0

@krzywy Co ma myśleć,mógł iść do City,LFC czy PSG.
Nie ma czego żałować sam mówił że się wypalił.
Żałować to może wyboru United zamiast LFC/City czy PSG

1

@Herato Akurat Ci piłkarze w większości w innych klubach grali bardzo dobrze.
Tu jest inny powód,mianowicie zlepek gwiazd.

5

@Comentateiro Bądź co bądź Ronaldo wcale nie daje dużo,szczególnie że zatracił swoje atuty.

9

Śmiali się z Messiego i wytykali mu mental.
Teraz kibice Ronaldo powinni siedzieć cicho.

1

Ten Haaga nie ma co winic i już wyrzucać.
Skład gwiazd ( chyba zlepek! ).
Mam nadzieję,że Eric zrobi jak Jurgen i odszeli wszystkich zbędnych i zacznie budowę składu.

1

@Barca1992 Takim składem to nawet powinno się wymagać LM.

9

Dzisiaj życzę Robercikowi i Leo hattriczka.
Dalej panowie.

1

Leo Messi dzisiaj coś ukąsi/asystuje?

7

Na razie to największe wrażenie robi na mnie Gabriel Jesus. Chłopak gra cały czas i pokazuje na co go stać.
Oby tak dalej a może kiedyś zawita do Barcy bo to wciąż młody chłopak.

3

Guardiola mógł mieć Leo a ma Grealisha i to za jakie pieniądze.
Nieźle się dał nabrać.

0

@Zoker Barca to faktycznie miała długa posuche xd do 2019 rok w rok praktycznie co 2 albo i więcej pucharów

3

Nie ma co Pep Guardiola to wspaniały trener wysrubuje ładnie rekord pucharów patrząc na jego wiek.

3

@VegetaPolska Od dziecka grał w Barcy.
Tak jakbyś ty dostał hajs i zaczął kibicować (grać) Barsie czy ja Realowi.

5

@Wossi61FCB Barca to Barca najlepszy klub w historii z najpiękniejsza historią, więc wszystko możliwe.
Życzę wygranej a przy okazji super było by świętować kolejny tryplet.

0

@FCB_dimiC Bo wszyscy smieszkuja,albo i ujmuje się Kylianowi, że został w ojczyźnie.

0

@Archolos 7? Chyba ktoś tu ma problem z matematyką.
Bo 5 a nie 7.
Równie dobrze Milan może też zdobyć kilka w krótkim czasie.

0

@DLFCB Dajcie spokój już z tym Mbappe.
Wcale nie musiał przechodzić do Madrytu.
Kylian to MŚ,zresztą Ligue1 to nie żadne ogórki.
Chce pisać swoją historię i dobrze. Jest młody i na LM ma czas. PSG prędzej czy później wygra tak jak Chelsea.
Zresztą ogrom zawodników wymieniło by LM na MŚ.

0

@Michael24 Przecież ten Arab to od Mbappe.
Fajnie jakby Mbappe go kiedyś strolował.
Zresztą to jakiś stary dziad a nie młody chłystek.

3

@mateusz1989VeB Pan od Mbappe.
Kylian MŚ i zdobywca multum trofeów.
Pan Madristimo-zwykly Arab- kibic,który jedynie może pomarzyć o życiu Kyliana i jedyne co mu zostało to wbijanie szpilek.
Powinien dorobić jeszcze 4:0 jak już tak smieszkuje dla równowagi albo sędziego w stroju białym.

0

@daniel32778 Połowa zdobyta z 50 lat temu.
Chłop nawet nie pamięta. :)

0

@Hubsao Haha dobre, tak jak Zidane lepszy od Cruyffa czy Platiniego.

0

@Striker Ale oni ich zarejestrują nie w tym to w przyszłym tygodniu. Nie róbcie z Laporty ułomnego.
Alemany Top a zaraz flop.
Ehh ta Rambla jak wieje tak idą

0

Przecież Kessie i Andres przyszli za darmo to niby po co mieli by odchodzić.
Tak czy siak ich zarejestrują nie w pierwszej to w następnej kolejce.

1

@Marcelinho99 Fani United? Phhh!
To nie oni wydali więcej od City,PSG a grają w LE i od odejścia Mourinho nic nie wygrali?
Haha dobrzy są ich kibice.

1

@Encore Nigdy nie lubiłam tej misji w kryptach. Reszta supcio.

2

@FCBparasiempre Garrincha to był fenomen. Tato mi o nim opowiadał zresztą jak i o Diego.
Mieć krótsza nogę a i tak być jednym z najlepszych obok Leo,Maradony czy Pele.
Wielki zawodnik!

4

@Arkon Moim zdaniem Maradona jest lepszy od CRa.
Dla mnie Diego i Leo najlepsi w historii później chyba Pele.

0

@Rust_Cohle Nie,tylko ciekawi mnie dlaczego jesteś na niego taki cięty.
Tym bardziej,że to podobno jest "dzieciak".

0

@Malibu Ciężko ocenić czy Eset jest taki znakomity,gdyż to Courtois był bohaterem zeszłego sezonu a Militao popełnia trochę tych błędów.
Moim zdaniem Araujo zapisze się lepiej w historii od Edera

1

@Emhyr Wiem,wiem tylko są ludzie,którzy na serio uważają Francuza za lepszego.
Uważam,że nie zasłużył ten Cama na żadnego Golden Boya. Przecież on gra ogony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?