0

@LS Zawsze mozna nagłosnic takie zachowanie zwłaszcza ze to juz którys raz.

1

@MysticCat To nie pierwszy incydent tego typu. To ze miała gorszy dzien nie znaczy ze ma sie wyzywac na bogu ducha winnym dziecku.

Szkoła ma uczyc i pomagac a nie straszyc dziecko gdy te prosi o pomoc.

0

Swoja droga te starsze babki co pracuja w szkole to naprawde patologia.

Moja siostra poprosiła o pomoc podczas obiadu by pomoc jej wyjac kosc z kurczaka. To ta picz wydarła na nia morde ze powinna sobie sama radzic. Ale to trzeba byc suka zeby nie chciec pomoc 8 latkowi.

Siostra cała zapłakana przyszła i przestraszona. Mama pojdzie do dyrekcji i oby straciła prace stara ropucha

0

@Emhyr Betancour moze

2

https://www.meczyki.pl/newsy/rezygnacja-zarzadu-juventusu-andrea-agnelli-przekazal-list-pracownikom-klubu/201196-n


Uuu czyzby juve faktycznke zanizało kwoty transferów i oszukiwało skarbówke?

2

Brawo jankesi dobrze ze ich wybombili xd

0

Fajnie graja ci Jankesi

0

@PatrychoO Nie. Raz w zyciu wszystkie czesci obejrzałem. No i nie bardzo mnie bawiły te filmy

0

@PatrychoO Ja szczerze nienawidze Shreka. Moze to wynika z tego ze tak czesto go puszczaja

0

@Medium No Gladiator top. Zimmer geniusz

0

Z ciekawosci jakie sa wasze ulubione soundtracki z filmów?

Nr 1 Lotr Howard Shore
Nr2 Transforners Jablonsky
Nr 3 Harry Potter John Williams
Nr 4 Star Wars John Williams
Nr 5 Pojutrze Harald Kloser
Nr 6 Filmy oparte o ksiazki Dana Browna i sciezka dzwiekowa autorstwa Hansa Zimmera
Nr 7 Piraci z Karaibów i Gladiator ponownie Hansa Zimmera
Nr 8 Ian Eskheri Gwiezdny pył
Nr 9 Król Artur Hans Zimmer
Nr 10 Soundtrack z Aquamana

2

Antony irytuje mnie bardziej od Vinisjusza.

Na siłe próbuje byc jak Neymar w prime ale gdzie mu do niego...

2

@tbas Raphinha powinien miec asyste po tym jak Vini spartolił jego podanie

2

Rafa jako jedyny cos tam stwarza. Piłki tez dobre dorzuca

0

@4drian0 Musiala w tym meczu poza asysta z przypadku nie istniał wiec jakim cudem ma lepsze noty niz Pedri i Gavi

0

@Lordzi Który xD?

1

@talizmo Nie sadze zeby to zrobił umyslnie

5

@tristan87 Ten mecz trzeba obejrzec

23

@FabianMrozek Nie masz pojecia o piłce jesli tak uwazasz. Asysta z przypadku a reszta meczu tragedia.

Pedri dyrygował i rozgrywał.

34

@FabianMrozek Idz lepiej spac. W tym meczu Pedri był lepszy

0

Williams powinien wedke dostac za ta zmiane

1

@Chaoss W tym meczu? Tak

1

Pedri jest fenomenalny. Nakrył dzis Musiale

0

Bez błysku szkopy :)

3

5

Niestety Kanada w tyłach to dramat totalny :/

0

Trzeba oddac Chorwatom ze teraz dominuja. Swietny mecz Kramaricia

0

@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom

2

Where is Modric xD?

2

Buchanan to kocur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?