0

@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom

2

Where is Modric xD?

2

Buchanan to kocur.

1

Vamos Syrop klonowy!

1

https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-lysy-facet-z-ktorym-nikt-nie-chce-zadzierac-swiat-pod-wrazeniem-szymona-marciniaka/201090-n

Nie przepadam za Marciniakiem ale oddac mu trzeba ze jest dobrym sedzia i budzi respect u piłkarzy. Fajnie jakby finał dostał

0

Bono po hymnie został zmieniony?

2

O to skład RKS HUWDU

Staszak, Popek, Kródlewski, Skisło, Tchórglowski, Bobryk, tego nie pamiętam, Kiera, Szlam, Borubar

2

Dawac krzesła dymy beda

0

@Kgorecki2500 Bardziej chodzi o zaskoczenie :)

0

Kostaryka zrobiła Pearl Harbor japonii :)

3

0

Kostaryka nie jest tak słaba jak pokazał to mecz z Hiszpania. La Roja po prostu miała dzien konia jesli o skutecznosc chodzi. No i zwyczajnie sa na duzo wyzszym poziomie

6

@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie

1

Messi dał zycie swoim golem. Goat

10

@Conradxc Chory czy chory?

9

Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne

Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.

0

@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka

3

@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja

0

@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.

Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?

0

To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.

Niezle włosi wydymali Simeone xd

0

De paul,Kevin sam w domu i jakis Guido.

Kur z czym do ludzi? Krychowiak jest bardziej kreatywny

0

Patologia ten mecz.

Argentyna straszny tartak w pomocy i człapiacy Messi.

Polska i Arabia luzno wyjda z tej grupy

2

De paul chodzacy placek

Argentyna jest nijaka. Tam poza Messim i Lautaro nie ma kto zrobic akcji bramkowej

11

@PaPo Jak nie? Argentyna 6 pkt polska 4 a Meksyk 4 ale gorszy bilans bramkowy/bezposredni

2

Oby dzis Argentyna pewnie wygrała.

Fajnie by było gdyby ekipa Leo i Lewusa wyszła z grupy

3

Wyjdziemy czy nie ale nie skompromitowalisny sie. 4 pkt to dobry wynik a jeszcze mamy 1 mecz.

Nie lubie Czeska ale ten mundial bedzie udany tak czy siak. O stylu nikt potem pamietac nie bedzie

0

@Emhyr Czuje debila. Za dobrze sie powodzi ostatnio Ousmankowi

8

Polska liderem grupy xD

0

Kaminski super zmiana

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?