2

@kamilo0066 Bo Bojan nie miał głowy dostawał paraliżu na myśli o Euro a Pedri już grał i to w podstawie oraz zdobył tytuł gracza dla najmłodszego.
Gavi też jest pewny siebie. O nich się nie martwię

0

@avexavi Nasz budżet jest słaby ale z nieba spadł nam Gavi,Pedri,Nico czy Ansu.
2 jest podstawą w Hiszpanii a Nico dostanie powołanie teraz

0

@kamilo0066 No ale z Pedrim i Gavim tak nie będzie bo już w tym momencie są podstawą Hiszpanii.
Bojan nie miał głowy a Pedri czy Gavi grają już na imprezach międzynarodowych.
Alena nigdy nie stał obok Gaviego czy Pedriego.
Zasmakowali już gry na arenie międzynarodowej więc głowy mają odporne.

0

@Woland10 SuperLiga? Nie za dużo hitów przejadło by się to.
Jedyne co za tym stoi to że każdy klub zaczynał by od nowa a LM przeszła by w niepamięć jak puchar miast targowych.

0

@dv7wisnia Jak dla mnie LE nie będzie taka zła. Lepiej dawać grać młodym w pucharach niż odpadać na starcie.

1

@kamilo0066 Pewnie,że nie znaczy ale chodzi mi też o finanse, bo Gavi,Nico,Araujo czy Ansu stają się podstawą.
Pedri i Gavi podstawa w Hiszpaniistają poczekaj chwilę i Nico dostanie powołanie.
Pan Bóg czuwa nad Barceloną

4

@mikiiki Barcelonie leci manna z nieba w postaci "Nico,Gaviego,Araujo czy Ansu" bo to będę gwiazdy w przypadku Ansu jak przestanie łapać kontuzje stanie się jednym z najlepszych nie potrzebuje meczu na rozegranie a od razu po kontuzji ładuje gole

18

Kloop od razu nie stworzył potwora z LFC dlatego nie ma co narzucać presji Xaviemu.
Nie będzie LM w przyszłym sezonie to nie będzie LFC też miało swoje problemy.
Stopniowa praca a będzie coraz lepiej

1

@Coutinho007 Liga Europy nie będzie taka zła młodzi będę mogli pograć i nabrac doświadczenia mam na myśli : Iliasa i Abde.

0

@masq Do tego niewyżyty kolega?
Daruj sobie te twoje "XD" komentarze zamaskowany Zorro

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk Ta ich Cafee to gorsza niż Word 2002 dlatego tu siedzą

0

@PartidarioCatalan Kurcze to jest strona Barcelony jak nie pasuje to nie trzeba siedzieć a kolega jest spoko loko więc proszę zostawić

1

Zidane szykuj się na PSG bo Pepito po City raczej jakąś repka

0

@LUPR Napoli jest lepsze od Sevilli a Roma od Betisu.
Roma to raczej na równi z Villa lub Sevilla

1

@Jacu327 Jak to w czym pisze się o PSG ,:)

0

@Jcob_95 Ja tam nie wiem niech będzie każdy ma swoje zdanie moje jest takie,że Anglia,Włochy i ciut Bundes lepsza od Hiszpańskiej.

0

@DonMajkeL od 3 lat jest regres.

0

@masq Tak dokładnie, a ty za to masz ból dupy o tą nieważna nic nagrodę bo 90% twoich komentarzy na temat Messiego jaki on zły bo zostawił Barcelona i zabrał balona Lewemu.
Pan Luis nawet tak nie irytował jak ty


0

@Objectivo Niech będzie moja opinia w odczuciu o zeszłe lata bo PL czy Włoska są po prostu lepsze. Niemiecka moim zdaniem też

0

@masq buhahah Tak robiłeś robiłeś jak Messi podnosił ZP? Bo mi się wydaje,że raczej łzy leciały

0

@Objectivo Prezentowaniem się Hiszpańskich drużyn na tle Europejskich klubów.
Atrakcyjniejsza jest Włoska Inter,Napoli,Atalanta

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos Nie chce SuperLigi wystarczy że PL jest piekielnie mocną plus Bayern,Real,Barca plus Włochy się zakręca w LM

0

@Kwiatek67 Według poziomu. Anglia,Włochy,Niemcy i Hiszpania/Francja

0

@Objectivo Siano to zawsze będę mieć większe Hiszpania to biedny kraj jest a Anglia bogata.
I tak będę długo na fali bo w nich inwestują i coraz więcej więcej mają kasy bądź ile dlatego będę najlepsi.

0

@Kwiatek67 Według poziomu

0

@97 oby nie powstała!!! Niech inwestują w Anglię! Bo są najlepsi na swiecie.

3

1.PL
2.SerieA
3.Bundesliga
4/5 LL i Ligue1 obecnie atrakcyjność meczy

0

@97 będzie będzie już ich fundusze przewyższają konkretnie! Wiesz ile oni dostają z praw telewizyjnych.
Teraz 4 czwórce na świecie są 3 kluby z Anglii plus Bayern mówi dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?