Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.
Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej
1
@Kidd Spisz sobie a tu taki mruczek włazi na ciebie xD
6
https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2021/12/yuliyamnn_20211228_1-61cb9f45916a6__700.jpg
Największy Main Coon swiata a jeszcze niewpełni wyrosnięty xD
No Bydle niesamowite ;)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
2
@Kidd Ale za to jeden z najłagodniej i przyjacielsko nastawionych ras kotów ;)
2
To jeszcze kot czy juz Lew :o
https://i.wpimg.pl/600x338/kochamyzwierzaki-pl.wpcdn.pl/img/2019/11/gigantyczny-maine-coon-1-1.jpg
Ale wielki kitku :]
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756
10
Moim zdaniem Legia i władze miasta Warszawy nie powinny wpuscic klubu z Alkmaar do miasta po tym czego dopuscili sie policjanci,politycy z Holandii.
Legia powinna interweniowac i próbowac wykluczyc to bydło z Holandii z europejskich rozgrywek
1
@arasz1819 Haha nie no ona nie lubi piłki xd
4
Dobra nie ma żartów. Zrobiłem siostrze kontrole rodzicielska zeby przypadkiem nie trafiła na któregos odpada z afery pandora gate
1
@HighestInTheRoom Sport.pl Poza tym za nic raczej by ich nie zawineli
1
Z tego co czytam Josue i Pankow popchneli stewarda który uderzył głowa w sciane.
Moze byc problem by Legia ich zabrała do Warszawy. Podobno klub juz działa i próbuje cos ugrac w konsulatach...
Moze byc tak ze mecz Legii w eklapie sie nie odbedzie
3
Na miejscu Legii po tym skandalu walczyłbym o walkowera.
0
@Peciak Grabara po tym incydencie nie miał prawa powołania dostac
12
@MesQueUnClub96 Bez spiny ale czy ty w realu tez takim atencjuszem jestes?
Szukasz co chwile sposobu by wyladowac w goracych przy tym prowokujac innych. Potem płaczesz ze po tobie cisna.
18
I tak brawo dla Legii. Mocniejszy rywal niz Sturm i duzo lepiej sie pokazali niz Raków. Chcieli grac w piłke a nie sie murowac.
2
@PatrychoO W punkt :)
2
@Dari0G Spoko tez troche za emocjonalnie odpowiedziałem.
A @Rust_Cohle to lubi sam siebie osmieszyc po czym pewnie stwierdzi ze zgłosiłem xd
0
@Dari0G Ales ty zabawny. Ale wytłumacze sie dla spokoju. Leki mi sie skonczyły a recepta bedzie na jutro lub pojutrze wiec moge sobie kieliszek likieru wypic na noc
@Rust_Cohle Az taki niewyrazny byłem :]?
1
@Ojciec5tkidzieci Nie lekceważ polskich patusów :)
2
No cóz walne se shota likieru o smaku słonego karmelu.
Zdrówko.
Ps nie nie mieszam alko z lekami tak dla jasnosci :)
6
Nic dziwnego ze Konop czeka. Ten film musi byc dopieszczony na 100 a nie 99%.
Jesli Wardega był zastraszany to co bedzie lub jest z Konopskym? Co to bedzie za burdel gdy ten film sie pojawi.. Oby tylko nie wycofał sie.
0
@Emhyr Niech doprowadza to do konca. To musi sie kur zakonczyc happy endem bo inaczej to bedzie klęska sprawiedliwosci.
1
Komentarz usunięty
0
Ale beda dymy... Polecam odpalic live wardegi
4
Obudzili sie w 90 min jprdl...
0
Rundic chyba pograne
0
@Dari0G Tak tak panie mądralo
9
1 polak na murawie i to w Sturmie xDDD
Nie no to jest wstyd jak uj
0
Jakim cudem jest tylko 1-0?
Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/
0
@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment
1
@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy