Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk Balde spokojnie moze wejsc na podobny poziom
2
Where is Modric xD?
2
Buchanan to kocur.
1
Vamos Syrop klonowy!
1
https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-lysy-facet-z-ktorym-nikt-nie-chce-zadzierac-swiat-pod-wrazeniem-szymona-marciniaka/201090-n
Nie przepadam za Marciniakiem ale oddac mu trzeba ze jest dobrym sedzia i budzi respect u piłkarzy. Fajnie jakby finał dostał
0
Bono po hymnie został zmieniony?
2
O to skład RKS HUWDU
Staszak, Popek, Kródlewski, Skisło, Tchórglowski, Bobryk, tego nie pamiętam, Kiera, Szlam, Borubar
2
Dawac krzesła dymy beda
0
@Kgorecki2500 Bardziej chodzi o zaskoczenie :)
0
Kostaryka zrobiła Pearl Harbor japonii :)
3
@patrykzmc2000 Oby.
0
Kostaryka nie jest tak słaba jak pokazał to mecz z Hiszpania. La Roja po prostu miała dzien konia jesli o skutecznosc chodzi. No i zwyczajnie sa na duzo wyzszym poziomie
6
@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie
1
Messi dał zycie swoim golem. Goat
10
@Conradxc Chory czy chory?
9
Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne
Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.
0
@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka
3
@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja
0
@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.
Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?
0
To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.
Niezle włosi wydymali Simeone xd
0
De paul,Kevin sam w domu i jakis Guido.
Kur z czym do ludzi? Krychowiak jest bardziej kreatywny
0
Patologia ten mecz.
Argentyna straszny tartak w pomocy i człapiacy Messi.
Polska i Arabia luzno wyjda z tej grupy
2
De paul chodzacy placek
Argentyna jest nijaka. Tam poza Messim i Lautaro nie ma kto zrobic akcji bramkowej
11
@PaPo Jak nie? Argentyna 6 pkt polska 4 a Meksyk 4 ale gorszy bilans bramkowy/bezposredni
2
Oby dzis Argentyna pewnie wygrała.
Fajnie by było gdyby ekipa Leo i Lewusa wyszła z grupy
3
Wyjdziemy czy nie ale nie skompromitowalisny sie. 4 pkt to dobry wynik a jeszcze mamy 1 mecz.
Nie lubie Czeska ale ten mundial bedzie udany tak czy siak. O stylu nikt potem pamietac nie bedzie
0
@Emhyr Czuje debila. Za dobrze sie powodzi ostatnio Ousmankowi
8
Polska liderem grupy xD
0
Kaminski super zmiana
3
Komentarz usunięty