Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@ludnek Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. To ze zarabia miliony nie oznacza ze musi spełniac zachcianki nachalnych kibicow. Cancelo ma tez rodzine z która chce spedzac czas którego i tak ma mało jako piłkarz
5
@VegetaPolska Piłkarz to tez człowiek i ma rodzine z która tez chce spedzic czas. Nie musi i nie powinien codziennie tracic czasu na takie rzeczy.
Ty Vegeta rozumiesz ze co innego robic fotki co jakis czas a co innego gdy czuby codziennie wchodza ci pod maske samochodu.
Sytuacja z Umtitim Messim itd pokazuje jak nachalni sa ci kibice
0
@mrboom Hah xD
No ale mimo wszystko warto spojrzec na to z perspektywy piłkarzy. Takie codzienne zatrzymywanie auta by zrobic fotki może byc z deczka irytujace
7
Ale serio dziwicie sie Cancelo i innym? Raz na jakis czas spoko ale codzienie może byc to zwyczajnie uciażliwe i nie tylko Joao zwraca na to uwage. Swego czasu to samo było z Umtitim Messim etc.
Postawcie sie tez w sytuacji piłkarzy.
0
@MesQueUnClub_87 Ooo Urbex wyglada ciekawie bo reszte widziałem. Dzieki!
0
@MesQueUnClub_87 Horrorów czystych nie lubie. Moze byc Fantasy lub jakis komediohorror
1
@DLFCB Szambo mnie nie interere :x
0
Ostatnio mało czasu dlatego zapytam tutaj.
Wyszło cos ciekawego ostatnio z gatunku fantasy horror/komedia? Ofc chodzi o filmy ale seriale tez moga byc
1
Komentarz usunięty
8
@Hasszz Bo nie zrozumiałes przekazu
3
@Marcelinho99 Akurat kanał Wardęgi to przeciwienstwo g*wna.
Bardzo potrzebny kanał bo nie jednego patusa z yt wyjasnił. Szeryf internetu
7
Dobry materiał Konopa.
Jesli ktos myslał ze tam bedzie z 30 kolejnych nazwisk to faktycznie moze byc rozczarowany. Merytorycznie bardzo dobry. Zaskakujacy dla mnie był temat Verteza.
Ale to na pewno nie jest koniec bo to jest tylko wierzchołel góry lodowej i oby ci ludzie poniesli konsekwencje
1
@Bartas7VeB Villareal? Sevilla? To nie sa ogóry
2
Niestety im dalej w las tym mniej podoba mi sie duet Kounde Christensen.
Araujo ma ten gaz i on pewnie asekurowałby lepiej Francuza.
1
@Kapitan hawk Watpie u nas brakuje kogos tam bramkostrzelnego jak Jude
0
@Keson Byle jakos wykupili portugoli
4
Życiowe Credo Pieprzyc Soto Grado.
Niedorozwiniety sedzia który kolejny raz dyma Barcelone i nie mowie tylko o golu Felixa
1
3 pkt straty w teorii to jest nic.
Praktycznie to my gramy z Bilbao Sociedad Realem i Atletiko.
Nie mamy Pedriego De jonga Raphinhy Kounde i Lewego
Dla mnie ten sezon smierdzi brakiem trofeów. Moze chociaz w LM troche sie poszczesci...
1
Patologia to ich wykonczenie...
1
Jesli Barca nie zdobedzie 3 pkt to 2 kolejne mecze beda o byc albo nie byc w lidze. Bilbao i Real...
1
Trzeba liczyc ze uraz Kounde nie bedzie poważny i wykuruje sie w trakcie przerwy.
Te sezon to kopia poprzedniego tylko Real z Barca zamienili sie miejscami
2
Yamal przywraca nadzieje
0
Oczywiscie w jednym momencie wypada kilku kluczowych piłkarzy...
Puchar króla. Superpuchar i LM o to trzeba walczyc w tym sezonie
0
Po sezonie mozemy stracic braci Joao wiec kolejny sezon moze byc jeszcze gorszy
5
5 pkt straty a mecze z Bilbao Realem RSSS i Atletiko.
Sezon ligowy przegramy w pazdzierniku i listopadzie z taka gra w obronie
2
Araujo musi grac z Kounde zeby takie akcje kasowac.
2
Co sie stało z ta obrona... Zaraz bedzie po sezonie
0
Jprdl Araujo musi grac z Kounde.
5 pkt straty bedzie
0
@tristan87 Dymitr top
1
@Barca1992 Na ten moment nie. Ofc sa tam rzeczy obrzydliwe którymi powinna sie zajac prokuratura ale nie ma nic czego nie mozna by sie spodziewac