Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ja mam taką nadzieję,szegolnie,że ta dziewczyna jest bardzo skromna i pracownia.
To może być materiał na giganta jak Williams czy Henin.
0
@Pewex Alphonso to nie był fan Barcy?
Teraz w sumie to i tak każdy idzie,gdzie kasę dają.
Chyba tylko w Hiszpanii się tak nienawidzą.
We Włoszech Pirlo,Ronaldo,Ibra i masa innych grała nawet w trzech gigantach
0
@FcPortoFan1999 Jak oglądasz zawodniczki to która ma największą szansę na Garossa?
Ja tylko Swiatek oglądam bo też czasu nie mam za bardzo.
Ostatnio Iga rowerek więc ciężko ocenić.
Jednak myślę,że ona na tej mączce to może być taki Nadal damski.
0
@FcPortoFan1999 Mi to obojętne niech wygra jeśli Djoko się nie uda,chociaż Tsitsipasa też lubię.
0
@Kidd Ale były MŚ gdzie był znakomity plus 41g/a dla PSG czyli ma podstawy do ZP.
0
@Kidd Tylko Messi ma 41g/a w sezonie klubowym,więc w jakim styczniu?
Póki co Erling zero goli w półfinałach i od kilku spotkań słabiej.
Ma znakomity liczby,ale Leo Messi również ma bardzo dobre liczby.
0
@FcPortoFan1999 Ruud póki co to same porażki w finałach WS.
5
Ładnie to LIO zrobił transfer do PSG miał mu dać MŚ jak Ronaldinho i Mbappe.
To kto chętny na transfer w 2025 przed Mundialem w 26.
CR7
1
dobrze,że LIO bazuje na technice i wizji to spokojnie może grać na najwyższym poziomie.
Ja coś czuję,że jeżeli LIO tutaj trafi to kanadyjkę będzie miał bardzo dobrą.
1
@LS Wolisz zawodników co mają statystyki 1/4 ?
Messi w PSG zrobił 41g/a od niechcenia.
1
@FcPortoFan1999 Ja mam nadzieję,że Iga wygra.
Na mączce nasza mistrzyni jest znakomita.
1
@AFA90 Dopóki nie będę zorganizowani to Mundialu nie powąchają.
Samba sambą,ale przychodzi lepszą drużyną i Brazylia odpada.
Zresztą oni nie mają tak ultramocnej kadry jak by się mogło wydawać.
Jest silna,ale to tyle.
Atak super obsadzony,ale pomoc to Casemiro i ten Z Newcastle,który również jest defensywnym.
Paqueta to zawodnik na miarę średniaka w Anglii
Środek obrony mocny,ale boki mnie nie przekonują.
Oczywiście bramkarze to Top.
0
@Jacu327 Plus 3 to wychodzi 33 mniej o 8.
Tak w lidze ma bardzo dobre statystyki.
0
@mindbender84 liczby na poziomie Messiego?
Od kiedy 30g/a to to samo co 41g/a?
2
@Emhyr Havertz podobno fan Barcy.
Każdy piłkarz kocha klub do czasu sypnięcia monetami.
8
@MesQueUnClub96 Lautaro flop? Xd
To,że na Mundialu miał brak formy nie oznacza,iż jest flopem.
Chłopak kolejny sezon ma znakomite liczby.
2
@Transu96 Wątpię,aby wykrecił 41g/a w sezonie.
Przez pół to będzie dobrze.
0
Ale co Marco Asensio miał być nowym Leo Messim to jego.
Chłopak w wieku 27 czyli najlepszym wieku dla piłkarza odchodzi no niby do PSG,ale wątpię,aby to był piłkarz,który zrobi różnicę.
Jego najlepszy okres to chyba 21/22 lata i znakomite strzały z dystansu.
Myslałam,że będzie to taki zawodnik np jak Salah (potencjał). Tak się zapowiadał na początku.
0
@Emhyr Pewnie będzie chociaż taki jak Asensio.
Nie wszyscy Brazole odpalają np: Reiner czy jak mu tam przepadł i Vincius Tobias tak samo.
3
@Matt_i1992 Benzema pewnie sam poszedł za kasą i nie ma się co dziwić 36 lat w tym roku to dobry wiek na wzbogacenie.
1
@Emhyr Lautaro jest już topowy a Alvarez wchodzi na ten poziom.
Julek jak na tyle minut ile rozegrał ma bardzo dobre statystyki. Plus jest młodszy.
Ogólnie uważam,że ten kto podkradanie City Julka będzie miał gwiazdę na lata.
Jak na napastnika jego dużym plusem jest to,że pracuje przy odbiorze piłki i to dosyć mocno.
0
Real szykuje miejsca dla Endricka, toż to reprezentacja Brazylii się szykuje na Bernabeu.
Oby im szło tak dobrze jak na MŚ w ostatnich latach.
0
@KrychaFCB On chorągiewka jest w 2015 był fanem Barcy.
0
@bartas97 On będzie miał pierwszy skład?
Asensio jest dobry jako zmiennik,ale jako once de gala za słaby na topowe kluby.
2
@Kapiczek W ostatnich 5 latach raz wygrali LM.
Więc jaka gwarancja ZP.
Prędzej to już w lidze Angielskiej miał by szansę na ZP bo hype jest dużo większy.
La Liga to obecnie Real,Barca plus Sevilla czy Atletico.
Anglia City,United,Chelsea, Liverpool,Arsenal,Totki (to są światowe marki na świecie) dochodzi do tego Newcastle,Aston Villa plus Brighton.
Odkąd LL osłabła to ZP nie trafiają za wygranie ligi,no chyba,że masz kosmiczny sezon jak Messi.
0
@DonCarletto Tak slyszałam,że to jest duży talent,ale wiadomo jak to jest.
Garnacho w jego wieku a już jest bardzo dobry.
1
@DonCarletto 18 lat ma,najlepiej żeby odszedł do innego klubu.
0
Dawać młoda Barca!
0
Nico Paz strzelił dla Realu.
Ciekawe czy w przeciągu 3 lat dostanie powołanie do kadry Argentyny.
Podobno duży talent.
1
@Volk Nie pójdzie tam.
Musieli by mu dać wolną rękę i układać cały zespół od nowa.