0

Szczerze? Sprawdziłem o kim konopski mówił i nie ma zaskoczenia i to tez obecnie nie sa persony na czasie.

Ale po meczu odpale całosc bo tylko koncówke sprawdziłem

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem jak inni ale ja Legii xD

0

@FcPortoFan1999 Przeciez pisałem ze nie lubie rakowa. Juz wole Legie :x

0

@MesQueUnClub96 Jak bedzie w 100% sprawdzony. To nie jest byle afera to gruby kaliber i to musi byc sprawdzone 3x nim opublikuje

0

Legia kur strzelcie tego gola...

1

@Kapitan hawk Ament!

5

Wiecie co jest przykre? Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy i ogólnie razem z Velde sa najlepsi na tej pozycji.

Co z tego ze Lech wypromował 3 jak każdy z nich nie potrafi sie przebic za granica... Smutne ze nie mamy ani 1 topowego skrzydłowego z krwi i kosci.

1

Mendilibar poleci lada chwila

1

@Ptasior A no niestety. Troche patowa sytuacja bo przywódcy sprowadzaja smierc na cywili. Troche jak z powstaniem warszawskim.

Ofc żeby było jasnosc ja nie szkaluje powstanców tylko dowództwo :)

3

@Ptasior Głupota palestyny. Teraz jak Izrael wjedzie to nic tam nie zostanie

0

1

@barcelonaLM No i fajnie. Oponiarze w ryk :]

0

@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Ishaka patrzac ile problemów miał Szwed od koncowki poprzedniego sezonu. Taka nagroda pocieszenia

0

O 21 Seville odpale chyba bo bieda z meczami troche xd

0

@FcPortoFan1999 Ale tu chodzi stricte o urode nie ważnosc

0

Patrze na gola Cyganiksa i niezle siadło ale no mimo wszystko Ishak zasadził ładniejszego gola poprzedzonego fajnym przyjeciem.





@FcPortoFan1999

1

@Encore Ale Lewy tez juz swoje lata ma i ten sezon pokazuje ze bedzie tylko gorzej

2

@misterio No Pedriego pewnie szlag trafiał xd

5

@DonAndrzejos Fajnie

0

@Encore Czemu smiesznie? My tez mistrza zgarnelisny w podobny sposob jak real punktuje obecnie mimo ze kadra była niezbyt mocna

2



Dlaczego Pedri miał tak mało asyst w poprzednim sezonie. Polecam spojrzec i moze zrozumiecie ze to nie była wina Pedriego a tych plackow z ataku

1

@takisobiektos Gra niżej niz Jude

0

@okiemtypera_lucaxx95 To polecam przestudiowac kazdy mecz Pedriegl z sezonu 22/23.

Moze wtedy zrozumiesz dlaczego tych asyst było tak mało

1

@LaLigaPD Pedriego liczby nigdy w pełni nie oddadza o czym nie raz mówił Cwiakała

0

@agaFCB Jprdl. Co z wami jest nie tak? Doceniam Jude ale ja mówie o deprecjonowaniu naszych piłkarzy a gorsi niz Jude nie sa.

0

@pt9 Jprdl przeciez to zupełnie inny typ piłkarza. Tłumaczono to wiele razy ze Pedriego nigdy liczby w pełni nie oddadza. Jude to typowy ofensywny pomocnik lub napastnik. Pedri gra głębiej i nie jest gorszy od Jude tylko gra zupełnie inaczej i co innego daje zespołowi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo Pedri liczby ma dobre a asyst brakował tylko przez nieskutecznosc napastnikow

6

Zeszły sezon Pedriego to 5 bramek gdzie wiekszosc dawała 3 pkt a nagle ludzie zapominaja o tym ze był podobnie kluczowy jak teraz Jude

Uwielbiam to deprecjoniwanie naszych i spuszczanie sie nad piłkarzami Realu.

13

@okiemtypera_lucaxx95 Was srogo juz popier z tym deorecjonowaniem naszych pomocnikow

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo poprzedni sezon przeczy twoim słowom. Jego gole dawały cenbe 3 pkt ale łatwo sie o tym zapomina.

Pomijam fakt ze Pedri po prostu daje płynnosc w grze i czesto daje kilka opcji do rozegrania i czesto sam gre przyspiesza

Problem Pedriego to nie jego gra a urazy i to trzeba weliminowac bo gdy na boisku jest to widac jakosc piłkarskq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?