby ludzi na ulicach .
Magia .
0
@gaucho104 chłop gra w lidze wielbłąda, więc wartość nie dziwi.
0
@RanDiFCB chłopie , gram w piłkę klubowo ponad 15 lat .
Nigdy w życiu po zrobieniu dwóch kroków po lekkim kontakcie nie cofnalem obu nóg jak Vinicius do tyłu .
Widać wyraźnie na filmie że robi to nie naturalnie i upada tylko dlatego bo wypuścił sobie piłkę za daleko i próbował wynosić karnego .
0
@Gacu95 takie są pieniądze ze zamykamy sezon ze stratami z prawie 2 mld długiem chłopie xD
0
@FiscaelBarca to oni wezmą 50 ale bez Araujo .
0
@RanDiFCB chłopie ale masz filmik wyżej na którym widać że chłop cofa sam nogi bez kontaktu żeby się przewrócić xD
3
@barcanawieki bardzo współczuję, dużo zdrowia dla mamy .
0
@gaucho104 to że płaciliśmy takie sumy Negreirze oznacza jedno .
Wyciąganie brudnych pieniędzy przez prezydentów Barcelony.
2
@norbi77 podyktowanie karnego za tą rękę z wczoraj to po prostu kryminał
0
@szyna192 a no to jak się dolicza jeszcze raty za piłkarzy no to gdzieś tam to wyjdzie .
Tyle że my też jeszcze nie otrzymaliśmy pieniędzy za wszystkich .
Wiem że tego ,, niebezpiecznego zadłużenia " mieliśmy w lato ok ponad 400 milionów i tu właśnie mamy sporą stratę do Realu .
Mam nadzieję że powrót na CN trochę podreperuje finanse.
0
@bulo za wyciąganie z klubu pieniędzy.
1
Ten transfer to byłby dopiero flop.
0
@szela1899 prezydenci Barcelony wyciągali pieniądze .
Hajs przelewany , raporty przychodziły ale nie do oglądania .