1

@Objectivo Czy lepszym przez ostatnie lata wątpię. Obecnie w tym sezonie daje znak równości.

3

Nawet jezeli Benz nie wygra LM to gała jego,gdyz gazeta jest francuska i bedzie ogromny hype.
Szkoda,ze taki Lewy,który jest lepszy od Karima i powinien miec ZP za 2020 skonczy z zerem.
Gazetko pamiętajcie Karim to Algierczyk. :-)
Chociaz tyle ze Benz stary jest to koniec kariery tuz za rogiem i nie pobije goli Leo w LL.

4

Najgorszej z półfinalistów to gra Real, ten Carlo to zamiast butow chodzi w formie wylanej z betonu.
On to do Evertonu sie nadaje

0

@mekston to nie 16-18 gdzie grali lepiej.
Kto by w tamtym roku obstawiał,ze Chelsea z nimi wygra

2

Uwazam,ze z taka gra LM nie wygraja ale polfinal to bardzo duzo jak na taka padline która grają.
Fart fartem,ale zadnych paktow nie maja od 4 sezonów LM nie powachali.
Carlo to obecnie mierny trener ma duzo szczęścia.

4

Real gra taka lipe,przeciez nasze chlopaczki ich by rozjechali spokojnie.
Mysle ze LM nie wygraja z tym trenerem ale półfinał to i tak daleko jak na taka padline.

0

Real vs Villa ? Latwa droga do finału

0

Śmieszna UEFA niby z Perezem sie nie lubia a takie odpadły

0

@zaiks słabsza niz sezon temu a do tego chimeryczna czasem 6:0 lub 1:4.

0

@zaiks Chelsea,ktora ma problemy? Nie dziwota skoro Abramowicz odszedl to atmosfera nie byla za dobra.
Chelsea odkad jest wojna nie jest ta sama Chelsea.

0

@zaiks forma tez ale czasem i dyspozycja dnia.
Real obecnie to gra jak tartak przy City

0

@zaiks w LM wszystko jest mozliwe bo to nie regularnosc decyduje a forma dnia.
Nie badz smieszny gra Realu przy City to padaka i Obywatele graja znacznie lepiej.

1

@P33ck Wenger też

1

Pep ma talent jak Ferguson chyba jedyny trener,ktory prowadzil by City z 15 lat i by sie nie wypalił.

1

Stroll i Latifi Kandajczycy, wiec wszystko jasne!
Kanada nie potrafi w F1.

3

@Uukasz_93 Argentyna i Meksyk sa to druzyny duzo lepiej grajace niz Polska i bardzo sie zdziwię jezeli nie zajmą 2 pierwszych miejsc.

1

@PodkarpackiKibic Dyskusja dla herbów? Nowe nie znałam.
Mogles napisac mu na priv a nie na glownej bo to wyglada jak post dla herbów.

1

@Uukasz_93 Żałosne...
Oby go tam Paredes i De Paul zjedli w srodku pola. Słaby zawodnik, brutal boiskowy.

7

Pedri to zawodnik na ZP. Chlopak jest genialny, nic tylko bic brawo.

0

Atlanta cisneła cały czas,natomiast Napoli jak dzieci we mgle.
Piłka jest przerwotna jedna akcja,karny i gol.
Brawo Lorenzo

0

@POLNEYMAR Argentynie i nie z powodu Messiego,od dawna jest to moja ulubiona reprezentacja obok Polski.
Argentynie bo oni moga sie liczyc a Polska jedzie z zamiarem wyjscia z grupy

4

Grzegorz Rasiak najlepszy Polski piłkarz w historii.

0

@Messibestplayerintheworld Mam nadzieję,ze nie kosztem Araujo bo Lapcio strzelił by sobie w stopę.

1

@El dominatore Zapomniałeś dodac najlepszej tenisistki na świecie

0

@mextexperu Ronaldo nawet w finale 2016 nie grał. Messi osiagna w kadrze duzo wiecej.
Copa,IO, 4x vice mistrz Copa, raz 3 msc na Copa , Vice Mś
Ronaldo-Euro,Liga Narodow i vice mistrz Euro

2

@mextexperu Wymeczony powiadasz? Chyba kolego cos Ci sie pomyliło bo to Portugalia wymeczyła w 2016.

0

@Deviler Z ilu chlebów jadłes piec? :-)

0

@Janas11224 Nie interesuja mnie wszyscy youtuberzy.
Cos tam mowił na konferencji,ze wyklinał widzow dawnien grając w LOLa.

0

@Janas11224 Dlaczego jest znienawidzony?
Skoro Zonego odprawił z kwitkiem to jasne,ze resztę by poskladał.
Zony przynajmniej jest atletyczny.

0

@Momals11 wyslesz video?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?