0

@Veno Tylko,że Messi idzie za hajsem bo jakby obnizył wynagrodzenie to dużo by się klubów po niego zgłosiło.
Ronaldo pszedł bo już był słaby to ogromna różnica.

1

@FcPortoFan1999 Oby kolejny flop z Dortmundu.

7

@cules100pro Jak uwielbiam Leo tak tego nie rozumiem.
To już niech zakończy karierę jako Mistrz.

Nie pamiętam,aby zawodnik w takiej formie szedł do MLS. Ostatnio to chyba blisko był Zidan w 2006 kończąc karierę.

2

Trochę zawiodłam się na Leo. Już nawet nie chodzi o Barcelonę a o to,że chłop ma znakomite statystyki i dalej jest Topem.
Gdyby obniżył pensje to każdy klub by go chętnie przyjął.

Miej słabe statystyki i graj lipnie to rozumiem,ale gościu jest dalej jednym z najlepszych na świecie.

Jedyne co przychodzi mi na myśl to to,że chce zejść ze sceny jako MŚ i najlepszy zawodnik.
Bo sportowo dalej jest Topem.

Jak on w takiej lidze i w najsłabszym zespole przygotuje się na Copa.
Nie tak panie Leo to miało wyglądać.

Gościu z takimi dobrymi statystyki na MŚ GOAT i chce iść na emeryturę.
Odejść jako mistrz i zarabiać miliardy chyba tylko dlatego bo innego wytłumaczenia nie ma.

0

@kostek579 Różnica taka,że Messiego chciały by inne kluby tylko musiał by zejść z pensji.
Dalej ma super statystyki, Ronaldo odszedł jako słaby zawodnik.

2

Brawo Iga 22 lata i już takie sukcesy.
Będzie jedną z najlepszych w historii.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie to z reguły z tego co kojarzę to Sabalenka prawie zawsze dostaje od Igi jak chodzi o mączkę.

0

@FcPortoFan1999 Aryna też chyba wczoraj słabiej.
Ale ogólnie to Iga jako faworytką patrząc na grę przez cały turniej.

0

@FcPortoFan1999 Ta Brazylijska jak gra ma Iga szansę z Brazylijka i Sabalenka?
Bo dzisiaj Iga troszkę słabiej.

0

@Janas11224 Zapewni mu 500 mln rocznie.

2

@Cotutajsiedzieje Facet jest dalej Topem,statystyki świetne i w Europie mógł by dalej robić rekordy.
Przykro będzie jak odejdzie na emeryturę do Arabii czy USA.

1

@FcPortoFan1999 Też tak myślę,zresztą pojawia się pewnie nowe talenty kiedyś był tylko Federer i każdy myslał,że będzie miał rekordy a tu cyk Nadal i Djoko wjechali.

0

@MESSIah16 Ciężko stwierdzić bo skoro pojawił się taki Alcaraz to za 2 czy 3 lata również może wyjść ktoś taki.

0

@Encore pewnie jak ta wielka trójka bo oni też już tak grali.
Djoko chyba raz wygrał w wieku 20 lat a później seryjnie od 22 roku.

0

@FcPortoFan1999 Ja to się zastanawiam czy on z 30 nie wygra hah no ale myślę,że pojawia się młodzi tenisiści,którzy również będę mieć taki talent jak to Djoko,Rafa i Roger.

0

@Medium No chyba,że pojawi się kolejny dzieciak z takim talentem.
Nigdy nie ma jednej osoby tak jak był Federer pojawił się Nadal a później Djoko.
Chyba,że ten młody Włoch wejdzie na wyższe obroty.

0

Carlitos 20 lat i taka gra.
Może być kimś jak Nole,Federer czy Nadal.
Ciekawe kiedy wyjdzie kolejny dzieciak bo wyjdzie prędzej czy później,który będzie również taki znakomity i nada rywalizacji.

Jak go kontuzje ominą to ma potencjał na 20 szlemów, no chyba,że się ktoś pojawi i nie zdominuje tenisa a pewnie ktoś się pojawi tak jak on.

0

@VegetaPolska Znajdź żonę z bogatego kraju i na start zostaniesz milionerem.

0

@bartas97 Izrael na ME jest a gdzie oni w Europie?
Wszystko jest możliwe.
Powiedziałbys,że Mundial będzie w Katarze i w grudniu w 2006r? Na pewno nie

0

Wcale mnie to nie zdziwi jak Arabskie kluby dołączał do LM i jeszcze będę je wygrywać.
Jak ma się kasę to można wszystko.
Ściągnął pół ligi w końcu.

1

@bartekvisca Jak będzie miał dobre liczby i będzie Leo Messim z Mundialu to nawet 2+1 sezon mógł by być.
On od niechcenia w PSG zrobił 41g/a

2

Mac Allister mój jeden z ulubionych zawodników na 99% w LFC.
Chociaż LFC jest mi obojętne to życzę Alexisowi sukcesów.

0

@FcPortoFan1999 To nie lepiej dla Igi?
Zresztą w sumie może i lepiej być w rytmie meczowym.

1

@FcPortoFan1999 oki dzięki,bo na sofie pisze,że za 7 min i myslałam,że nie będę miała na Eurosporcie.

0

@MESSIah16 Oni by musieli dać wolną rękę i budować tak jak Guardiola City.
Czasem im mniej gwiazdek tym zespół funkcjonuje lepiej.

0

@FcPortoFan1999 Iga o której wchodzi? Po Rune?

0

@partymaker Oby nie niech Djoko sobie wygra kalendarzowego na stare lata.

1

@FcPortoFan1999 Tak tak,chodziło mi o potencjał,że może być najlepszą na świecie i wygrać dużo WS.
Bo Iga tylko na trawiastych ma problem i musi je polubić a na twardych też jest znakomita.

Skromna dziewczyna z niej i pracowita,więc mam nadzieję,że nie będzie jak Osaka i nie skończy na laurach.

Zresztą widać,że jest spokojna i ułożona.


1

@DonCarletto Masa jest takich zawodników Ozil, Coutinho,Neymar czy Modric.
Jak się jest zawodowcem to raczej umiłowanie schodzi na drugi plan.
Pojawiają się pieniądze zresztą często tak bywa,że jeden klub chce a drugi nie więc wtedy to już tak się nie liczy.

0

@wasacz Bardziej bym powiedziała,że to Sabalenka będzie miała ciężej bo mączka to Igi ulubiona nawierzchnia i to z reguły Sabalenka prawie zawsze od Igi oklep dostaje na tej mączce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?