Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh To było w żartach,ale może akurat za 2/3 lata.
Wolałam PIS,ale mi to ogólnie obojętne.
Żyje sobie na dobrym poziomie bo Euro jest, niczego mi nie brakuje.Wakacje za granicą są,może i Argentynę uda się zwiedzić w te wakacje albo przyszłe.
Mi tam 500+ i inne dostali nie potrzebne.
2
@Luciano99 zobaczymy Cię w kolejnej edycji The Voice?
Talent i oryginalny głos.
Idealny duet z Eminemem byś stworzył.
0
@AFA90 Tam może 3 drużyny są w miarę,które mają emerytów i tego Hiszpana co na kasę poleciał.
1
@Lionel_Messi10 Myślisz,że Palacios ma szansę na lepszy klub? :D
Dobrze mu idzie od zeszłego sezonu.
1
@Lionel_Messi10 Super info.
Benjamin stosunkowy młody a wiemy,że nie wszyscy od razu jak Enzo czy Julian są dobrzy.
Może późny telent jak Rodrigo De Paul :D
Dobrze radził sobie w Argentynie,więc nie dziwię się.
1
@DonCarletto To zróbcie zrzutkę po piataku na nowe chomiki i treści.
Pamiętam jak za FB miało się niby płacić,ale cisza póki co.
1
@DonCarletto Mały ruch na stronie muszą jakos zarobić.
Ciesz się,że nie płacisz 10 za miesiąc,żeby tam popisać.
2
@Pawel13sz Wskoczy do pierwszego składu za Polaka.
0
@Androchem Porównywanie Leo Messiego do CR traktujesz jak porównanie do Djoko i Federera?
Tych dwóch jest napewno bliżej niż Messi i CRa.
Djoko jest lepszy dzięki tytułom,długiemu panowaniu i perfekcyjnej grze.
Roger grał bardziej widowiskowo i miewał ładniejsze zagrania.
Messiego z CRem nie da się tak porównać,bo Messi styl jak i tytułów ma więcej a o nagrodach indywidualnych nawet nie wspomnę.
2
@DonCarletto Barcelona zagrała dzisiaj bardzo dobrze.
Tu powinno być conajmniej 3/4 do zera z dobrą 9.
16
Lewandowskiego w 2021 roku do Messiego porównywali haha.
Chłop jest tylko napastnikiem,nie potrafi rozgrywać a i drybling ma łamany.
Leśny dziadek nawet w wieku 39 lat będzie lepszy od Lewego.
3
Dzisiaj zagrali bardzo dobrze gra się podobała oprócz wykończenie.
Roque to Lewandowskiego wygryzie po tygodniu.
Co chłop gra kaszanę to nie mam pytań.
4
Pełna zasluzył na wyjście w pierwszym z Girona.
4
Pomyśleć,że gdyby była dobra 9 to mecz już dawno byłby zamknięty.
De Jong też się nie popisał w przedostatniej akcji.
Ale mu odpuszczam bo gra znakomicie.
2
Wogole to czemu Jasio szkodzi a nie Lewandowski?
2
Dzisiaj grają naprawdę bardzo dobrze.
7
Pedri jest geniuszem.
Jeżeli jest zdrowy,to nie wymieniła bym go na żadnego zawodnika (pomocnika)
Może być najlepszym na świecie Pomocnikiem ma zadatki.
0
Ładnie gra Barca,co to się stało :O
0
@tomek8756 Dobrze niech nagłaśniają i w Hiszpanii to samo z tymi antytalentami sędziowskimi
0
@Emhyr Takich wałów jak w Hiszpanii to z pewnością nie ma.
0
@Emhyr Sędziowie na pewno lepsi i nie zmieni tego jeden idiota,który dzisiaj odwalił.
Na pewno będzie na dywaniku a najlepiej niech sędziuje 8 ligę Angielska za kare.
0
@partymaker Nie zauwazyłes,że w Hiszpanii maleje zainteresowanie?
1
W Anglii pełne stadiony a w LL kibice mają w nosie.
Kolejna przewaga PL.
0
@partymaker Małe zainteresowanie LL.
Tebasowi podziękowania.
0
@HighestInTheRoom Totki mają chyba hajsu.
Dlaczego nie budują zespołu jak City czy LFC?
2
@BorzyKrzys Nie wiem musisz sprawdzić.
0
@BorzyKrzys Enzo Fernandez,Alexis.
1
Enzo, Buonanotte,Alexis,Beltran,Lo Celso każdy z golem plus Alvarez (asysta,może strzeli jeszcze).
Na deser Boski potem Indianów Lautaro.
Piękny dzień dla zawodników Albicelestes.
1
@Tollusiek Kolejny dzisiaj a jeszcze Boski Lautaro.
2
Dzisiaj Argentyńczycy strzelają na zawołanie jeszcze Lautaro został bo Julek asystę zrobił (może jeszcze strzeli).
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10