Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze? Sprawdziłem o kim konopski mówił i nie ma zaskoczenia i to tez obecnie nie sa persony na czasie.
Ale po meczu odpale całosc bo tylko koncówke sprawdziłem
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak inni ale ja Legii xD
0
@FcPortoFan1999 Przeciez pisałem ze nie lubie rakowa. Juz wole Legie :x
0
@MesQueUnClub96 Jak bedzie w 100% sprawdzony. To nie jest byle afera to gruby kaliber i to musi byc sprawdzone 3x nim opublikuje
0
Legia kur strzelcie tego gola...
1
@Kapitan hawk Ament!
5
Wiecie co jest przykre? Grosicki to najlepszy polski skrzydłowy i ogólnie razem z Velde sa najlepsi na tej pozycji.
Co z tego ze Lech wypromował 3 jak każdy z nich nie potrafi sie przebic za granica... Smutne ze nie mamy ani 1 topowego skrzydłowego z krwi i kosci.
1
Mendilibar poleci lada chwila
1
@Ptasior A no niestety. Troche patowa sytuacja bo przywódcy sprowadzaja smierc na cywili. Troche jak z powstaniem warszawskim.
Ofc żeby było jasnosc ja nie szkaluje powstanców tylko dowództwo :)
3
@Ptasior Głupota palestyny. Teraz jak Izrael wjedzie to nic tam nie zostanie
0
@Firestone @MesQueUnClub96 w ryk :)
1
@barcelonaLM No i fajnie. Oponiarze w ryk :]
0
@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Ishaka patrzac ile problemów miał Szwed od koncowki poprzedniego sezonu. Taka nagroda pocieszenia
0
O 21 Seville odpale chyba bo bieda z meczami troche xd
0
@FcPortoFan1999 Ale tu chodzi stricte o urode nie ważnosc
0
Patrze na gola Cyganiksa i niezle siadło ale no mimo wszystko Ishak zasadził ładniejszego gola poprzedzonego fajnym przyjeciem.
@FcPortoFan1999
1
@Encore Ale Lewy tez juz swoje lata ma i ten sezon pokazuje ze bedzie tylko gorzej
2
@misterio No Pedriego pewnie szlag trafiał xd
5
@DonAndrzejos Fajnie
0
@Encore Czemu smiesznie? My tez mistrza zgarnelisny w podobny sposob jak real punktuje obecnie mimo ze kadra była niezbyt mocna
2
Dlaczego Pedri miał tak mało asyst w poprzednim sezonie. Polecam spojrzec i moze zrozumiecie ze to nie była wina Pedriego a tych plackow z ataku
1
@takisobiektos Gra niżej niz Jude
0
@okiemtypera_lucaxx95 To polecam przestudiowac kazdy mecz Pedriegl z sezonu 22/23.
Moze wtedy zrozumiesz dlaczego tych asyst było tak mało
1
@LaLigaPD Pedriego liczby nigdy w pełni nie oddadza o czym nie raz mówił Cwiakała
0
@agaFCB Jprdl. Co z wami jest nie tak? Doceniam Jude ale ja mówie o deprecjonowaniu naszych piłkarzy a gorsi niz Jude nie sa.
0
@pt9 Jprdl przeciez to zupełnie inny typ piłkarza. Tłumaczono to wiele razy ze Pedriego nigdy liczby w pełni nie oddadza. Jude to typowy ofensywny pomocnik lub napastnik. Pedri gra głębiej i nie jest gorszy od Jude tylko gra zupełnie inaczej i co innego daje zespołowi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo Pedri liczby ma dobre a asyst brakował tylko przez nieskutecznosc napastnikow
6
Zeszły sezon Pedriego to 5 bramek gdzie wiekszosc dawała 3 pkt a nagle ludzie zapominaja o tym ze był podobnie kluczowy jak teraz Jude
Uwielbiam to deprecjoniwanie naszych i spuszczanie sie nad piłkarzami Realu.
13
@okiemtypera_lucaxx95 Was srogo juz popier z tym deorecjonowaniem naszych pomocnikow
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe bo poprzedni sezon przeczy twoim słowom. Jego gole dawały cenbe 3 pkt ale łatwo sie o tym zapomina.
Pomijam fakt ze Pedri po prostu daje płynnosc w grze i czesto daje kilka opcji do rozegrania i czesto sam gre przyspiesza
Problem Pedriego to nie jego gra a urazy i to trzeba weliminowac bo gdy na boisku jest to widac jakosc piłkarskq