Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jude Pichichi? Beda jajca xD
No ale w sumie Lewy co raz starszy wiec taki nietypowy Pichichi nie bedzie zaskoczeniem bo w LaLiga brakuje typowych snajperów ze scisłej topki
0
Ciekawy jestem czy Jude bedzue tak ładował gdy kluby naucza sie jego gry.
Ogolnie swietny grajek ale mamy równie dorych i tutaj nie ma co narzekac.
Mysle ze jesli Mbappe przyjdzie to niekoniecznie moze to wyjsc na dobre realowi
1
@bartoszplucinski Bede rzigoł
0
@MESSIah16 To wiecej niz pewne. Kwestia jak krwawy bedzie odwet
0
Nie chce byc adwokatem diabła bo Izrael nie bez powodu ma taka a nie inna opinie ale czy Palestyna wie ze jesli stanie sie cokolwiek Izraelowi to USA zrówna ich z ziemia?
Izrael jest bardzo bliskim sojusznikiem USA i jankesi nie zawachaja sie by zrobic z palestyny mielonke.
Szkoda tylko cywili którzy nie sa niczemu winni
3
@hayek Czy oni wiedza ze jak wujek Sam sie wkurzy to z nich nic nie zostanie?
USA nie pozwoli by Izraelowi cokolwiek sie stało. W razie czego zacznie sie taka imba ze z palestyni zostana same ruiny bo z bronia USA po prostu nie maja prawa miec szans.
0
@FcPortoFan1999 Zapomniałem o tym meczu xD
3
@BorzyKrzys Piekny upadek :]
0
@michal26 Mozesz strescic o co chodzi?
5
Bardzo dobry mecz Lecha. Dobra riposta po laniu w szczecinie :)
MVP Ba Loua według mnie
3
Ba loua najlepszy mecz w Lechu. Brom moze jeszcze cos z niego wystruga
4
Ale zapier gola Ishak wow!
1
Velde najlepszy skrzydłowy w lidze bez dwoch zdań.
Gdyby był jeszcze ciut bardziej regularny to 10 mln moze byc w zasiegu Lecha.
0
@BorzyKrzys Cos w tym jest. Taki Ibisz troche
7
@IrekPOL To jestes idiota. Zamykam dyskusje
0
@FcPortoFan1999 Moze i Iworyjczyka odbuduje xd
1
Ba Loua wtf on se przypomniał jak grac w piłke xD
Velde crack tej ligi
@FcPortoFan1999
1
Nie da sie Warty ogladac. Typuje spadek a Szulczek pewnie znajdzie posade w eklapie
@FcPortoFan1999
0
@MesQueUnClub96 Gorzej ci?
0
Smierdzi mi to odwołaniem meczu.
0
Jprdl kolejne opôznienie. Mecz przesuniety na 18 30...
0
Mecz warty opozniony z powodu awarii pradu
1
Oo dzis 2 druzyny z Poznania graja. Oby 6 pkt zdobyli ;)
@FcPortoFan1999
6
@Pedri16Future No to zacznie sie ostra jazda xD
9
https://zapodaj.net/plik-hs0Twmzg5Y
@Luciano99 to ktos od ciebie xD?
0
@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.
Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej
1
@Kidd Spisz sobie a tu taki mruczek włazi na ciebie xD
6
https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2021/12/yuliyamnn_20211228_1-61cb9f45916a6__700.jpg
Największy Main Coon swiata a jeszcze niewpełni wyrosnięty xD
No Bydle niesamowite ;)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
2
@Kidd Ale za to jeden z najłagodniej i przyjacielsko nastawionych ras kotów ;)
2
To jeszcze kot czy juz Lew :o
https://i.wpimg.pl/600x338/kochamyzwierzaki-pl.wpcdn.pl/img/2019/11/gigantyczny-maine-coon-1-1.jpg
Ale wielki kitku :]
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756