0

@FC1899Barca LFC piękna drużyna, nic się kolego nie stało poprostu Barca miała dużo słabszych trenerów niż Kloop a Jurgen z niejednego potrafi zrobić koksa

0

@david89 Charakter Ramowa jeszcze lepszy gdyby nie Sergio 2 LM mniej

0

@Hubert102 Na szczęście w żłobkach ciocie pamiętają o Mikołajkach więc dziś dzieciaczki odwiedzi Święty Mikołaj!

0

@LionelM95 Bo lepiej jeść często a mniej i ponoć szybko się schudnie ja też muszę tak zacząć bo śniadanie i sam obiad do syta średnie są.
Podobno jak odłoży się słodycze to efekty są od razu widoczne ale ciężko z tym.

0

@william_wallace A skąd ta ksywka? Czyżby z mojego ulubionego filmu Waleczne Serce?

3

@against_modern_football Niech swoje mózgi sobie zaszczepią

1

@william_wallace Jedząc jeden a konkretny posiłek napychają się wcale nie robisz dobrze

2

@kejdzi Większe prawdopodobieństwo jest że Max wjedzie w bande nie bez przyczyny kiedyś miał przydomek "rozbijak"

0

@Gogonatra to bottas niech wjedzie specjalnie w Max jak już tak gramy

0

@Tomason Można było odnieść wrażenie że zajeżdża drogę. Dlaczego zjechał raz do lewej a później prawej?
Hamilton zapewne nie wiedział o co chodzi.
Więc nie wina Luisa że Maxio nie potrafił się zdecydować

1

Jeżeli Max ma plan aby wjechać w Hamiltona, to powinna być całkowita dyskwalifikacja.
A wtedy Luis mistrzem!

0

Ten gościu co wziął ten kawałek to w Supermena się bawi. Masakra nieodpowiedzialny

4

@FC1899Barca King i Sir!

0

@qbuteq farciarz? To chyba Max przyfarcił

0

@BeziteX Hamilton bo jest najlepszy to samo było z Ryou czy Schlierim

0

@Transu96 Lepszy? Od kiedy to Luis ma.ponad 100

0

Z Maxem to nigdy nic nie wiadomo kiedyś miał cały czas stłuczki więc nie ma co przesądzać o jego zwycięstwie

0

Dawaj Luis, tak jak Shiffrin w narciarstwie alpejskim czy Schlieri wykrecaj rekordy.
Uwielbiam takich sportowców

0

Tak czy siak Hamilton to mistrz a hejtujecie go tylko dlatego,że jest największa legenda obok Mike.
Oby Mercedes a przyszłym sezonie królował! Niech biją kolejne rekordy

0

O co chodzi z tą flagą?

0

@HighestInTheRoom Nie nie żartuje niektórzy lubią "bardziej i to dużo" zarozumiałego CR.
Hami to ikona tego sporto obok Mike

4

Dawaj Luis, nie interesuje się F1 jakoś bardzo czasem zdarzy się pooglądać ale Lewis to spoko gość i niech wykręci jak najwięcej zwycięstw obok Mike Schumiego.
Legenda

0

@arekfanBarcy Bardzo dobra wiadomość niech Luis śrubuje rekordy tak jak Leo Messi czy Phelps

7

@VegetaPolska Co ty się dziwisz dziewczyny w wieku 16 lat nie chcą poważnych związków. (Zazwyczaj)

0

@BARCA171 2 ZP więcej Goat

0

Brawo Jan Hoerl w końcu pierwsze zwycięstwo. Stoch 11 więc całkiem spoko

4

Dalej Sir Luis Hamilton po zwyciestwoo!

0

@Woland10 Za 50 lat UCL będzie jak puchar miast targowych w latach 30 najważniejsze trofeum coś jak LM a ludzie myślą że to towarzyskie hehe CL czeka to samo jak powstanie SuperLiga.

1

@masq Nie zagrają w LM to nie zagrają, Xavi powinien dostać czas niezależnie od końcowych wyników

0

@Kusco15 Noi nie grało by się w Lidze czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?