Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Nawet mi Cię nie żal.
@Moderacja notoryczne prowokacje tego osobnika.
5
Dzisiaj w Sevilli 4 Argentyńczyków w pierwszym składzie.
1
@mekston Arsenal tak czy siak był znakomity w tym sezonie.
Ciężko cokolwiek im zarzucić.
4
Dopiero teraz widzę,że Dortmund zaprzepascił taką szansę na mistrzostwo.
Chyba łatwiej już nigdy nie będzie.
Arsenal miał trudniej i nie dostał od losu potknięć City.
Dortmund dostał chyba ze 3 prezenty od Monachium.
No cóż wątpię,że w kolejnym sezonie Bayern będzie taki mizerny.
Raczej za 5 lat,albo i dłużej bo oni po takim słabym sezonie następne misja zazwyczaj dużo lepsze.
3
@FCBparasiempre Proszę :-)
Mam nadzieję,że rośnie nam kolejne znakomite pokolenie Albicelestes.
3
@FCBparasiempre ogladałam skrót rosyjski na YT ale nie mg go znaleźć (nawet w historii nie ma).
Godzinę temu dokładnie.
@
Ale takie coś znalazlam
7
Piękne golazo Romero wsadził na MŚ U20
@Lionel_Messi10 @AFA90
0
@Emhyr Nie ma co się dziwić liga Angielska jest dużo mocniejsza i więcej ludzi się nią interesuje jak i ogląda.
2
@Kapiczek Tak samo jak PSG.
Dlaczego Pepula woli mieć Silvę czy Mahreza? Właśnie dlatego,że Galaktyczni jak w PSG nie daje pucharów.
Już widzę jak same gwiazdy Mbappe,Vini i Haaland nie będę chcieć ZP
2
@Klejnot_Nilu Ogólnie to ja np za dziecka uwielbiałam grać w Gothica.
Obok Fify czy Gta to była moja ulubiona gra.
Podobna ma wyjść chyba w tym roku remake. (Chyba,że już wyszła tylko ja o tym nie wiem ).
1
@Klejnot_Nilu Ja lubię coś jak gta a to chyba coś w ten deseń tylko na Westernie.
1
@DawidekFCB Ja cyfrowa to mam tego Horizona a tak to pudełkowe kupowaliśmy.
Podobno w ciul taniej,więc chyba też będę przez PS ściągać.
1
@DawidekFCB Kupujesz czy cyfrowe?
Mam kilka gierek tyle co sprawdziłam a tylko w Fifę pograłam,trylogię i na samym początku Horizona.
Podobno RdR jest fajne.
Jakoś nigdy nie mam czasu a jak mam to mi się nie chce grać.
Kupiłam sb Nintendo i Fifę męcze,ale grafika to niebo a ziemię ( wiadome,że dla PS5 ).
1
Co ciekawego jest do grania na PS5?
Chyba z pół roku nie grałam oprócz pojedynczych dni raz na x czasu.
1
Real powinien zmienić barwy na brązowe.
Idealna solidarność.
0
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys ZP
Statystyki klubowe ma znakomite,ale na Mundialu słabo się pokazał.
1
Lautaro kocurze!
Siadł by w Barcy ładnie.
37g/a w piłce klubowej.
Gdyby siadł mu Mundial jak Julianowi to byłby obok LIO faworytem.
0
@FCB_dimiC Miło posłuchac eksperta rodem z Polskiej elity!
0
@FCB_dimiC Później płacze,że w LM pełne gacie.
Przyczepiłes się jak rzep psiego ogona.
0
No chyba śmiechne jak Roberto będzie kapitanem.
Ter Stegen albo Araujo.
2
Już wolę Albę na rezerwie niż Alonso.
Jeszcze Roberto niech odejdzie.
3
@Benz Większość tych sędziów w Hiszpanii to nie byli fani Madrytu?
Dla mnie bomba potrzeba ludzi takich jak Marciniak czyli praktycznie bezbłędnych i bezstronnych.
1
@AFA90 Noii super.
Młodemu na wakacje muszę kupić komplet Argentyny z adidasa.
Piękne są te stroje :-)
1
@FCB_dimiC To jest moje zdanie i tyle.
Jakiś problem?
1
@Rust_Cohle Nie uważam tak.
Dałam 5 procent,aby się nie czepiali.
Dla mnie Leo Messi jest dalej numer 1 nawet w tym wieku.
41 g/a w PSG,gdzie ma wywalone na tą drużynę to i tak dobry wynik.
Wystarczy spojrzeć jak Messi gra w Argentynie (nawet na towarzyskich) zasuwa,aż miło.
Jak będzie słabszy to wtedy przyznam,że jest od niego lepszy zawodnik i LIO schodzi z tronu,ale póki co bronią go liczby czy kluczowe podania i rozgrywanie plus najwyższe oceny na sofa.
To,że Messi wali ponad 50g/a w sezonie i uważa się,iż to mało to już kogoś problem. Argentyńczyk zawiesił sobie poprzeczkę 2x wyższa od pozostałych zawodników,więc te 50g/a czy tam ciut więcej jeżeli policzymy Mundial i mecze towarzyskie jest dla większości tylko wynikiem w miarę jak na Leo.
1
@Encore Di Maria 15g/a a rozegrał ponad 2000 min.
Jak najbardziej niech wpada w Juven dobrze sobie radzi.
2
@Klejnot_Nilu Ten emeryt Messi jest lepszy od 95% zawodników.
4
@ToWinaSedziego Vini to jest zawodowy piłkarz.
Ponadto on sam prowokuje np: te wczorejsze 2 palce.
Ja pisząc o Argentynie nikogo nie prowokuje bo oznaczam tylko osoby,które to interesuje.
Nie zaczepiam.
Chodzi mi o to,że jak by nie zaczepiał to nie było by takiej nagonki na niego.
3
@Rust_Cohle twoi koledzy zgłaszali.
Ty pierdniesz oni lecą.