Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzywy Co ma myśleć,mógł iść do City,LFC czy PSG.
Nie ma czego żałować sam mówił że się wypalił.
Żałować to może wyboru United zamiast LFC/City czy PSG
1
@Herato Akurat Ci piłkarze w większości w innych klubach grali bardzo dobrze.
Tu jest inny powód,mianowicie zlepek gwiazd.
5
@Comentateiro Bądź co bądź Ronaldo wcale nie daje dużo,szczególnie że zatracił swoje atuty.
9
Śmiali się z Messiego i wytykali mu mental.
Teraz kibice Ronaldo powinni siedzieć cicho.
1
Ten Haaga nie ma co winic i już wyrzucać.
Skład gwiazd ( chyba zlepek! ).
Mam nadzieję,że Eric zrobi jak Jurgen i odszeli wszystkich zbędnych i zacznie budowę składu.
1
@Barca1992 Takim składem to nawet powinno się wymagać LM.
9
Dzisiaj życzę Robercikowi i Leo hattriczka.
Dalej panowie.
1
Leo Messi dzisiaj coś ukąsi/asystuje?
7
Na razie to największe wrażenie robi na mnie Gabriel Jesus. Chłopak gra cały czas i pokazuje na co go stać.
Oby tak dalej a może kiedyś zawita do Barcy bo to wciąż młody chłopak.
3
Guardiola mógł mieć Leo a ma Grealisha i to za jakie pieniądze.
Nieźle się dał nabrać.
0
@Zoker Barca to faktycznie miała długa posuche xd do 2019 rok w rok praktycznie co 2 albo i więcej pucharów
3
Nie ma co Pep Guardiola to wspaniały trener wysrubuje ładnie rekord pucharów patrząc na jego wiek.
3
@VegetaPolska Od dziecka grał w Barcy.
Tak jakbyś ty dostał hajs i zaczął kibicować (grać) Barsie czy ja Realowi.
5
@Wossi61FCB Barca to Barca najlepszy klub w historii z najpiękniejsza historią, więc wszystko możliwe.
Życzę wygranej a przy okazji super było by świętować kolejny tryplet.
0
@FCB_dimiC Bo wszyscy smieszkuja,albo i ujmuje się Kylianowi, że został w ojczyźnie.
0
@Archolos 7? Chyba ktoś tu ma problem z matematyką.
Bo 5 a nie 7.
Równie dobrze Milan może też zdobyć kilka w krótkim czasie.
0
@DLFCB Dajcie spokój już z tym Mbappe.
Wcale nie musiał przechodzić do Madrytu.
Kylian to MŚ,zresztą Ligue1 to nie żadne ogórki.
Chce pisać swoją historię i dobrze. Jest młody i na LM ma czas. PSG prędzej czy później wygra tak jak Chelsea.
Zresztą ogrom zawodników wymieniło by LM na MŚ.
0
@Michael24 Przecież ten Arab to od Mbappe.
Fajnie jakby Mbappe go kiedyś strolował.
Zresztą to jakiś stary dziad a nie młody chłystek.
3
@mateusz1989VeB Pan od Mbappe.
Kylian MŚ i zdobywca multum trofeów.
Pan Madristimo-zwykly Arab- kibic,który jedynie może pomarzyć o życiu Kyliana i jedyne co mu zostało to wbijanie szpilek.
Powinien dorobić jeszcze 4:0 jak już tak smieszkuje dla równowagi albo sędziego w stroju białym.
0
@daniel32778 Połowa zdobyta z 50 lat temu.
Chłop nawet nie pamięta. :)
0
@Hubsao Haha dobre, tak jak Zidane lepszy od Cruyffa czy Platiniego.
0
@Striker Ale oni ich zarejestrują nie w tym to w przyszłym tygodniu. Nie róbcie z Laporty ułomnego.
Alemany Top a zaraz flop.
Ehh ta Rambla jak wieje tak idą
0
Przecież Kessie i Andres przyszli za darmo to niby po co mieli by odchodzić.
Tak czy siak ich zarejestrują nie w pierwszej to w następnej kolejce.
1
@Marcelinho99 Fani United? Phhh!
To nie oni wydali więcej od City,PSG a grają w LE i od odejścia Mourinho nic nie wygrali?
Haha dobrzy są ich kibice.
1
@Encore Nigdy nie lubiłam tej misji w kryptach. Reszta supcio.
2
@FCBparasiempre Garrincha to był fenomen. Tato mi o nim opowiadał zresztą jak i o Diego.
Mieć krótsza nogę a i tak być jednym z najlepszych obok Leo,Maradony czy Pele.
Wielki zawodnik!
4
@Arkon Moim zdaniem Maradona jest lepszy od CRa.
Dla mnie Diego i Leo najlepsi w historii później chyba Pele.
0
@Rust_Cohle Nie,tylko ciekawi mnie dlaczego jesteś na niego taki cięty.
Tym bardziej,że to podobno jest "dzieciak".
0
@Malibu Ciężko ocenić czy Eset jest taki znakomity,gdyż to Courtois był bohaterem zeszłego sezonu a Militao popełnia trochę tych błędów.
Moim zdaniem Araujo zapisze się lepiej w historii od Edera
1
@Emhyr Wiem,wiem tylko są ludzie,którzy na serio uważają Francuza za lepszego.
Uważam,że nie zasłużył ten Cama na żadnego Golden Boya. Przecież on gra ogony.