Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca LFC piękna drużyna, nic się kolego nie stało poprostu Barca miała dużo słabszych trenerów niż Kloop a Jurgen z niejednego potrafi zrobić koksa
0
@david89 Charakter Ramowa jeszcze lepszy gdyby nie Sergio 2 LM mniej
0
@Hubert102 Na szczęście w żłobkach ciocie pamiętają o Mikołajkach więc dziś dzieciaczki odwiedzi Święty Mikołaj!
0
@LionelM95 Bo lepiej jeść często a mniej i ponoć szybko się schudnie ja też muszę tak zacząć bo śniadanie i sam obiad do syta średnie są.
Podobno jak odłoży się słodycze to efekty są od razu widoczne ale ciężko z tym.
0
@william_wallace A skąd ta ksywka? Czyżby z mojego ulubionego filmu Waleczne Serce?
3
@against_modern_football Niech swoje mózgi sobie zaszczepią
1
@william_wallace Jedząc jeden a konkretny posiłek napychają się wcale nie robisz dobrze
2
@kejdzi Większe prawdopodobieństwo jest że Max wjedzie w bande nie bez przyczyny kiedyś miał przydomek "rozbijak"
0
@Gogonatra to bottas niech wjedzie specjalnie w Max jak już tak gramy
0
@Tomason Można było odnieść wrażenie że zajeżdża drogę. Dlaczego zjechał raz do lewej a później prawej?
Hamilton zapewne nie wiedział o co chodzi.
Więc nie wina Luisa że Maxio nie potrafił się zdecydować
1
Jeżeli Max ma plan aby wjechać w Hamiltona, to powinna być całkowita dyskwalifikacja.
A wtedy Luis mistrzem!
0
Ten gościu co wziął ten kawałek to w Supermena się bawi. Masakra nieodpowiedzialny
4
@FC1899Barca King i Sir!
0
@qbuteq farciarz? To chyba Max przyfarcił
0
@BeziteX Hamilton bo jest najlepszy to samo było z Ryou czy Schlierim
0
@Transu96 Lepszy? Od kiedy to Luis ma.ponad 100
0
Z Maxem to nigdy nic nie wiadomo kiedyś miał cały czas stłuczki więc nie ma co przesądzać o jego zwycięstwie
0
Dawaj Luis, tak jak Shiffrin w narciarstwie alpejskim czy Schlieri wykrecaj rekordy.
Uwielbiam takich sportowców
0
Tak czy siak Hamilton to mistrz a hejtujecie go tylko dlatego,że jest największa legenda obok Mike.
Oby Mercedes a przyszłym sezonie królował! Niech biją kolejne rekordy
0
O co chodzi z tą flagą?
0
@HighestInTheRoom Nie nie żartuje niektórzy lubią "bardziej i to dużo" zarozumiałego CR.
Hami to ikona tego sporto obok Mike
4
Dawaj Luis, nie interesuje się F1 jakoś bardzo czasem zdarzy się pooglądać ale Lewis to spoko gość i niech wykręci jak najwięcej zwycięstw obok Mike Schumiego.
Legenda
0
@arekfanBarcy Bardzo dobra wiadomość niech Luis śrubuje rekordy tak jak Leo Messi czy Phelps
7
@VegetaPolska Co ty się dziwisz dziewczyny w wieku 16 lat nie chcą poważnych związków. (Zazwyczaj)
0
@BARCA171 2 ZP więcej Goat
0
Brawo Jan Hoerl w końcu pierwsze zwycięstwo. Stoch 11 więc całkiem spoko
4
Dalej Sir Luis Hamilton po zwyciestwoo!
0
@Woland10 Za 50 lat UCL będzie jak puchar miast targowych w latach 30 najważniejsze trofeum coś jak LM a ludzie myślą że to towarzyskie hehe CL czeka to samo jak powstanie SuperLiga.
1
@masq Nie zagrają w LM to nie zagrają, Xavi powinien dostać czas niezależnie od końcowych wyników
0
@Kusco15 Noi nie grało by się w Lidze czy jak?