Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS Zawsze mozna nagłosnic takie zachowanie zwłaszcza ze to juz którys raz.
1
@MysticCat To nie pierwszy incydent tego typu. To ze miała gorszy dzien nie znaczy ze ma sie wyzywac na bogu ducha winnym dziecku.
Szkoła ma uczyc i pomagac a nie straszyc dziecko gdy te prosi o pomoc.
0
Swoja droga te starsze babki co pracuja w szkole to naprawde patologia.
Moja siostra poprosiła o pomoc podczas obiadu by pomoc jej wyjac kosc z kurczaka. To ta picz wydarła na nia morde ze powinna sobie sama radzic. Ale to trzeba byc suka zeby nie chciec pomoc 8 latkowi.
Siostra cała zapłakana przyszła i przestraszona. Mama pojdzie do dyrekcji i oby straciła prace stara ropucha
0
@Emhyr Betancour moze
2
https://www.meczyki.pl/newsy/rezygnacja-zarzadu-juventusu-andrea-agnelli-przekazal-list-pracownikom-klubu/201196-n
Uuu czyzby juve faktycznke zanizało kwoty transferów i oszukiwało skarbówke?
2
Brawo jankesi dobrze ze ich wybombili xd
0
Fajnie graja ci Jankesi
0
@PatrychoO Nie. Raz w zyciu wszystkie czesci obejrzałem. No i nie bardzo mnie bawiły te filmy
0
@PatrychoO Ja szczerze nienawidze Shreka. Moze to wynika z tego ze tak czesto go puszczaja
0
@Medium No Gladiator top. Zimmer geniusz
0
Z ciekawosci jakie sa wasze ulubione soundtracki z filmów?
Nr 1 Lotr Howard Shore
Nr2 Transforners Jablonsky
Nr 3 Harry Potter John Williams
Nr 4 Star Wars John Williams
Nr 5 Pojutrze Harald Kloser
Nr 6 Filmy oparte o ksiazki Dana Browna i sciezka dzwiekowa autorstwa Hansa Zimmera
Nr 7 Piraci z Karaibów i Gladiator ponownie Hansa Zimmera
Nr 8 Ian Eskheri Gwiezdny pył
Nr 9 Król Artur Hans Zimmer
Nr 10 Soundtrack z Aquamana
2
Antony irytuje mnie bardziej od Vinisjusza.
Na siłe próbuje byc jak Neymar w prime ale gdzie mu do niego...
2
@tbas Raphinha powinien miec asyste po tym jak Vini spartolił jego podanie
2
Rafa jako jedyny cos tam stwarza. Piłki tez dobre dorzuca
0
@4drian0 Musiala w tym meczu poza asysta z przypadku nie istniał wiec jakim cudem ma lepsze noty niz Pedri i Gavi
0
@Lordzi Który xD?
1
@talizmo Nie sadze zeby to zrobił umyslnie
5
@tristan87 Ten mecz trzeba obejrzec
23
@FabianMrozek Nie masz pojecia o piłce jesli tak uwazasz. Asysta z przypadku a reszta meczu tragedia.
Pedri dyrygował i rozgrywał.
34
@FabianMrozek Idz lepiej spac. W tym meczu Pedri był lepszy
0
Williams powinien wedke dostac za ta zmiane
1
@Chaoss W tym meczu? Tak
1
Pedri jest fenomenalny. Nakrył dzis Musiale
0
Bez błysku szkopy :)
3
https://x.com/Piotrowicz17/status/1596896747736993797
Sedzia tez kopniaka zasadził xd
5
Niestety Kanada w tyłach to dramat totalny :/
0
Trzeba oddac Chorwatom ze teraz dominuja. Swietny mecz Kramaricia
0
@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom
2
Where is Modric xD?
2
Buchanan to kocur.