Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Gwizdać na gościa,który zrobił w tym sezonie 41g/a dla PSG jest żenujące.
Dlaczego nie gwizdaja tak na Carlosa Solera czy Fabiana Ruiza.
Oj bardzo boli,że MŚ powedrowało do Argentyny w przeciwnym razie z pewnością by nie gwizdali.
0
@CPuyol To hajs dostanie i nie musi ciężko pracować na treningach.
0
Leo jak nie Barca to dawaj do Pepa ewentualnie United bo w Chelsea jest przesyt zawodników.
Jak by obnizył zarobki to i może Bayern by się połasił.
Kurcze chłopak robi od niechcenia 41g/a w sezonie jest za dobry na emeryturę
6
@Cule1234 Piecze mundial ogromnie.
Dlaczego gwizdaja na kolesia co zrobił im 41g/a a nie na flopy typu Soler/Ruiz?
0
@koziar Tu na zdjęciu wyszedł brzydko.
Teraz ma zrobione zęby (nie wiem czy licówki ).
Zresztą każdy jak zrobi taką minę to nie wygląda atrakcyjnie. Te żeby też przerobione bo on takich żółtych to nie miał.
Porównaj sobie takiego Garnacho do Viniego albo Kahna.
0
@koziar Nie mam nic do chłopaka.
Troszkę ma za dużo ze swojego idola,ale niech go na kadrze utemperuja.
Garnacho jest przystojny. Przy Vinim jest modelem.
Zresztą podobno Lautaro/Alvarez jakby trafili do Realu to dalej bym ich lubiła.
Cóż zrobić,ważne że grają dla Albicelestes.
0
@bartas97 Głownie to same niewypały,albo głębokie rezerwy.
Hazard,Mariano
0
To ile muszą mu wypłacić odszkodowania za zerwanie kontraktu?
Mógł siedzieć w Chelsea LM pewnie by mu również wpadła bo z nim The Blues byli by lepsi.
Został by legendą.
Teraz jest flopem ale za to mądrym i ma wszystko w d bo wziął duża kaskę i nie musi się już o nic martwić.
0
@Cotutajsiedzieje Ja bym go w City/UTD ewentualnie Arsenalu zobaczyła.
Jak nie to do Interu razem z Lautim.
0
@MarioVeB! Ładny jest puchar za wygranie PL.
0
@Szmulek Ogólnie to dla kobiet granie w Barcy to marzenie.
Jak grały na Camp Nou to było 90tys ludzi.
Komentatorka mowiła,że Papcio dba o wizerunek naszych kobietek i je promuje i bardzo dobrze.
1
@cules100pro Nie będzie nas stać.
Haaland jest znakomity,ale Julian jest bardziej mobilny i nada się do gry kombinacyjnej.
22
Kobieca Barcelona to aktualnie jest walec jeśli chodzi o Europę w 3 lata 3x finały i 2x wygrane.
Szkoda zeszłego roku,ale jeżeli Papcio będzie dalej inwestował i wspierał nasze Panie to mogą zdominować LM.
Widać ogromne różnice w tworzeniu akcji i rozgrywaniu przez Barcelonę a inne drużyny.
Panie docierają do finałów nie losowo czy błędy sędziowskie tylko ich gra jest znakomita.
Aaa Ewa może czas na Barcelonę skoro 4 x z Wolfsburgiem przegrała.
1
@Encore Chyba trollujesz?
United historycznie to top 3/5
3
Wolfsburg nie istnieje,jeśli chodzi o prowadzenie gry a mają 2 akcje i dwa gole.
Barcelona cały czas atakuje setki i same pudła.xd
To chyba Inter obstawie jak takie rzeczy się dzieją.
1
Barcelona prowadzi grę a Wolfsburg liczy na kontry i dwa do zera.
Ja się wcale nie zdziwię jeżeli Inter wygra,szczególnie jak City bd nieskuteczne.
2
@daniel32778 Na ten moment to ja uważam,że Gavi jest lepszym zawodnikiem a w wieku Cebulki to już będzie Topem.
0
@Sulimo Druga strona medalu jest taka,że Maradona mając dostęp do takiego sprzętu,diet i medycyny to mógłby być jeszcze lepszy.
3
@daniel32778 Ja się wcale nie dziwię,że padło na Gaviego.
Chłopak młody i może być przyszła gwiazdą a Cebula w wieku 27 lat i raczej poziom tylko dobry (zapewne jego szczyt możliwości).
0
@Encore Jakie 15 lat był topem?
Jak on w Realu odpalił w drugim sezonie.
LM 2014 to zasługa Di Maryśki.
Ciężko wskazać go jako głównego architekta bo był Ramos,Ronaldo,Casemiro czy Navas,który był ścianą.
Nie był wyróżniającym się zawodnikiem tylko raczej kimś jak Casemiro czy Kross.
0
@Encore Zidane przecież był lepszy od Lukity.
0
@Lionel_Messi10 Wszystkiego dobrego w takim razie.
Będę musiała szukać newsów o Argentynie bo robiłeś kawał znakomitej pracy.
Pozdrawiam. :-)
3
@FcPortoFan1999 Top Laporta,Rodri i Pedri.
Gavi dąży do bycia bardzo dobrym.
Reszta to dobrzy,albo młodzi zawodnicy z potencjałem na bycie bardzo dobrymi jak Pino czy Nico.
Ogólnie to ta Hiszpania niech się cieszy z Prime Barcy bo tak to to przeciętność.
4
@PatrychoO Mam nadzieję,że LIO jednak zostanie bo dalej ma staty jak top topów i śmiem twierdzić,że Anglia czy Włochy będę o niego zabiegać.
Tylko to też jest uwarunkowane od oczekiwania finansowego GOATA
Co najlepsze to to,iż LIO dalej jest The Best.
Wystarczy zobaczyć nawet mecze towarzyskie ARG jaki jest zaangażowany.
Moim zdaniem on troszkę olał to PSG.
2
@AFA90 Maestria.
Kocham ta reprezentację.
Przed Leo, razem z Leo i po Leo.
Tylko Albicelestes.
1
@Klejnot_Nilu On ręką nie strzelił w finale to po pierwsze tylko z Anglią.
Jak byś się zapytał kogoś starszego to by Ci powiedział co wyczyniał Boski Diego na boiskach.
Nie bez przyczyny jest uznawany w starszej grupie kibiców za Boga piłkarskiego.
Maradona grając w obecnych czasach i mając dostęp do takiego sprzętu,diet i innych rzeczy mógłby być tylko lepszy.
On grając na pół gwizdka był niedościgniony.
Kto by pomyslał,że Napoli zostanie mistrzem Włoch i to 2x w tamtych czasach? To było nie do pomyślenia.
Brzeczka porównywać do Maradony?
Poogladaj stare filmy co wyczyniał Diego to porozmawiamy.
Nie tylko MŚ ustawiły go w wysokiej randze. To co wyczyniał gościu w Napoli też dało mu miano wspaniałego.
0
@mekston Przeważali co by nie mówić,piłka nie chciała wpaść do bramki.
Ale potencjał te chłopaki mają ogromne.
Gauto,Veliz,Romero,Giay,Perrone czy Carboni.
1
@Kamilos84 Przeważali i to znacznie.
Piłka nie chciała wpaść do bramki.
0
@wasacz Ogólnie to uważam,że chyba nie ma zawodnika co by nie poszedł do wroga piłkarskiego za hajs np miliard.
No chyba,że już taka prawdziwa legenda co gra w klubie z 15 lat.
We Włoszech nie ma dymu jak Ibra,Ronaldo czy Pirlo grali we wrogach.
Tak chyba tylko w Hiszpanii i może pomiędzy Chelsea Arsenal i City UTD
0
@wasacz To będzie Cule.
Alonso dziadek grał w Realu
Ojciec w Barcy a młody tu i tu.
Oni nie mają problemu kibicują obu ha ha ha