Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamilo0066 Bo Bojan nie miał głowy dostawał paraliżu na myśli o Euro a Pedri już grał i to w podstawie oraz zdobył tytuł gracza dla najmłodszego.
Gavi też jest pewny siebie. O nich się nie martwię
0
@avexavi Nasz budżet jest słaby ale z nieba spadł nam Gavi,Pedri,Nico czy Ansu.
2 jest podstawą w Hiszpanii a Nico dostanie powołanie teraz
0
@kamilo0066 No ale z Pedrim i Gavim tak nie będzie bo już w tym momencie są podstawą Hiszpanii.
Bojan nie miał głowy a Pedri czy Gavi grają już na imprezach międzynarodowych.
Alena nigdy nie stał obok Gaviego czy Pedriego.
Zasmakowali już gry na arenie międzynarodowej więc głowy mają odporne.
0
@Woland10 SuperLiga? Nie za dużo hitów przejadło by się to.
Jedyne co za tym stoi to że każdy klub zaczynał by od nowa a LM przeszła by w niepamięć jak puchar miast targowych.
0
@dv7wisnia Jak dla mnie LE nie będzie taka zła. Lepiej dawać grać młodym w pucharach niż odpadać na starcie.
1
@kamilo0066 Pewnie,że nie znaczy ale chodzi mi też o finanse, bo Gavi,Nico,Araujo czy Ansu stają się podstawą.
Pedri i Gavi podstawa w Hiszpaniistają poczekaj chwilę i Nico dostanie powołanie.
Pan Bóg czuwa nad Barceloną
4
@mikiiki Barcelonie leci manna z nieba w postaci "Nico,Gaviego,Araujo czy Ansu" bo to będę gwiazdy w przypadku Ansu jak przestanie łapać kontuzje stanie się jednym z najlepszych nie potrzebuje meczu na rozegranie a od razu po kontuzji ładuje gole
18
Kloop od razu nie stworzył potwora z LFC dlatego nie ma co narzucać presji Xaviemu.
Nie będzie LM w przyszłym sezonie to nie będzie LFC też miało swoje problemy.
Stopniowa praca a będzie coraz lepiej
1
@Coutinho007 Liga Europy nie będzie taka zła młodzi będę mogli pograć i nabrac doświadczenia mam na myśli : Iliasa i Abde.
0
@masq Do tego niewyżyty kolega?
Daruj sobie te twoje "XD" komentarze zamaskowany Zorro
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk Ta ich Cafee to gorsza niż Word 2002 dlatego tu siedzą
0
@PartidarioCatalan Kurcze to jest strona Barcelony jak nie pasuje to nie trzeba siedzieć a kolega jest spoko loko więc proszę zostawić
1
Zidane szykuj się na PSG bo Pepito po City raczej jakąś repka
0
@LUPR Napoli jest lepsze od Sevilli a Roma od Betisu.
Roma to raczej na równi z Villa lub Sevilla
1
@Jacu327 Jak to w czym pisze się o PSG ,:)
0
@Jcob_95 Ja tam nie wiem niech będzie każdy ma swoje zdanie moje jest takie,że Anglia,Włochy i ciut Bundes lepsza od Hiszpańskiej.
0
@DonMajkeL od 3 lat jest regres.
0
@masq Tak dokładnie, a ty za to masz ból dupy o tą nieważna nic nagrodę bo 90% twoich komentarzy na temat Messiego jaki on zły bo zostawił Barcelona i zabrał balona Lewemu.
Pan Luis nawet tak nie irytował jak ty
0
@Objectivo Niech będzie moja opinia w odczuciu o zeszłe lata bo PL czy Włoska są po prostu lepsze. Niemiecka moim zdaniem też
0
@masq buhahah Tak robiłeś robiłeś jak Messi podnosił ZP? Bo mi się wydaje,że raczej łzy leciały
0
@Objectivo Prezentowaniem się Hiszpańskich drużyn na tle Europejskich klubów.
Atrakcyjniejsza jest Włoska Inter,Napoli,Atalanta
0
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos Nie chce SuperLigi wystarczy że PL jest piekielnie mocną plus Bayern,Real,Barca plus Włochy się zakręca w LM
0
@Kwiatek67 Według poziomu. Anglia,Włochy,Niemcy i Hiszpania/Francja
0
@Objectivo Siano to zawsze będę mieć większe Hiszpania to biedny kraj jest a Anglia bogata.
I tak będę długo na fali bo w nich inwestują i coraz więcej więcej mają kasy bądź ile dlatego będę najlepsi.
0
@Kwiatek67 Według poziomu
0
@97 oby nie powstała!!! Niech inwestują w Anglię! Bo są najlepsi na swiecie.
3
1.PL
2.SerieA
3.Bundesliga
4/5 LL i Ligue1 obecnie atrakcyjność meczy
0
@97 będzie będzie już ich fundusze przewyższają konkretnie! Wiesz ile oni dostają z praw telewizyjnych.
Teraz 4 czwórce na świecie są 3 kluby z Anglii plus Bayern mówi dużo