Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem Bale nie wykorzystał swojego potencjału. Jasne ma masę pucharów,ale indywidualnie myslałam,że ten zawodnik to będzie Top coś jak Neymar,Salah czy nawet Henry. (Tak się zapowiadał w Totkach)
2
Co się stało z Kessim?
Absolutny Top w Milanie a marny w Barcy.
6
@PatrychoO Argentyna była,jest i będzie wielka!
Mają bardzo zdolna młodzież.
2
@Lionel_Messi10 Julian musi grać obok Erlinga jest za dobry.
1
@Lionel_Messi10 Serio go zwolnili?
Przecież on pół roku temu trafił do Al Nassr.
Sorki w 21/22 więc to drugi sezon jednak by był.
Na środkowym w takim razie zostanie tylko Ronaldo i jakiś młody no name.
Moga mieć ciężko. Ewentualnie Talisca ich być może pociągnie bo strzela sporo.
1
@Emhyr Tylko nie on Mundialowy chłopiec.
Przepadł w Monachium
2
@Rewolucja123 Jak dla mnie to sytuacja do analizy i bezsprzeczne zawieszenie na kilka meczy.
Robertson co pałkę przegial.
1
@Kgorecki2500 Nikt nie jest dokładnie.
0
@jacobFCB Mnie to zastanawia jakim cudem Depay jest nr 1 w Holandii i gra tam dobrze a w Manu zawodził i w Barcy obecnie też.
0
@AlexDark00 To dalej gwarancja goli.
Kim mamy strzelać? Ferranem,Ansu bez formy?
Czy Raphinia,który zawodzi?
Dembele raz gra super a drugi mecz słabiutki.
1
Jak dla mnie to Barca nie jest faworytem w starciu z Atleti.
Brak Lewego będzie widoczny, gdyż Fati czy Ferran to póki co poziom mizerny.
Jak De Paul wrocił z Mundialu z tą formą to w środku pola może być ciężko.
Ja tam się nie nastawiam na wygraną bo z przodu nie ma kto strzelać.
1
@Criss18Barca Chyba jej siostra
0
Zmarzlik mega wysoko i to kolejny rok.
Nie wiedziałam,że w Polsce żużel jest najbardziej pożądany.
8
Mc Allister dzisiaj 2 brameczki!
Pięknie się ten chłopach rozwija.
0
@Stinger_On się wypalił,sam kiedyś o tym wspominał z tego co kojarzę, wyprzedzić w wieku 22 lat Nykannena to kosmos.
1
@Stinger_ On seryjnie przestał wygrywać w wieku 23 lat.
Do 25 to mu wpadły może 3/4 zwycięstwa i to wszystko.
Prawdopodobnie,gdyby miał chęci to dzisiaj dobijał by do 100 zwycięstw.
Też kontuzja kolana miała duży wpływ.
2
@Ying On tamten sezon miał przejściowy,całe życie w Barcelonie i nagle taka zmiana.
Zresztą on ma zespół Aspergera ( lekki stopień), więc mu trudniej było.
17
@mekston Dlatego porównywanie kogoś z Messim jest śmieszne.
Najlepszy skrzydłowy,napastnik a do tego rozgrywający.
Chyba nikt nigdy nie był taki kompletny.
1
@Lionel_Messi10 Myślę,że to będzie za wcześnie dla Leo.
Liczę,że zostanie w Europie do 38/39 roku.
1
@Encore Szkoda,że Garnacho nie ma w pierwszym.
0
@DonCarletto Jak nie osiągnie? City to klub jak Real a nawet moim zdaniem obecnie lepszy (lepiej gra).
Właśnie w Anglii to jest mega osiągnięcie wygrać ligę a w LL obecnie to nic wielkiego bo prócz Realu i miernej Barcelony nikogo nie ma.
0
@jakub1906 Schlieri to jak 23/24 lata miał to skończył wygrywać,gdyby się mu chciało to że 120/150 zwycięstw by zrobił.
0
@MESSIah16 Oby bo Argentyna może mieć znakomita generację.
Garnacho,Mc Allister,Enzo, Buonanotte,Farias,Varela,Alcaraz.
Podobno Perrone w City.
Tak jak patrzę to w lidze Argentyńskiej jest masa zdolnych młodziaków.
4
Ryoyu wracaj do formy!
26 lat i prawie 30 zwycięstw.
0
@MesQueUnClub96 Jak tak będzie to Pedri,Araujo,Gavi i Balde się zawiną.
Pretensji do nich nie można będzie mieć bo to zawodnicy,którzy mają ogromny potencjał i chcą sięgnąć szczyty. (Ewentualne pretensje,będzie można mieć jak wybiorą Real )
0
@DonCarletto Ale City to znakomity klub taki sam jak Real,więc w czym problem.
3
@Rust_Cohle 160 w kapeluszu,jeszcze chcesz coś dodać?
6
@Luciano99 Pracuj dalej na złomie.
Nie dzięki mam wspaniałego męża i nie potrzebuje złomiarza.
29
@Mack10 Nie jest legendą Barcelony?
Haha dobre to musisz wymazać wszystkie rekordy FC Barcy bo są Messiego.
21
@Mack10 Gdzie ta Barcelona bez Messiego?
No tak kolejny rok w LE. Za Leo były ligi i puchary,a teraz z pucharem króla może być ciężko.
Messi tuszował te problemy od 2018r.
Wysmienita forma w 2019,gdzie dociagnał Barcę na plecach do półfinału załadował 2 gole i wystawiał patelnie to okaz słabego mentalu?
Wiesz co Messi jest w PSG i póki co ma się znakomicie, pokazał Mental na Copa i na MŚ,więc te bajki z mentalem można wrzucić do kosza.
Ja się mu wcale nie dziwię od 2018 do 21 to Leo ciągnął wóz z węglem zwany Barcą.
Gdzie jest teraz Barcelona?
No w LE.
Kim jest teraz Messi Mistrzem Ameryki i Mistrzem Świata taka różnica.
Bez Messiego póki co Barcelona ma problem z wyjściem z grupy.