0

Spodziewałem sie lepszej Brazylii

0

@barcelonaLM Szajbusy xD

4

0 celnych strzałów... Gorzej niz Polska Meksyk xD

3

@tomek8756 Szkoda Johny bravo top...

0

Urugwaj celowo gra na kontre. Mysle ze w koncu gola wbija

5

@Kgorecki2500 Mówimy o nastolatku debiutujacym na MS. Bez znaczenia z kim grał

1

Warto dodac ze Balde po wejsciu zaliczył kilka fajnych rajdów a po 1 z nich i dograniu moraty gola strzelił Gavi.

Niesamowity rozwój zalicza Alejandro. Bardzo przypomina Daviesa.

2

0

@gumaz Masz

https://zapodaj.net/b027cbf5ebd77.jpg.html

A jeszcze zapowiadaja obfite opady siegu xd

1

O kurde ale lublin zasypało sniegiem :o

0

@draxidox Paczul to czub. Oni chociaz chcieli i potrafili grac w piłke i tylko nieskutecznosc spowodowała ze mecz ten przegrali

0

@Destroyer_of_Worlds Jaja se robisz? Jest nijaki. Wole Ferrana

0

Tego sedziego powinni odesłac po tym meczu. Dramat.

0

Ile znaczy porzadny trener i taktyka.

1

Carrasco parodia piłkarza w tym meczu

5

Czy Kanada ma lepszych piłkarzy od nas? Nie.

Kanada ma fachowca na ławce który zrobił dobra druzyne a Polacy graja prymitywny football...

3

0.7 chłodz sie xD

2

Balde kozak a gavi bravissimo

0

Brawo za walke dla Ferrana

0

@mextexperu Piłes? Nie pisz.

5

Oby Hiszpania dała rade.

1

Tyle sytuacji i 2-1 w dupe xD

6

@MesQueUnClub96 Oddaj obywatelstwo :]

0

Ilkay mógłby na 2 sezony przyjsc do Barcy. Lubie go od BVB :)

1

@Comfortable_ A po polsku xd?

0

Smierdzi golem dla Niemiec

0

Gvardiol kozak stoper.

0

@Joe_Pesci Nitro to niezły bezbek

0

@Pedri16Future Rozwiniesz?

2

@Deviler Brac i sie nie zastanawiac. Widac ze to facet majacy pojecie o piłce i trenerce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?