1

@IronSanHybrid Boxdel chyba wiedział,ze Amadiego przekrecili.
Zreszta slaba walka i dobrze,ze dali Pasutowi

0

Co kibice krzyczeli do Polaka?

1

Nitro miał rozjechac tego chłopaka a poki co Sergiusz słabiutko.

0

@Kurkmen famme robi slaby main, kolejny tez bedzie słaby

1

@ElKamil Przeciez oni go na konferencji cisneli on nie chciał.
Federacja przesadził a na konfie.

1

Polak faworyzowany jak Linki.
Amadeusz 1 i 3 runda. Brawa dla niego ze z kontuzja tak sie pokazał z jego siłą w mma i malych rekawicach moze byc nokaut.

1

Moim zdaniem Ferrari bił bardziej decydujaco (mocniej)

0

@PodkarpackiKibic toxic. To nie opinia to fakt

1

Szeli w mma nie miał by szans z Arabem. Arab deklasacja w boksie,ale Piotrek jedno piernoczniecie i nokaut.

0

Szeliga w jednym strzale najlepszy.
Arab totalna deklasacja ale Szeli jeden cios i nokaut.

0

@Transu96 Na zywo inaczej :D.

0

@Joe_Pesci Mieszkam na poddaszu wiec mozliwe ze jest słabszy,bo sa te cale plyty betonowe ( czy jakos tak ).
Za kazdym razem mi scinało wiec dla mnie fajna opcja z Polsatem :-)

2

@MesQueUnClub96 Kurcze jak na 10latka to szybko meszek Ci urósł :-)

0

Zamowiłam sobie fame przez polsat.
Przynajmniej bedzie ładnie chodziło na telewizorku a nie to zacinanie jak zawsze.

0

@KapiFCB Rosja lepsza od Szkocji imo.

0

Co ta Polska szuka na mundialu?
Przeciez Ci Szkoci graja 2x lepiej cisna i robia nas jak chcą.

0

1.Walia 2.Golf 3.Real
Tak Bale trzymaj. Chłop przyjezdza na kadre i od razu gola ładuje.

0

@Medium Portugalia tez ostatnio nie zachwycała wiec tu 50-50.
Lepszy dzien

0

@Medium Włosi to ME,jezeli przejda Macedonie to Portugalia łatwo nie bedzie miała.

0

@Huck Ok, dzieki

0

Szymanski nie powołany? Dlaczego? Powodem klub z Rosji?

1

@Barca1992 dzieki :-)

0

Na jakim kanale Turcy vs Portugalia?

0

@Messibestplayerintheworld Lewy w tym roku 34, pensja ogromna. Piłkarz wysmienity ale Barca musi myslec przyszlosciowo.

1

Hickey z Bologny jako nastepca Alby?
Ktos coś wie o nim?

0

Czy Spotify mozna oplacic przelewem bankowym?

1

@AdamaTraore Szkoda przeciez ma 25 lat,mogla pozdobywac jeszcze kilka WS.
To licze na to ze teraz Iga bedzie rządziła.

1

Te z Realu z polowy wyjsc nie moga. Gol fartowny po bledzie zawodniczki Barcy. Cisnąć je dziewczyny..

0

Nie rozumiem dlaczego Christiansen na starcie ma miec 6/7 a Araujo tylko 3.
Wedlug mnie jest to nie fer i rozumiem Ronalda. Jezeli odejdzie bedzie bardzo przykro.

3

@OsamaDembele Poczekajmy zobaczymy, Messi za młodziaka był kontuzjogenny i jakoś mu to nie przeszkodziło w karierze.
Ansu pod okiem Xaviego i doktora Pruny może być kozakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?