Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spodziewałem sie lepszej Brazylii
0
@barcelonaLM Szajbusy xD
4
0 celnych strzałów... Gorzej niz Polska Meksyk xD
3
@tomek8756 Szkoda Johny bravo top...
0
Urugwaj celowo gra na kontre. Mysle ze w koncu gola wbija
5
@Kgorecki2500 Mówimy o nastolatku debiutujacym na MS. Bez znaczenia z kim grał
1
Warto dodac ze Balde po wejsciu zaliczył kilka fajnych rajdów a po 1 z nich i dograniu moraty gola strzelił Gavi.
Niesamowity rozwój zalicza Alejandro. Bardzo przypomina Daviesa.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/idziemy-rc-chorwacje-to-proste-selekcjoner-kanady-pelny-wiary-w-swoich-pilkarzy-wideo/200832-n
Kawał trenera z jajami. On albo Renard powinni zastapic Czesia
0
@gumaz Masz
https://zapodaj.net/b027cbf5ebd77.jpg.html
A jeszcze zapowiadaja obfite opady siegu xd
1
O kurde ale lublin zasypało sniegiem :o
0
@draxidox Paczul to czub. Oni chociaz chcieli i potrafili grac w piłke i tylko nieskutecznosc spowodowała ze mecz ten przegrali
0
@Destroyer_of_Worlds Jaja se robisz? Jest nijaki. Wole Ferrana
0
Tego sedziego powinni odesłac po tym meczu. Dramat.
0
Ile znaczy porzadny trener i taktyka.
1
Carrasco parodia piłkarza w tym meczu
5
Czy Kanada ma lepszych piłkarzy od nas? Nie.
Kanada ma fachowca na ławce który zrobił dobra druzyne a Polacy graja prymitywny football...
3
0.7 chłodz sie xD
2
Balde kozak a gavi bravissimo
0
Brawo za walke dla Ferrana
0
@mextexperu Piłes? Nie pisz.
5
Oby Hiszpania dała rade.
1
Tyle sytuacji i 2-1 w dupe xD
6
@MesQueUnClub96 Oddaj obywatelstwo :]
0
Ilkay mógłby na 2 sezony przyjsc do Barcy. Lubie go od BVB :)
1
@Comfortable_ A po polsku xd?
0
Smierdzi golem dla Niemiec
0
Gvardiol kozak stoper.
0
@Joe_Pesci Nitro to niezły bezbek
0
@Pedri16Future Rozwiniesz?
2
@Deviler Brac i sie nie zastanawiac. Widac ze to facet majacy pojecie o piłce i trenerce