Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Czy lepszym przez ostatnie lata wątpię. Obecnie w tym sezonie daje znak równości.
3
Nawet jezeli Benz nie wygra LM to gała jego,gdyz gazeta jest francuska i bedzie ogromny hype.
Szkoda,ze taki Lewy,który jest lepszy od Karima i powinien miec ZP za 2020 skonczy z zerem.
Gazetko pamiętajcie Karim to Algierczyk. :-)
Chociaz tyle ze Benz stary jest to koniec kariery tuz za rogiem i nie pobije goli Leo w LL.
4
Najgorszej z półfinalistów to gra Real, ten Carlo to zamiast butow chodzi w formie wylanej z betonu.
On to do Evertonu sie nadaje
0
@mekston to nie 16-18 gdzie grali lepiej.
Kto by w tamtym roku obstawiał,ze Chelsea z nimi wygra
2
Uwazam,ze z taka gra LM nie wygraja ale polfinal to bardzo duzo jak na taka padline która grają.
Fart fartem,ale zadnych paktow nie maja od 4 sezonów LM nie powachali.
Carlo to obecnie mierny trener ma duzo szczęścia.
4
Real gra taka lipe,przeciez nasze chlopaczki ich by rozjechali spokojnie.
Mysle ze LM nie wygraja z tym trenerem ale półfinał to i tak daleko jak na taka padline.
0
Real vs Villa ? Latwa droga do finału
0
Śmieszna UEFA niby z Perezem sie nie lubia a takie odpadły
0
@zaiks słabsza niz sezon temu a do tego chimeryczna czasem 6:0 lub 1:4.
0
@zaiks Chelsea,ktora ma problemy? Nie dziwota skoro Abramowicz odszedl to atmosfera nie byla za dobra.
Chelsea odkad jest wojna nie jest ta sama Chelsea.
0
@zaiks forma tez ale czasem i dyspozycja dnia.
Real obecnie to gra jak tartak przy City
0
@zaiks w LM wszystko jest mozliwe bo to nie regularnosc decyduje a forma dnia.
Nie badz smieszny gra Realu przy City to padaka i Obywatele graja znacznie lepiej.
1
@P33ck Wenger też
1
Pep ma talent jak Ferguson chyba jedyny trener,ktory prowadzil by City z 15 lat i by sie nie wypalił.
1
Stroll i Latifi Kandajczycy, wiec wszystko jasne!
Kanada nie potrafi w F1.
3
@Uukasz_93 Argentyna i Meksyk sa to druzyny duzo lepiej grajace niz Polska i bardzo sie zdziwię jezeli nie zajmą 2 pierwszych miejsc.
1
@PodkarpackiKibic Dyskusja dla herbów? Nowe nie znałam.
Mogles napisac mu na priv a nie na glownej bo to wyglada jak post dla herbów.
1
@Uukasz_93 Żałosne...
Oby go tam Paredes i De Paul zjedli w srodku pola. Słaby zawodnik, brutal boiskowy.
7
Pedri to zawodnik na ZP. Chlopak jest genialny, nic tylko bic brawo.
0
Atlanta cisneła cały czas,natomiast Napoli jak dzieci we mgle.
Piłka jest przerwotna jedna akcja,karny i gol.
Brawo Lorenzo
0
@POLNEYMAR Argentynie i nie z powodu Messiego,od dawna jest to moja ulubiona reprezentacja obok Polski.
Argentynie bo oni moga sie liczyc a Polska jedzie z zamiarem wyjscia z grupy
4
Grzegorz Rasiak najlepszy Polski piłkarz w historii.
0
@Messibestplayerintheworld Mam nadzieję,ze nie kosztem Araujo bo Lapcio strzelił by sobie w stopę.
1
@El dominatore Zapomniałeś dodac najlepszej tenisistki na świecie
0
@mextexperu Ronaldo nawet w finale 2016 nie grał. Messi osiagna w kadrze duzo wiecej.
Copa,IO, 4x vice mistrz Copa, raz 3 msc na Copa , Vice Mś
Ronaldo-Euro,Liga Narodow i vice mistrz Euro
2
@mextexperu Wymeczony powiadasz? Chyba kolego cos Ci sie pomyliło bo to Portugalia wymeczyła w 2016.
0
@Deviler Z ilu chlebów jadłes piec? :-)
0
@Janas11224 Nie interesuja mnie wszyscy youtuberzy.
Cos tam mowił na konferencji,ze wyklinał widzow dawnien grając w LOLa.
0
@Janas11224 Dlaczego jest znienawidzony?
Skoro Zonego odprawił z kwitkiem to jasne,ze resztę by poskladał.
Zony przynajmniej jest atletyczny.
0
@Momals11 wyslesz video?