0

@DanielVeB Tak. Ale poki co na zero z tyłu xD

8

Nie da sie nie zrzygac jak sie widzi symulki arabow

1

Ha tfu na tych symulantow

1

Karma araby haha

1

Kulesza mam nadzieje ze po 3 meczu zwolni tego parodyste na ławce

1

Za wuja gralismy jak gralismy ale nie było tak zle jak teraz. Za Sousy tez lepiej to wygladało.

0

Jaka technika naszych... Patologia jak my jestesmy prymitywnie wyszkoleni

0

Dalej grajmy Krychowiakiem

1

CzesioOut tak profilaktycznie

1

Mecz o wszystko

Zostanie jeszcze mecz o honor.

0

Południowabrama to trenerski beton.

0

@TheNekro94 Cos w tym jest.

0

@Drozdu7 Plata i Preciazo z Ekwadoru

0

@FcPortoFan1999 TeamJankesi

0

Imponuja amerykanie. Jak sie ma trenera z prawdziwego zdarzenia to nawet nie trzeba wybitnych piłkarzy.

A u nas trener co 711 dzwonił do barbera i nie pamieta po kiego grzyba...

3

@Ali3231 Lucho top ;)

2

@LS Wygryw sie odezwał xD

13

Od czasu do czasu mozna se kielona walnac.

Wasze zdrowie byki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 VV sara tyz i Ruuda

3

Warto obserwowac preciado i plate. Mozna by sie pokusic o ktoregos

0

Ale grubas ze Snejdera :D

4

To jest mistrz afryki? Cieniutko wygladaja.

0

Senegal bez mane jest nijaki

0

Oo trafiłem w gierce Czyngis Chana.

Szansa była 1% :)

12

Ale stary piernik

0

Komentarz usunięty

0

3

@Worny Gigachad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?