0

@MesQueUnClub96 Haha i co jednak Maxio pchany a nie Merce

0

@meteo100 za rok powrot na tron Mercow

0

Fia dajcie jakas kare Maxowi.

0

@tadzik447 haha. Hamilton to GOAT Max powinien klekac

0

Luis za rok mistrzostwo wraca do Cb!
Mercedesy prosze o mega bolid.

1

Trudno Luis i tak jestes Goatem.
Niestety dzisiaj brakło sprawiedliwości.
A Max niech ten glupi ryj se rozwali hehe

5

Co miał Luis zrobić wjechać w niego?
Maks jeździ agresywnie to ma za swoje

0

@Rust_Cohle A to Max nie zajął całego pasu przypadkiem?

2

Dajesz Luis! Po pisanie historii

0

Jak obstawiacie Mercedes czy Red Bull dzisiaj? Bez sympati

0

@Encore Ale w wieku 37 lat Ibra nie teraz

0

@Encore no wiem ale on pomimo wszystko jest wysportowany a te ruchy to ma gorsze niż Ibra.
Od czego to zależy że taki Ibra wyglądał dużo lepiej?

4

@Encore Ibra w jego wieku dużo lepiej się ruszał on wygląda jak by go zapomniano naoliwic

0

@chavez Szkoda,że taka sytuacja

0

Gavi,Nico,Araujo czy Ansu ciekawe czy zostaną bo to gracze z potencjałem na bycie najlepszymi

0

Tatuaż bardzo boli na przedramieniu? Pytam bo to pierwszy i dosyć spory.

1

@AmigoBlancos I oby każdy z nich szybko odpadł może wtedy Tebas przejrzy na oczy z limitami.

2

Może i dobrze,że jest ta LE.
W końcu nadszedł ten czas aby pożegnać starych wyjadaczy oraz Umtitego i Lengleta na czele!

7

Teraz można już powiedzieć oficjalnie,że Messi pudrował trupa

0

Ile Halaand ma goli w LM.
Bo wszyscy się zachwycają Mbappe a mi się wydaje,że Norweg też ma dużo a do tego jest 2 lata młodszy

1

@puyol_presidend5 Cieniem chłopie on akcje kreuje ostatnio 2 asysty powinien mieć.
Za to ty zawsze go hejtujesz i byś hejtował jak by graj idealnie.
Prezydent z kozied dupki

11

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca Leo Messi 17 i 18.

0

@PenaldinhoGaucho Lewandowski/Salach/Messi

0

@SelloutCrowd Szczep się jak chcesz ja podziękuję za jakiś syf.
Nie obudź się za 10 lat z bezpłodnością

2

@Gomess Co za dzban zna się tak na piłce jak jego owłosienie na głowie

1

@SelloutCrowd Tak skorzystała bym a nie chce się szczepić jakimś syfem.
Te szczepionki to sterydy są i dopiero za kilka lat wyjdą możliwe powikłania.
Kilkanascie osób albo i więcej zmarło przez szczepienia więc dlaczego mamy ryzykować?

1

@Criss18Barca Jak to jest wogole że narzeczony mojej koleżanki z pracy zaszczepił się Johnsonem i aktualnie musi się szczepić jeszcze raz bo mu pow że nie ważna ta szczepionka. Xd te szczepienia

0

@Coutinho007 W 100% się zgadzam dlatego najlepsi będę chcieli grać w Anglii już teraz jest przepaść finansową a oni będę mieć coraz większą przewagę.
Liga Angielska jest i będzie długo najlepszą bo Wyspy to kraj gdzie bieda nie panuje

5

@Bobo25 hahah dobre dobre :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?