1

@J4no Już napisałam i zwrócili kasę (do 30 dni)

0

@KlonaZepan Nie bo od zawsze miałam na 4 osoby wykupione a brat i siostra tylko używali więc 3 nas wychodziła.
Zresztą po zmianie miało być 10 zł to by wychodziło 80 a skąd drugie 60 się wzieło?

0

@KlonaZepan Ale miało być 10 zł za osobę dodatkowa to skąd 60?
Czyli powinno być 80 a skąd im się wzieło 60 zł.
Wyszło mnie 120 to ja w takim razie wolę sobie Disney albo Prime'a kupić.

0

@Gwyn To z jakiego powodu?
Wiem,ze podobno wprowadzili jakaś zmianę,że się dopłaca i chce wiedzieć bo tak to to mi 120zł policzyli.

0

Wczoraj musiałam włączyć od nowa pakiet Netflixa za 60 zł a dzisiaj patrzę i znowu pobrało mi drugi raz 60zł.
Dodam,że mam konto z siostrą i bratem.
To przez to,że brat się zalogował w innym miejscu?

0

@VegetaPolska Balde ma chyba 7 asyst.
Na bokach powinno się mieć asysty.

1

@Danny Gaucho IO to bym zaliczyła do seniorskiej.

2

Dzisiaj prawdopodobnie pożegnanie Alexisa z Brighton.
No to Buonanotte wskakuj w buty starszego kolegi.

Co do Enzo to żałuję,że nie został z Otamendim do końca sezonu i teraz na spokojnie mógłby sobie wybrać klub.
@AFA90 @Lionel_Messi10

5

@MESSIah16 On hejtuje Messiego na każdym kroku.
Messi wykrecił ponad 40g/a w samym PSG bez repki,gdzie wyśmienite liczby ma.
Ale tak nie zasluzył na ZP bo MŚ to tylko 7 meczy,ale LM to 13 i już tak.

2

@MesQueUnClub96 Jak Lewandowski zakończy karierę dodaj.

1

@Messibestplayerintheworld Dlatego raczej tak nie będzie.
Ale postawa taka jak Alvareza dała by mu spokojnie Top3 w przypadku zwycięstwa w LM.
Jednak ja się cieszę,że Julek odpalił bo z pewnością jego występy przyczyniły się do tego,że Pep mu zaufał i zagwarantował trochę więcej minut niż tylko zmiennik Erlinga.

5

@MESSIah16 Oni są na niego wkurzeni,że zabrał im MŚ.
Niech wraca do Barcelony.

5

@FCB_dimiC Tak jak twoja "kompromitująca Barca"?

Jak wygrał by LM i MŚ (w takim stylu jak Alvarez) to jak najbardziej powinien być brany pod uwagę.

Ale Mundial słabiutki miał.

2

Lautaro 37g/a w Interze.
Gdyby zagrał Mundial na poziomie Juliana i wygrał LM miałby szansę na top3 ZP.
(Uważam,że i tak LIO zgarnie balona bo ma ponad 40g/a w PSG).

0

@VegetaPolska Ten Kevin nie jest jakiś przystojny,ale może ma dobre serce i charakter.
Hajsu pewnie też ma dużo bo jest producentem ona również bogata.
Więc raczej szczere uczucia.

Teraz to 17/18 latki mają dzieci.

0

@FCB_dimiC Nic mnie nie boli,miło posłuchać eksperta.

0

@Krzysztof1987 Każda drużyna ma gorsze chwile Real,Barca nawet City.

0

@takisobiektos Frajersko to można powiedzieć o Borussi.

0

@MesQueUnClub96 Tylko oni mieli mecz z City,LFC czy Brighton.
Plus Chelsea i Newcastle,gdzie akurat wygrali. (Chelsea jest jaka jest,ale dalej to zespół z topu).
Frajersko to by było oddać jak Borussia na ostatniej prostej,gdzie dostajesz co chwilę drugą czy trzecia szansę.

0

@MesQueUnClub96 Frajersko?
Tylko kogo oni mają w lidze?
No własnie 7/8 drużyn z topu.
Frajersko to Borussia oddała mistrzostwo,gdzie Bayern 2 czy 3 x na samym końcu prezenty dawał.

Słowo Frajersko nie pasuje tutaj.
Takie porównanie to było.

2

@Krzysztof1987 No dokładnie frajerami są wszystkie drużyny na świecie.
Tak wychodzi z wzoru Hajty.
Dla mnie wtopa sezonu co najwyżej to Borussia bo na tacy dostała i to 3x od Monachium.

1

@MesQueUnClub96 Tylko ciężko wygrać z takim City.
Porównywanie Bundesligi do PL.
Oh wait!
Gdzie Borussia pod sam koniec miała 2 czy 3 niespodzianki od Bawarczyków.

1

@FCB_dimiC Miło posłuchać eksperta.

9

@gumaz Arsenal przegrywem nie jest.
Oni nie dostali tyle niespodzianek od City jak Borussia.
Pomimo braku mistrzostwa i tak piękny sezon dla Arsenalu.

5

Lautaro jest w mega gazie.

2

@Luciano99 No to sobie prowadź karierę.
Życzę walki na famme MMA.

1

@J4no Pod moim postem będzie mogł pisać a tylko będę miała zwinięte.
Najlepiej by było tak jak na FB,że konta nie widać i spokój.

0

@Luciano99 Bez powodu?
Napisałes,że to moi rodacy a jestem Polką.
Więc to prowokujące było. (Specjalnie tak piszesz,żeby wbić szpilkę).

2

@Luciano99 zaczepiasz w kółko.
Czy nie lepiej,abyś omijał moje posty?
Szczególnie te o Argentynie.
Mnie nie bawi ani nie interesuje twoja wulkanizacja,więc nawet tego nie czytam.

3

@J4no Nie byłam,ale do dwóch lat planuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?