0

@DaPidejpi Nie masz pojecia czym jest i jak objawia sie choroba psychiczna.

Goscie odlecieli ale nijak ma sie to do choroby psychicznej

1

@Kidd Spisz sobie a tu taki mruczek włazi na ciebie xD

6

https://www.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2021/12/yuliyamnn_20211228_1-61cb9f45916a6__700.jpg

Największy Main Coon swiata a jeszcze niewpełni wyrosnięty xD

No Bydle niesamowite ;)

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

2

@Kidd Ale za to jeden z najłagodniej i przyjacielsko nastawionych ras kotów ;)

10

Moim zdaniem Legia i władze miasta Warszawy nie powinny wpuscic klubu z Alkmaar do miasta po tym czego dopuscili sie policjanci,politycy z Holandii.

Legia powinna interweniowac i próbowac wykluczyc to bydło z Holandii z europejskich rozgrywek

1

@arasz1819 Haha nie no ona nie lubi piłki xd

4

Dobra nie ma żartów. Zrobiłem siostrze kontrole rodzicielska zeby przypadkiem nie trafiła na któregos odpada z afery pandora gate

1

@HighestInTheRoom Sport.pl Poza tym za nic raczej by ich nie zawineli

1

Z tego co czytam Josue i Pankow popchneli stewarda który uderzył głowa w sciane.

Moze byc problem by Legia ich zabrała do Warszawy. Podobno klub juz działa i próbuje cos ugrac w konsulatach...

Moze byc tak ze mecz Legii w eklapie sie nie odbedzie

3

Na miejscu Legii po tym skandalu walczyłbym o walkowera.

0

@Peciak Grabara po tym incydencie nie miał prawa powołania dostac

12

@MesQueUnClub96 Bez spiny ale czy ty w realu tez takim atencjuszem jestes?

Szukasz co chwile sposobu by wyladowac w goracych przy tym prowokujac innych. Potem płaczesz ze po tobie cisna.

18

I tak brawo dla Legii. Mocniejszy rywal niz Sturm i duzo lepiej sie pokazali niz Raków. Chcieli grac w piłke a nie sie murowac.

2

@PatrychoO W punkt :)

2

@Dari0G Spoko tez troche za emocjonalnie odpowiedziałem.

A @Rust_Cohle to lubi sam siebie osmieszyc po czym pewnie stwierdzi ze zgłosiłem xd

0

@Dari0G Ales ty zabawny. Ale wytłumacze sie dla spokoju. Leki mi sie skonczyły a recepta bedzie na jutro lub pojutrze wiec moge sobie kieliszek likieru wypic na noc

@Rust_Cohle Az taki niewyrazny byłem :]?

1

@Ojciec5tkidzieci Nie lekceważ polskich patusów :)

2

No cóz walne se shota likieru o smaku słonego karmelu.

Zdrówko.

Ps nie nie mieszam alko z lekami tak dla jasnosci :)

6

Nic dziwnego ze Konop czeka. Ten film musi byc dopieszczony na 100 a nie 99%.

Jesli Wardega był zastraszany to co bedzie lub jest z Konopskym? Co to bedzie za burdel gdy ten film sie pojawi.. Oby tylko nie wycofał sie.

0

@Emhyr Niech doprowadza to do konca. To musi sie kur zakonczyc happy endem bo inaczej to bedzie klęska sprawiedliwosci.

1

Komentarz usunięty

0



Ale beda dymy... Polecam odpalic live wardegi

4

Obudzili sie w 90 min jprdl...

0

Rundic chyba pograne

0

@Dari0G Tak tak panie mądralo

9

1 polak na murawie i to w Sturmie xDDD

Nie no to jest wstyd jak uj

0

Jakim cudem jest tylko 1-0?

Co za Ogóry graja w tym Sturmie :/

0

@adi7adi8 A i tak poza zasiegiem na ten moment

1

@takisobiektos Sturm najsłabszy? Oj kolego... Sturm to nie ogór i spokojnie moga wyjsc z tej grupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?