1

@El Madridista. Barcelona wiecznie bankrutem nie będzie.
Jak będzie biedować to raz dwa szejki wezmą

9

@Kamiloza91 Później płacz jak Real wygrywa,jak w zeszłym sezonie.

1

@Lionel_Messi10 Też za nim nie przepadam :-)

0

@Lionel_Messi10 Moim zdaniem jednak Kylian lepszy,bo on potrafi minąć i coś zrobić.
Erling to bardziej snajper :-)

2

@Emhyr Od 2014 Brazylia jest faworytem i póki co nie pykło.

Tam nie ma dyscypliny. Obrońcy to sobie chodzili zamiast biegać i włączyć jak Argentyńczycy.

1

Co ten Nunez wyczynia?
Formę zostawił w Benfice

2

@marcin62 Jest vicemistrzem owszem,ale to dziwnie brzmi.
Chłopak był,ale go jednak nie było.

2

@Comentateiro On się podobno nie czuje Francuzem chyba to mowił w 2018 roku.
Tylko po co wracał.

2

@Conradxc Chyba twoje mądrości.
Martinez słaby bramkarz (szkoda,że zeszły sezon fantastyczny w Aston a o Copa nie wspomnę,gdzie był fundamentem obok Leo)
*Enzo z pewnością jednostrzałowiec Mundialowy
*De Paul 28 lat i nikt go nie będzie chciał "drewno"

Nie zgłosiło się jedynie Atletico a wybrał je sam.
Duży wpływ miał na to jego rodak Simeone.
Dlaczego Felix,De Paul i reszta nie wypowiada się pochlebnie o Atleti?
Pewnie za ten styl. Joa fantastycznie na Mundialu wygladał przykładowo.

No skoro był najlepszy w słabym Udine to chyba jednak to coś znaczy.

Co do Enzo to nie jest piłkarz Mundialu,jak ktoś się interesuje jego karierę to on błyszczy w Benfice i grał bardzo dobrze w Rover Plate.
Wiadomo różnie może być,ale z formą nie wystrzelił na Mundialu tylko w Benfice.

3

@KlonaZepan To dlaczego w Serie A wymiatał?
Niech odejdzie z Atletico i wróci do formy z Włoch!

Chętnie zobaczę takiego "drwala" w Barcy,który jest znakomity.

3

@MesQueUnClub96 Przecież on taki grzeczny a sam zaczepiał Girouda kiedyś.

19

@Conradxc Przeciętny piłkarz? Jakoś inne zdanie mają eksperci,którzy oglądali go na Mundialu bo był Top.

Zawodnik w Seria A był jednym z najlepszych,nie wiem po co takie głupoty piszesz.

28lat to znakomity wiek dla zawodnika,ale tak jest jak kogoś boli Argentyna i trzeba umniejszać.

3

@Comentateiro Argentyna w swojej lidze ma dużo perełek.
Buonanotte 17 lat od stycznia w Bringhton,Varela,Peronne,Alcaraz,Farias i kilkunastu innych.
Mają naprawdę zdolna młodzież.

11

@HighestInTheRoom Zeszły sezon miał znakomity w Aston i na Copa bronił wyśmienicie.

6

Facundo Buonanotte od stycznia w Bringhton. Kolejna 18-letnia perełka Argentyńska.
Soule już zaczyna grywać w Juve a Garnacho zaczyna być objawieniem w UTD.
Prawdopodobnie Alan Varela też trafi do Europy.

Ogólnie w ojczystej lidze jest dużo perełek co cieszy.
Np:Perrone też zapowiada się swietnie.

0

@mekston Póki co Benzema forma nie rozpieszcza,więc dobrze,iż THE BEST trafi do Lionela.

1

@takisobiektos 120 nie jest warty to wiadomo,ale to nie jest gość turnieju.

Liczę,że trafi do Pepa i on go ukształtuje.

1

@Mixtape Ja tam nawet nie wchodzę,teraz mi się zdarzyło bo słyszałam,że Enzo jest w orbicie ich zainteresowań.

Enzo jak nie do Barcelony to to Pepa.

1

@MESSIah16 Mnie to nie zdziwi jak i nawet do 10 dobije.
Magik!

3

Na stronce Realu piszą,że Enzo to zawodnik jednego turnieju.

Tylko,że Enzo świetnie sobie radzi od początku w Benfice i dla mnie to nie było żadne zaskoczenie jak spisywał się na mundialu.

3

@LS Nie chcesz,żeby pisali o Messim a temat zaczynasz sam.

5

@VegetaPolska Nieźle xd
Sanah to jedne z najlepszych co Polsce się mogło przytrafic w muzyce

1

@Graves Tylko taka różnica,że mają dużo zdolnych chłopaków w swojej lidze.
Wystarczy odpowiednio ich wprowadzać do kadry a będzie z nich pociecha.

2

@LewoSkrzydlowy11 Wątpię,że wybierze tam mają Rodrygo,Viniciusa,Endricka

1

@tristan87 Zresztą Yamine chyba mógł wybrać Real skoro to taki talent.

Ogólnie z tego co słychac to Real chce: Bellingham,Enzo,Musiałem,Mbappe i 50 młodych talentów. Dobrze,że to niemożliwe.

0

Jakim cudem Lamal gra w Barcy skoro jego ojciec to fan Realu.

Modric,też kibicował Barcy a skonczył w Madrycie,ale nie zdziwię się jak Yamine wybierze Real.

0

@Leo Na co nam ten holownik?
Jedyne,gdzie się nadaje to wakacje w USA

10

@Kapitan hawk Szkoda,że przeciwnicy Argentyny do 80 min nie istnieli,gdyby nie faul Otamendiego nie było by czego szukać,ale całe szczęście był piękny finał i wygrana D10S.

0

@Rust_Cohle Napisał był 20 postów?
Chłopie czy pisałam coś jak Ronaldo odpadł,nie.
Kompletnie nic o nim nie pisałam.
Więc skończ farmazony pisać.

Jak już coś to o jego siostrze pisałam,że jest stuknięta i tyle. Bo kto dodaje zdjęcia rywala jak leży na murawie.


2

@MESSIah16 Dobrze,niech idzie Leoś do City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?