Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El Madridista. Barcelona wiecznie bankrutem nie będzie.
Jak będzie biedować to raz dwa szejki wezmą
9
@Kamiloza91 Później płacz jak Real wygrywa,jak w zeszłym sezonie.
1
@Lionel_Messi10 Też za nim nie przepadam :-)
0
@Lionel_Messi10 Moim zdaniem jednak Kylian lepszy,bo on potrafi minąć i coś zrobić.
Erling to bardziej snajper :-)
2
@Emhyr Od 2014 Brazylia jest faworytem i póki co nie pykło.
Tam nie ma dyscypliny. Obrońcy to sobie chodzili zamiast biegać i włączyć jak Argentyńczycy.
1
Co ten Nunez wyczynia?
Formę zostawił w Benfice
2
@marcin62 Jest vicemistrzem owszem,ale to dziwnie brzmi.
Chłopak był,ale go jednak nie było.
2
@Comentateiro On się podobno nie czuje Francuzem chyba to mowił w 2018 roku.
Tylko po co wracał.
2
@Conradxc Chyba twoje mądrości.
Martinez słaby bramkarz (szkoda,że zeszły sezon fantastyczny w Aston a o Copa nie wspomnę,gdzie był fundamentem obok Leo)
*Enzo z pewnością jednostrzałowiec Mundialowy
*De Paul 28 lat i nikt go nie będzie chciał "drewno"
Nie zgłosiło się jedynie Atletico a wybrał je sam.
Duży wpływ miał na to jego rodak Simeone.
Dlaczego Felix,De Paul i reszta nie wypowiada się pochlebnie o Atleti?
Pewnie za ten styl. Joa fantastycznie na Mundialu wygladał przykładowo.
No skoro był najlepszy w słabym Udine to chyba jednak to coś znaczy.
Co do Enzo to nie jest piłkarz Mundialu,jak ktoś się interesuje jego karierę to on błyszczy w Benfice i grał bardzo dobrze w Rover Plate.
Wiadomo różnie może być,ale z formą nie wystrzelił na Mundialu tylko w Benfice.
3
@KlonaZepan To dlaczego w Serie A wymiatał?
Niech odejdzie z Atletico i wróci do formy z Włoch!
Chętnie zobaczę takiego "drwala" w Barcy,który jest znakomity.
3
@MesQueUnClub96 Przecież on taki grzeczny a sam zaczepiał Girouda kiedyś.
19
@Conradxc Przeciętny piłkarz? Jakoś inne zdanie mają eksperci,którzy oglądali go na Mundialu bo był Top.
Zawodnik w Seria A był jednym z najlepszych,nie wiem po co takie głupoty piszesz.
28lat to znakomity wiek dla zawodnika,ale tak jest jak kogoś boli Argentyna i trzeba umniejszać.
3
@Comentateiro Argentyna w swojej lidze ma dużo perełek.
Buonanotte 17 lat od stycznia w Bringhton,Varela,Peronne,Alcaraz,Farias i kilkunastu innych.
Mają naprawdę zdolna młodzież.
11
@HighestInTheRoom Zeszły sezon miał znakomity w Aston i na Copa bronił wyśmienicie.
6
Facundo Buonanotte od stycznia w Bringhton. Kolejna 18-letnia perełka Argentyńska.
Soule już zaczyna grywać w Juve a Garnacho zaczyna być objawieniem w UTD.
Prawdopodobnie Alan Varela też trafi do Europy.
Ogólnie w ojczystej lidze jest dużo perełek co cieszy.
Np:Perrone też zapowiada się swietnie.
0
@mekston Póki co Benzema forma nie rozpieszcza,więc dobrze,iż THE BEST trafi do Lionela.
1
@takisobiektos 120 nie jest warty to wiadomo,ale to nie jest gość turnieju.
Liczę,że trafi do Pepa i on go ukształtuje.
1
@Mixtape Ja tam nawet nie wchodzę,teraz mi się zdarzyło bo słyszałam,że Enzo jest w orbicie ich zainteresowań.
Enzo jak nie do Barcelony to to Pepa.
1
@MESSIah16 Mnie to nie zdziwi jak i nawet do 10 dobije.
Magik!
3
Na stronce Realu piszą,że Enzo to zawodnik jednego turnieju.
Tylko,że Enzo świetnie sobie radzi od początku w Benfice i dla mnie to nie było żadne zaskoczenie jak spisywał się na mundialu.
3
@LS Nie chcesz,żeby pisali o Messim a temat zaczynasz sam.
5
@VegetaPolska Nieźle xd
Sanah to jedne z najlepszych co Polsce się mogło przytrafic w muzyce
1
@Graves Tylko taka różnica,że mają dużo zdolnych chłopaków w swojej lidze.
Wystarczy odpowiednio ich wprowadzać do kadry a będzie z nich pociecha.
2
@LewoSkrzydlowy11 Wątpię,że wybierze tam mają Rodrygo,Viniciusa,Endricka
1
@tristan87 Zresztą Yamine chyba mógł wybrać Real skoro to taki talent.
Ogólnie z tego co słychac to Real chce: Bellingham,Enzo,Musiałem,Mbappe i 50 młodych talentów. Dobrze,że to niemożliwe.
0
Jakim cudem Lamal gra w Barcy skoro jego ojciec to fan Realu.
Modric,też kibicował Barcy a skonczył w Madrycie,ale nie zdziwię się jak Yamine wybierze Real.
0
@Leo Na co nam ten holownik?
Jedyne,gdzie się nadaje to wakacje w USA
10
@Kapitan hawk Szkoda,że przeciwnicy Argentyny do 80 min nie istnieli,gdyby nie faul Otamendiego nie było by czego szukać,ale całe szczęście był piękny finał i wygrana D10S.
0
@Rust_Cohle Napisał był 20 postów?
Chłopie czy pisałam coś jak Ronaldo odpadł,nie.
Kompletnie nic o nim nie pisałam.
Więc skończ farmazony pisać.
Jak już coś to o jego siostrze pisałam,że jest stuknięta i tyle. Bo kto dodaje zdjęcia rywala jak leży na murawie.
2
@MESSIah16 Dobrze,niech idzie Leoś do City.