Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@POLAK12345 Ja tam za PSG.
Nawet Legię czy Wisłę stokroć wolę niż mierdy
0
@PodkarpackiKibic Kolego ja napisałam że wtedy może z wami podpisać kontrakt.
Na szczęście aktualnie PL jest najlepsze więc może Kylian nigdy LM nie zdobędzie z Realem. Fajnie by było gdybyście czekali tak z kilka lat jak LFC czy Barcelona chociażby
3
@PodkarpackiKibic Najpiękniejszy scenariusz Real poza burtą a wtedy Mbappe może podpisać kontrakt
1
@Spoko_Hala_Fan Mówisz tak jakby Real bym Bayernem czy LFC. Real miał problemy z Interem.
Owszem w LL dobrze sobie radzą ale Barcelona czy Atleti to cienizna obecnie.
0
Bayern,LFC, Chelsea i City któryś z tej 4ki zostanie zwycięzca LM może dojdzie PSG bo lubi wygrywać w trudnych meczach
1
PSG powinno sobie poradzić z Realem.
Zresztą życzę odpadnięcia wszystkim hiszpańskim drużyna oprócz Villareal.
0
@Homeopata8989 Dla Realu póki co to w lidze jada równo ale w LM Inter mógł ich spokojnie ograć
0
@Rust_Cohle Moim zdaniem PSG by wygrało oni potrafią grać mecze o stawkę ostatnimi latami.
0
@DaPidejpi tak oni słabo grają i murują się ale mają efekty 2 mistrzostwa ligi
0
Atleti słabe w Lidze a jak przychodzi LM to z LFC potrafią wygrać.
W tym roku to życzę tylko Villa niech sobie daleko zajdą a reszta na początku niech odpada
0
@VegetaPolska Oj chciałbyś być takim bogatym kotletem.
Tym stylem zdobyli 2 razy mistrza więc ten śmiech śmieszny jest.
Jak by się im nie udało ale jednak.
0
@LukaszFan Raków razem z resztą to z piekarzami czy magazynierami nie potrafią wygrać
0
@Hubsao bo mieli łatwa drogę a Chlese ich wyjaśniło
0
@mekston pokazał kawał doskonałej jazdy,co nie zmienia faktu,że w dzisiejszym wyścigu był gorszy a mistrzostwo zyskał dzięki koledze
1
@Dertinho Tylko,że ta Legia przynajmniej grała w grupie LE a każda inna drużyna pod tym względem może jej dupkę lizać.
Haha takie śmiechy i hahy.
Raków i reszta ma czele to mogą pomarzyć albo odpadać z amatorami co rano o 3 do piekarni wstają
1
@MesQueUnClub96 Aaaa ta LL to taka ciekawa jak flaki z olejem wyniki remisowe i mało goli faktycznie jest co oglądać
1
@Encore Lafiti pomógł wygrać Maxowi no taka prawda. Bo Luis spokojnie by dowiózł ta przewagę
0
@DSDaniels Hamilton rzecz jasna.
No Maksymilian to dzisiaj szczęście jak Fortuna na IO
0
@pt9 W przyszłym roku Red Bull dopiero zawyje jak Merce będę miały ogromną przewagę.
Maksio pokazuje ile osiągnął przy Hamiltonie
0
@Encore Kolego nie przejmuj się przyszły rok dla Hamiltona. Mercedesy mają przewagę w konstrukcji a Luis jest najlepszy na świecie
0
@MesQueUnClub96 Jakie wycofają? Najprawdopodobniej Merc odjedzie stawce i dobrze bo Luis kolejne rekordy będzie srubował
0
@HighestInTheRoom Cama nie miałby miejsca jest Gavi Nico i Pedri
0
@Tasde Oj Luis jest boskim kierowcą ponad 100 wygranych to nie ma nikt
2
Dobrze,że Mercedesy na przyszły rok będę miały jeszcze lepszy bolid.
Król wróci na tron z którego nawet nie powinien zejść!
0
Zwycięstwo w dzisiejszym wyścigu Maca można porównać do LM Realu szczęście
1
@TheNekro94 Oby nie wyorzedził.
Luis juz dawno go wyprzedził pod wzgledem zwyciestw
0
@Encore Za rok wraca na tron Goat
0
W przyszlym sezonie Król wraca na tron!
Merdesy prosze o kosmiczny bolid dla Goata
5
11 sekund przewagi i nagle jada równo?
Jaka to sprawiedliwość?
Max tego Mistrz to Lafitiemu powinien wreczyc bo gdyby nie on to mógł by tylko pomarzyć
1
@HighestInTheRoom Jest najlepszy w historii. Wałek Maksio wygrał