10

@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz

5

@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.

Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.

Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice

0

@mrboom Hah xD

No ale mimo wszystko warto spojrzec na to z perspektywy piłkarzy. Takie codzienne zatrzymywanie auta by zrobic fotki może byc z deczka irytujace

7

Ale serio dziwicie sie Cancelo i innym? Raz na jakis czas spoko ale codzienie może byc to zwyczajnie uciażliwe i nie tylko Joao zwraca na to uwage. Swego czasu to samo było z Umtitim Messim etc.

Postawcie sie tez w sytuacji piłkarzy.

0

@MesQueUnClub_87 Ooo Urbex wyglada ciekawie bo reszte widziałem. Dzieki!

0

@MesQueUnClub_87 Horrorów czystych nie lubie. Moze byc Fantasy lub jakis komediohorror

1

@DLFCB Szambo mnie nie interere :x

0

Ostatnio mało czasu dlatego zapytam tutaj.

Wyszło cos ciekawego ostatnio z gatunku fantasy horror/komedia? Ofc chodzi o filmy ale seriale tez moga byc

1

Komentarz usunięty

8

@Hasszz Bo nie zrozumiałes przekazu

3

@Marcelinho99 Akurat kanał Wardęgi to przeciwienstwo g*wna.

Bardzo potrzebny kanał bo nie jednego patusa z yt wyjasnił. Szeryf internetu

7

Dobry materiał Konopa.

Jesli ktos myslał ze tam bedzie z 30 kolejnych nazwisk to faktycznie moze byc rozczarowany. Merytorycznie bardzo dobry. Zaskakujacy dla mnie był temat Verteza.

Ale to na pewno nie jest koniec bo to jest tylko wierzchołel góry lodowej i oby ci ludzie poniesli konsekwencje

1

@Bartas7VeB Villareal? Sevilla? To nie sa ogóry

2

Niestety im dalej w las tym mniej podoba mi sie duet Kounde Christensen.

Araujo ma ten gaz i on pewnie asekurowałby lepiej Francuza.

1

@Kapitan hawk Watpie u nas brakuje kogos tam bramkostrzelnego jak Jude

0

@Keson Byle jakos wykupili portugoli

4

Życiowe Credo Pieprzyc Soto Grado.

Niedorozwiniety sedzia który kolejny raz dyma Barcelone i nie mowie tylko o golu Felixa

1

3 pkt straty w teorii to jest nic.

Praktycznie to my gramy z Bilbao Sociedad Realem i Atletiko.

Nie mamy Pedriego De jonga Raphinhy Kounde i Lewego

Dla mnie ten sezon smierdzi brakiem trofeów. Moze chociaz w LM troche sie poszczesci...

1

Patologia to ich wykonczenie...

1

Jesli Barca nie zdobedzie 3 pkt to 2 kolejne mecze beda o byc albo nie byc w lidze. Bilbao i Real...

1

Trzeba liczyc ze uraz Kounde nie bedzie poważny i wykuruje sie w trakcie przerwy.

Te sezon to kopia poprzedniego tylko Real z Barca zamienili sie miejscami

2

Yamal przywraca nadzieje

0

Oczywiscie w jednym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy...

Puchar króla. Superpuchar i LM o to trzeba walczyc w tym sezonie

0

Po sezonie mozemy stracic braci Joao wiec kolejny sezon moze byc jeszcze gorszy

5

5 pkt straty a mecze z Bilbao Realem RSSS i Atletiko.

Sezon ligowy przegramy w pazdzierniku i listopadzie z taka gra w obronie

2

Araujo musi grac z Kounde zeby takie akcje kasowac.

2

Co sie stało z ta obrona... Zaraz bedzie po sezonie

0

Jprdl Araujo musi grac z Kounde.

5 pkt straty bedzie

0

@tristan87 Dymitr top

1

@Barca1992 Na ten moment nie. Ofc sa tam rzeczy obrzydliwe którymi powinna sie zajac prokuratura ale nie ma nic czego nie mozna by sie spodziewac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?