Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Julian wymiata w tym sezonie. Kolejny znakomity mecz już ma 7 podań kluczowych.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10
1
Enzo,Beltran, Buonanotte i Alexis gole.
Niech dołaczy jeszcze Julek.
2
Młody Buonanotte gol dla Brighton.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10
2
@Lionel_Messi10 Buonanotte gol też :D
1
@maroon Ty się nazywasz kibicem Barcelony?
Musiałeś być bardzo smutny jak Leo strzelał bramki w finałach i lidze po których Barcelona wygrywała.
0
@LaLigaPD Głownie dlatego,że to najlepsza liga na świecie i za 5/10 lat będzie przepaść w porównaniu do biednej LL.
Jak się nic nie zmieni to Barcelona i Real za 20 lat będę tylko historyczne.
Wielkie.pienadze w Anglii robią swoje i dlatego Perez chce Super Ligi.
Anglia większy hype z pewnością niż w Hiszpanii bo co tu jest Real Barca i czasem Atleti.
Anglia ogromne pieniądze,gdzie Nottingham Forest ma więcej hajsu od Atletico.
0
@AmigoBlancos Na Krafta pewnie taki kurs niski,że nawet się nie opłaca.
Na Andiego pewnie też skoro 2 w klasyfikacji.
1
@Tomala15 Dla Messiego najważniejszy był Mundial.
Ostatni sezon w PSG miał statystyki jedne z najlepszych g/a,więc nie umniejszaj.
Zagrał Mundial jak Boski Diego i w sumie to było najważniejsze wydarzenie dla niego ostatnich lat.
0
@LaLigaPD Możliwa Anglia jeszcze,tym bardziej,że tam liga lepsza i dużo większe pieniądze.
Na przestrzeni kilku lat zdobi się przepaść pomiędzy PL a Hiszpańską.
2
@Tom0VeB @mekston @Bagsik88 sami was zgasili,nie potrzebują pomocy.
2
@Kapitan hawk pięknie wyczysciłes dzisiaj ogródek ze zgniłego jabłka.
Oby tak dalej :-)
1
@_barti Przejechali się xd śmieszny jesteś.
1
@_barti Mali tak samo rozjechali by Niemców.
3
@Lionel_Messi10 Będziemy mieli pociechę z tych chłopaków.
Jak widać Niemcy drugi raz z rzędu w karnych,więc w zasięgu Argentyny był ten młodzieżowy Mundial.
0
@_barti Co mnie obchodzi jakiś Darvich.
Już lepszy murzyn od niego na skrzydle.
1
@_barti Ty musisz specjalnie wyszukiwać postu z 2018 roku,żeby tylko skrytykować Argentynę.
Śmieszne to.
@AFA90 @Lionel_Messi10 Trzeba mieć nudę życie na prawdę w poszukiwaniu postów byle by dopiec.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak to zrobiłam szczerze mówiąc
2
@mekston No zobaczymy już raz Galactiso było i wiemy jak się skonczyło.
Moim zdaniem do sukcesów też potrzebna jest równowaga.
PSG miało znakomity skład z Messim Neymarem i Kylianem a mało zdziałalo.
Kylian czasem też humorki pokazuje.
2
@FcPortoFan1999 Pamiętajcie im więcej gwiazd tym bardziej gówniana gra.
Ja tam poogldam zgrzyty.
2
@FcPortoFan1999 Pierwszy do wyśmiewania.
Afa wytknął Ci hipokryzję to skończyły się argumenty i trzeba było napisać Argentynczyku.
Nie żeby coś,ale to żadna obraza "Argentyńczyk".
Przepraszam Porto nie do Cb.
2
@_barti Fanatyzm to nie jest i napisze to kolejny raz.
Gdybym kibicowała Argentynie ze względu na Leo to nie śledziła bym losów młodych zawodników a jednak interesuje mnie ich rozwój.
Po drugie interesował by mnie tylko Messi a Almade,Romero czy innych zawodników miała bym w poważaniu.
Nie ważne czy Leo będzie grał czy zakończy karierę to jest moja reprezentacja,której chcę i zawsze będę kibicować.
Obserwuje sobie młodzież od tak żeby potem jak odejdzie D10S mieć ją w nosie? Oczywiście,że nie.
Obserwuje ja po to,aby wiedzieć jak sobie radzą i czy w przyszłości dane będzie im założyć trykot Albicelestes.
Jak już chcesz wiedzieć to dzięki ojcu uwielbiam Argentynę. Opowieści o Boskim Diego i piękny kolor trykotu sprawiły,że zaczęłam się interesować tą reprezentacją. Wtedy jeszcze nie było to na takim poziomie jak teraz.
Każdy na osiedlu chciał byc jak Batistuta. Ja akurat nie pamiętam jego gry bo byłam dzieckiem i bardziej wychowałam się na Crespo czy Javierze Savioli ale Batigol był bardziej popularny i zawsze chciało sie strzelać gole jak on.
Wiadomo,że Leo też miał na to duży wpływ,ale on to tylko umocnił.
Reasumując nie ważne czy z Leo czy bez.
Argentyna to reprezentacja,która historycznie jak i aktualnie mnie jara i to jej chce kibicować i o niej zdobywać wiedzę.
1
@Danny Gaucho Pamiętam,że długo bez jakiegokolwiek pucharu był bramkarz Interu a miał też już swoje lata.
Udało się w końcu i na koniec kariery przytulił kilka medali.
2
@zodiak_10 Ciekawe czy będę ją hejtować.
Teraz w sumie nie zrobiła nic złego tylko przyszła popatrzyć na pięknego Mitrovica.
1
@_barti To skoro kulturalnie to wytłumacz mi proszę ja Ciebie dlaczego tak Cię to boli,że ktoś ma w nosie Polska piłkę i kibicuje sobie innej reprezentacji?
Ktoś kibicuje Brazylii inny Hiszpanii co w tym złego?
1
@TheNekro94 Mitro ma jakieś trofeum?
Czy po pierwsze leci?
2
@_barti Kolego a czy ty pracujesz? Cały dzień oznaczasz... Nie masz ciekawszego zajęcie niż siedzenie na rambli od rana do nocy?
1
@Tom0VeB Pite?
Wracam z pracy a tu naście oznaczeń od Barti...
Przypuszczam,że to zaczepki. Jaki w tym celu?
2
@Kapitan_SW Takie samo mam odczucie.
Te LM ostatnio wygrywane przez drużyny,oprócz City to chyba dostały by oklep od Barcelony,Realu,MU czy Bayernu. (05 do 15)
1
@_barti Śmiać mi się chce z tego oznaczania.
Donejty wysłać mam?
Załóż profil na tik Toku to grosze Ci wpadną zamiast oznaczaj za free.
1
@VegetaPolska Dla twojej wiadomości Julian Alvarez też wraca i co?
Jude gra na ofensywnym i taka prawda jak by grał niżej to nie znajdował by się co chwilę w polu karnym.
Nawet twoi koledzy twierdzą,że zastępuje 9/często się tam znajduje.