Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz Za miliard niech biorą.
1
@Szklaner Messi debiutował bardzo młodo.
Endrick już gra w Palmeiras.
0
@Encore Asensio,ale Tutu Correa jest lepszy.
1
Lamine powinien byc w pierwszej drużynie od następnego sezonu.
Chłopak jest znakomity.
0
@VegetaPolska Zacznij karierę na tik toku jak cukrowa Anka.
Później fame i na końcu galaktyczna gwiazda i walka z Loganem.
Zarobisz z 500 mln.
0
@Survier Tutu Correa ma bardzo ładna urodę.
0
@bartas97 Przecież w MMA to on by z niej placek zrobił.
Wystarczyło by,aby się na niej polozył.
0
@Encore Przystojny chłopak,ale ostatnio na konferencji to skojarzył mi się z Romem.
Psuje sobie reputację zadając się z tym atensyjnym Ciosem.
Do tego dochodzi walka słowna z druidem a z nim nie ma szans i Wardęga go zezlomuje bo Amadeusz bardzo często sypie kłamstwami.
0
LIO miliard to ogromna suma i ciężko odmówić,ale pograj jeszcze w Europie nawet w tej Anglii chętnie zobaczę tego kosmitę.
0
Ferrari międzygalaktyczna gwiazda dogaduje karierę z Elonem Musk'iem.
Jak lubię Amadiego ( szczególnie za ciekawe konfy ) to ostatnio grubo mu się odkleja.
Dobry jest w gadce,ale jako zawodnik w MMA po prostu przeciętny i wątpię,aby kiedykolwiek zawalczył z takim Paulem Loganem w światowej federacji.
2
Real zachwycony podobno swoim Nico Pazem.
Ciekawe czemu na Mundial nie pojechał?
18 nastoletni Romero pojechał.
Niech mu się wiedzie jak ma reprezentować w przyszłości barwy Albicelestes.
0
@bartas97 Co do Enzo to tak średnio trafiłes bo on akurat z Chelsea ma druga ocenę w drużynie.
Asyst ma mało,ale też ile jego podań zmarnowali koledzy.
To samo można powiedzieć o waszym Camie a dobrze wiemy,że spisywał się dobrze w przez 2/3 sezonu czy na tej obronie.
Enze wybrał zła drużynę,ale w kadrze dalej ma pierwszy skład,zresztą Chelsea raczej będzie coraz lepiej z formą bo wątpię,aby był taki fatalny drugi sezon z taką kadrą.
1
@FcPortoFan1999 Ostatnio kiedy ja się interesowałam to chyba najlepsza była Unia Racibórz,ale to było dosyć dawno.
0
@ZbigniewBoniek Czy ja powiedziałam,że lepszy? Haha
Napisałam,że chciała bym aby był zmiennikiem Buendi.
Bo chciała bym,aby Emiliano odpalił jak w Norwich.
Może wtedy by się nawet załapał do kadry.
0
@Poro6niec trzeba było wpuszczać imigrantów to i w Polsce były by małe Sane czy Gnabry.
1
@Deviler Możliwe,że będzie pierwszym wyborem,ale ten sezon Buendia miał słaby według mnie i życzę mu lepszego w przyszłym.
Zresztą dużo zależy jak się zaaklimatyzuje Marco i on chyba jest podatny na kontuzje.
To bardziej życzeniowe słowa były bo w Norwich miał 32g/a tylko to było Championschip i chciała bym,aby odpalił w PL.
0
@KlonaZepan Dopiero po kontuzji wrociła musi się rozegrać.
Ja czuję,że co najmniej będzie półfinał.
Ona uwielbia te korty i jest zmotywowana do zwycięstwa i niech tak się stanie.
1
@KlonaZepan Niech siedzi na ławie jako zmiennik Buendi.
Co on by miał szukać w PSG? Chyba rezerwą to nie zawodnik na pierwszy skład dla klubów z górnej półki.
To raczej zawodnik jak do Villareal,Aston itp.
1
@wasacz Zapewne z meczu na mecz będzie lepiej.
Dopiero co powrót po kontuzji i musi wejść na obroty.
1
@Encore Alexis ma potencjał na bycie jednym z najlepszych pomocników.
Ogólnie chciałam go u Pepa jak Gundo ma odejść ale w LFC powinien mieć spokojnie pierwszy skład z buta.
0
@KlonaZepan Nie no co ty mówisz są panie które trzymają formę jak Iga,Sabalenka czy Jabeur.
Dawniej Halep,Serena,Henin,Sharapova,Clijster.
U panów również zdarzają się przypadki jak Danił,ale masz rację co do tego,że jest przepaść w poziomach.
0
@takisobiektos Czy ty kiedykolwiek wypowiedziałes się dobrze o jakim Argentyńczyk.
Same flopy póki co
1
@Cotutajsiedzieje Dlaczego flopem?
Lautaro jest mobilny i umnie pograć technicznie.
Ogólnie to napastnicy z Argentyny zazwyczaj są bardzo mobilni
Alvarez,Aguero,Dybała czy Lauti.
Kogo kojarzę takiego ociężałego to Pratto jak go pamiętam z tych śmiesznych powołań.
0
@Encore Lautaro raczej zostanie w Interze.
Jeżeli machnał by LM to wtedy na 99 procent by został.
0
@Tabaluga37 Póki co tak,ale za jakieś 50 lat to może się okazać,że LL nic nie będzie znaczyła w porównaniu z PL jak dalej będzie taka różnica w pieniądzach.
0
@Luciano99 gdzie napisałam bogatszą? Dłuższą historię tak napisałam.
0
@Benz Musiala to cule,więc wybrał by Barcę chyba,że hajsem go urobicie
0
@MESSIah16 Co by miał szukać Wiking w Hiszpanii?
Gra w najlepszej lidze na świecie i drużynie.
8
@MESSIah16 Ogólnie śmieszne jest jeszcze jak mówią,że to klub bez historii.
A został założony w 1880 roku i ma dłuższą historię o 22 lata.
1
@MesQueUnClub_87 Dzięki już wyjasniłam z nimi