1

@Darkin Pedri filar Hiszpanii, Cama w Realu gra ogony a co dopiero we Francji.
Nie ma co porównywać Pedri jest lepszy technicznie i wszechstronniejszy.

3

@AlexDark00 Obstawiam,że dzięki Maradonie i dobrze bo gdyby nie Diego to pewnie Realowi za sprawą Alfreda,któy grał dla 3 reprezentacji.

0

@FCBMati10 To nic dziwnego,że piłkarze zmieniają sympatię szczególnie jak w grę wchodzą ogromne pieniądze.
Prawda taka,że Modric i Isco to na 100% za Barca byli.
Niech se on myśli swoje tak samo jak Coutinho za Realem.

0

@Ziemny Aaa nie Napoli? :-)

1

Messi za dzieciaka jak jeszcze żył w Argentynie to komu kibicował z większych klubów? Wiadomo?

1

@VegetaPolska Akurat Modric był za Barca i to nie przypuszczenia bo są zdjęcia,Isco to samo.

0

@Emhyr Żeby nas nie zgarnął do fanclubu bo sobie nie wyobrażam zakładać koszulki innej niż bordo-granat.

0

@VegetaPolska Ronaldo grał w Barcelonie i Realu, Hagi,Laudrup i Enrique też. Nic w tym dziwnego.
Jedyną osoba jest Leo Messi "największa legenda" już to by nie przystało bo leciały by świńskie łby.

0

@Jon_Snow Ja się tam nie dziwię,że ich nie lubią.
Lata wstecz gdy Barca pierwszy raz wygrywała Ligę to Franco się wpierniczyl.
Gdyby nie on to prawdopodobnie Stefano grałby w Barcy i kilku innych.
Zresztą to Katalonia a oni nie lubią stolicy.

1

@matirix20 De Jong nie jest lepszy od Gaviego.

1

@Emhyr Jakoś w repce Ferran radzi sobie wyśmienicie.
Musi mieć to coś skoro Lucho stawia na niego.

1

@Baros1990 Prawda taka,że gdyby nie tyle przekrętów przed laty to Barca miała by 15 LM albo i więcej.
Barca była na na topie przed tym Franco zaje*abym i gdyby nie ten generał to Barca już na początku miała by LM.

Prawda taka,że Milan w oka mgnieniu ich dogonił w LM, bo przed 2014 ich większość to były lata 50.Juz nie pamiętają jak to przez 40 lat nie powąchali LM.
Kiedy to Ajax czy Milan rządził i dzielił.

1

@Sergio_Devils Szybko zapomnieli jak oni się kompromitował i 1/8 aż po grób.
Oni chyba przez ponad 30 lat LM nie wygrali od tych lat 50 dosyć długo.

0

@Janiama Pewnie chodzi o to,że mało grał w Realu. Nigdy nie był stawiany obok CKM

1

@Emhyr Moukoko fan Barcy.

0

@Bartas7VeB United ma hajs a kupują taki szrot...
Martinez i Eriksen są na poziomie,Malacia nie znam,ale reszta to chyba słabe wzmocnienia.

0

@AdiKingu96 Mega to irytuje

0

Super widzieć odmienionego Dembele.

6

Dembele przeskoczyło coś w głowie.
Super,zresztą widać,że i sylwetka bardziej umięśniona.

0

@Vebrol Tu już nawet nie chodzi o to.
Ona ma większy kompleks niż niejeden fanboy.

1

Siostra Ronaldo ma obsesję na punkcie Leo to niesamowite.
Ale musi ją pięć ta "dupa" skoro ona nawet o gola na 5-0 ma problem. Xd

2

@Nano22 Niedawno to Milan był królem LM a teraz niektórzy mówią,że Milan to tylko przystanek xd.
Krótką pamięć Milan zacznie znowu wygrywać i będzie wielki.
Zawsze był wielki ale chlystki z neta wiedzą lepiej.
Barca to i tak najlepszy klub w historii!

7

Messi ten sezon 30/40 albo i więcej goli. Widać,że tamten sezon był przejściowy.

0

@Medium Ciekawe wnioski po pierwszej kolejce xd

0

Ishak na transfermarkt w pogłoskach to chyba bekowo dodany do Barcy mam rozumieć.
Xd

1

@takisobiektos Lew Jaszyn w historii jest "podobno" najlepszy.

0

@Herato Tak samo urzędy powinny być czynne 7 dni w tygodniu.
Jak równość to równość

0

@Robert1603 Myślę,że chyba większość facetów goli.
Jak ktoś ma zarosty to nie wygląda to pociągająco.

2

@Essos Bellingham lepszy od Cama.
Na moje to Wirtz w formie i Musiała lepsi

0

@tbas Historia Depaya z Barca jest krótka i można nazwać ją niewypałem,więc nie ma co porównywać do Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?