Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Boxdel chyba wiedział,ze Amadiego przekrecili.
Zreszta slaba walka i dobrze,ze dali Pasutowi
0
Co kibice krzyczeli do Polaka?
1
Nitro miał rozjechac tego chłopaka a poki co Sergiusz słabiutko.
0
@Kurkmen famme robi slaby main, kolejny tez bedzie słaby
1
@ElKamil Przeciez oni go na konferencji cisneli on nie chciał.
Federacja przesadził a na konfie.
1
Polak faworyzowany jak Linki.
Amadeusz 1 i 3 runda. Brawa dla niego ze z kontuzja tak sie pokazał z jego siłą w mma i malych rekawicach moze byc nokaut.
1
Moim zdaniem Ferrari bił bardziej decydujaco (mocniej)
0
@PodkarpackiKibic toxic. To nie opinia to fakt
1
Szeli w mma nie miał by szans z Arabem. Arab deklasacja w boksie,ale Piotrek jedno piernoczniecie i nokaut.
0
Szeliga w jednym strzale najlepszy.
Arab totalna deklasacja ale Szeli jeden cios i nokaut.
0
@Transu96 Na zywo inaczej :D.
0
@Joe_Pesci Mieszkam na poddaszu wiec mozliwe ze jest słabszy,bo sa te cale plyty betonowe ( czy jakos tak ).
Za kazdym razem mi scinało wiec dla mnie fajna opcja z Polsatem :-)
2
@MesQueUnClub96 Kurcze jak na 10latka to szybko meszek Ci urósł :-)
0
Zamowiłam sobie fame przez polsat.
Przynajmniej bedzie ładnie chodziło na telewizorku a nie to zacinanie jak zawsze.
0
@KapiFCB Rosja lepsza od Szkocji imo.
0
Co ta Polska szuka na mundialu?
Przeciez Ci Szkoci graja 2x lepiej cisna i robia nas jak chcą.
0
1.Walia 2.Golf 3.Real
Tak Bale trzymaj. Chłop przyjezdza na kadre i od razu gola ładuje.
0
@Medium Portugalia tez ostatnio nie zachwycała wiec tu 50-50.
Lepszy dzien
0
@Medium Włosi to ME,jezeli przejda Macedonie to Portugalia łatwo nie bedzie miała.
0
@Huck Ok, dzieki
0
Szymanski nie powołany? Dlaczego? Powodem klub z Rosji?
1
@Barca1992 dzieki :-)
0
Na jakim kanale Turcy vs Portugalia?
0
@Messibestplayerintheworld Lewy w tym roku 34, pensja ogromna. Piłkarz wysmienity ale Barca musi myslec przyszlosciowo.
1
Hickey z Bologny jako nastepca Alby?
Ktos coś wie o nim?
0
Czy Spotify mozna oplacic przelewem bankowym?
1
@AdamaTraore Szkoda przeciez ma 25 lat,mogla pozdobywac jeszcze kilka WS.
To licze na to ze teraz Iga bedzie rządziła.
1
Te z Realu z polowy wyjsc nie moga. Gol fartowny po bledzie zawodniczki Barcy. Cisnąć je dziewczyny..
0
Nie rozumiem dlaczego Christiansen na starcie ma miec 6/7 a Araujo tylko 3.
Wedlug mnie jest to nie fer i rozumiem Ronalda. Jezeli odejdzie bedzie bardzo przykro.
3
@OsamaDembele Poczekajmy zobaczymy, Messi za młodziaka był kontuzjogenny i jakoś mu to nie przeszkodziło w karierze.
Ansu pod okiem Xaviego i doktora Pruny może być kozakiem.