Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Ładnie napisane!
Widać własnie,gdzie jest Barcelona bez Leo.
Ja to się mu dziwię,że ciagnał ten wóz przez kolejne 3 lata i na wygrywali tyle pucharów.
Od 2017 ten klub to ruina tylko Leo tuszował.
1
@aqqi Suarez? Ile Karim ma złotych butów? Chyba okrągłe 0
1
@mekston Ja to czekam gdzie trafi Alcaraz,Farias i Varela duże talenty
2
@Faro Nie potrzebnie tak się nakręca na te kobiety.
Taka zaborczość nie jest dobra i odrzuca.
10
@Cotutajsiedzieje Ja pamiętam jak w 2020 się śmiali z Leo i pisali,że z tą repka nic nigdy nie wygra.
Mamy 2023 a Leo jest Mistrzem Świata,Mistrzem Ameryki Południowej i Mistrzem Superpucharu.
4
@VegetaPolska Przecież młody jesteś i masz czas jeszcze co innego jak byś miał z 35.
Nie szukaj na siłę a sama przyjdzie w końcu.
Ewentualnie chodź na imprezy i się baw a miłość przyjdzie.
1
@VegetaPolska Nie lepiej poznać kogoś w realu?
0
@Encore Przegra bo to bokser i do tego waży 50 kg a Ferrari ponad 80 grubo.
1
@Pawel13sz Triki z Ameryki.
4
@Lionel_Messi10 Ja tam liczę,że Lionel zostanie w ARG bo jest wybitnym taktykiem (udowodnił to na Copa,Finalissima i MŚ). Niech dalej osiąga suksecy z repka,ale jeżeli można by było i by podołał klub i repka to bardzo chętnie.
6
@Kiok342 Kloop!
Obstawiam,że to jego ostatni sezon w LFC, a taki gościu potrafił by ogarnąć Raphinie,Ansu,Ferrana i resztę.
1
@tbas Czy ja mówię o LM?
Liga i inne puchary krajowe chociażby.
Na pewno jest to drużyna dużo mocniejsza w tej chwili od Barcy.
1
@Bogan Leo to mój idol,Barcelonie od zawsze kibicuje,nawet przed LIO,ale akurat to prawda,że by się tu marnował.
Barca potrzebuje czasu na rozwój.
0
@andres_xavi Ospina i Gustavo,więc już miałeś zawodników z Topowych klubów Europy :-)
3
@Kuba_1 Ma się marnować w Barcy?
Szczerze to wolę,aby był w klubie,gdzie będzie mógł podkręcić licznik rekordów (puchary). Nie PSG to City Pepa.
Póki co Barcelona to w LE będzie miała piekielnie ciężko z United Ericka.
Barcelona może wypalic za rok a może za 3. Póki co Xavi nie robi rezultatów,które napawają optymizmem.
Ja tam liczę,że wróci tu na 39 urodziny taki ostatni sezon w Europie.
0
@Encore Tak.
Zastanawiające jest to iż u Oranje jest liderem a w Barcy czy UTD nie potrafił się odnaleźć.
0
@Rust_Cohle Weź się stuknij...
Szukasz zaczepki cały czas.
Później znowu będziesz się tłumaczył,że taki masz styl i bla bla.
Argentyna Mistrzem Świata! Dibu to kozak!
LFC póki co na dziurę,więc milcz.
2
@PatrychoO Dibu!
Bardzo lubię gościa i liczę na transfer do klubu z Topu bo Emiliano od 2 lat jest w gazie.
4
Jak Granerud ma słabo skoczyć to na Bergisel. Ta skocznia jest trudnym obiektem a z tego co kojarzę to on za nią nie przepada
1
@capoN On waży 50 kilo to będzie różnica 30 kg.
1
Nunez a Erling to póki co przepaść.
Czekawe czy Urugwajczyk w końcu odpali.
1
@hazo428 Martinez z powodzeniem może grać w lepszym klubie niż Aston.
Jeżeli Emery nie stawia na niego ze względu na zachowanie to jego strata.
Dibu to nie bramkarz turnieju od sezonu 20/21 bronił bardzo dobrze. Zeszły sezon znakomity a do tego ogromny udział w Copa czy MŚ.
0
@Matrixfcb Przecież to nie jest Polak,tylko ma pochodzenie Polskie.
Jak będzie dobry to wybierze Argentynę z wiadomych względów.
1
@Rust_Cohle Taki ubaw a sam mówiłeś,że Argentyna Cię piecze.
3
Komentarz usunięty
1
@HighestInTheRoom Grealisha wział po pierwsze.
Uwierz,że on by Leo wział w takiej formie jak jest teraz.
1
@AmigoBlancos Patrząc na ostatnie 4 to w LFC.
7
@Medium Nie musi w Aston,chętnie go zobaczę w innym klubie.
Co ma zachowania do bycia dobrym bramkarzem?
1
Dibu ławka bo dopiero co wrocił do zespołu.
2
@MesQueUnClub96 Też się zdziwiłam,bo wygladało jak z 3 metry dalej.