0

Jak dobrze,ze to Atleti odpadło.
Angielska 100 x atrakcyjniejsza plus lepsze zespoły.
Hiszpani blizej do Niemieckiej a nie krolowej PL. (Pod wzgledem atrakcyjności)
Lubię Hiszpańska ale królowa jest tylko jedna.

0

@PJ1985 18/19, 19/20 , 20/21 bardziej o te sezony mi chodzilo.
Cyrograf to mozna by podpisac wygrywajac potrojna koronę prze 5/10 lat w erze varu

0

@kuz Nie bądźmy smieszni, ile oni wygrali przez ostatnie 3/4 lata?
No wlasnie. Cyrograf to miała Bjoergen.

0

@JohnnyBarca Arsenal i Milan nie powinni imteresowac sie przecietniakami jezeli chca wrocic do elity.

0

@Abominacja Dla mnie takie dziecko jest jak kazdy czlowiek.
(Mały,dorosly i starzec)
Wierze w Boga i trzymam sie tego,ze dzieciątka maja duszę.

3

Komentarz usunięty

0

Nie wiem czy prawda,ale na necie pisze,ze partnerka Crisa w kwietniu ma miec poród. Najgorsze co może byc to stracic dziecko,które jest juz praktycznie gotowe na przyjęcie.

Edit: juz wiem urodziła

0

@JohnnyBarca Nagorsze jest to,że chyba blizej porodu niz dalej.
Szkoda chłopczyka :'-(.

0

@Essos Ona nie była juz na wylocie?
(Bliski termin porodu).
Szkoda maluszka :'(.

3

No to nic Liverpool lec po LM, ewentualnie City.

3

Lejemy Real a dostajemy od Farmerów.
No jaja! Ehhh forma jak w rollercosterze.
Brak przygotowania fizycznego wychodzi czy co?
Niestety nie mg ogladac meczu.

0

@Oskar00 Mi ciezko pojąć jak mozna kibicowac najgorszemu wrogowi swojej ukochanej drużyny.

1

@Zawsze_Wierny Moim zdaniem gdyby Xavi byl od poczatku sezonu Barcelona liczyła by sie w walce o LM dalej.

0

@Janas11224 Bylo by ciezko zapewne :-/.

1

@Janas11224 To wtedy LL była by jak Bundesliga wogole nie atrakcyjna.
Francja czy Anglia z mila checia przyjęli by Barce do wlasnej ligi.
Zyskali by ogromny hype a PL byla by jak LM i kosmiczna przewaga nad resztą Lig. Mistrzostwo wypadałoby duzo rzadziej ale mecze emocjonujące.
Kiedyś podobno Francja robila podchody,zeby przygarnac Barcę

0

@blaugrana16 Moze City chcialo sie odegrac i utrzec nosa Atleti.
Najzabawniejsze,ze zgnieli od wlasnsj broni. Haha

0

@cris2706 Katalonia to najbogatszy obszar wiec fajnie jakby sie odłaczyli od Hiszpanii bo badz co badz troszke Espania na nich żeruje.

0

@Messibestplayerintheworld Real u siebie jest czesto zesrany bardziej niz na wyjedzie.
Santiago to arena treningowa Barcy.

1

@AmigoBlancos Dopiero przyszedł a juz zwolnienia wyczekujecie? :-)

0

@PodkarpackiKibic Nie wiedziałam i co z tego? Myslisz,ze ja mam 24 h wolnego czasu na pisanie z jakims "randomem" z internetu.
Co ma drabinka wspolnego z znajomością zespołów,pilkarzy czy wiedzy ogolnej o futbolu?
Dawniej było losowanie,widocznie jestes duzo młodszy od mojej osoby.

2

@Kapitan hawk Vamos Pedri,Gavi i Ferran.
Pięknie bedzie patrzeć na Barcelonska Hiszpanie w Katarze!

4

@Rewolucja123 Modric starszy do tego, w sumie to chyba po 30 dopiero wypalił na dobre.
Ivanek przewaza znaczaco w urodzie wiec dla Cracka punkcik.

2

@masq Dla mnie City to tak samo szanowany klub jak Barca,Live czy Bayern!
Mowienie,ze nie maja historii jest smieszne.
Obstawiam,ze City czy nawet to PSG prędzej czy pozniej wygra LM, Chelsea ma juz 2 a miala miec zero ( tak samo pompowane pieniądze tylko Rosyjskie ).

0

@DLFCB Nie sądziłam,ze Crackitic jest lepszy od Modrica pod wzgledem g/a wow!

2

Od razu lepszy poranek po pokonaniu rzeźników z Madrytu ( oczywsicie tych bardziej lubianych ).
Za to jak grali w pierwszym spotkaniu należało im się! Zginęli od wlasnej broni. Pięknie!
No to teraz vamos Liverpool/City. Oba zespoly lubię wiec tutaj obojętne kto zwycięży, byc moze minimalnie City ze wzgledu na Pepa ale wygrana LFC tez ogromnie ucieszy.

0

@PodkarpackiKibic Ty jestes jakis chłopie nienormalny? Wiem więcej betonie od Ciebie.
Ciezkiej kontuzji jestes pier*olniety chłopie.
Od Ciebie z pewnoscia wiem wiecej o pilce bo dla twojej wiedzy interesuje sie nie tylko Europejską.
Nie masz podklasku na kafejce i tu szukasz przyjaciół.
Ten mefedron to pod kopułą Ci niezle namieszał.

0

@PodkarpackiKibic dziwne to jest kibicowanie największemu wrogowi.

2

Vamos City!
Live-City final marzeń

1

@Sau_Ron Ja mowie o calej karierze a nie jednym sezonie.

1

@GeneralXavi Kazdy ma wlasne zdanie moim zdaniem na przestrzeni karieri Lewy bardziej sie wyróżniał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?