Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zniknał w cieniu Viniego? A to dobre Ansu ma duzo wiekszy talent tylko niech go kontuzje omijają.
Kazdy strzał Fatiego to bramka i nie na pustaka.
Ansu ma to coś a Nico i Gavi to przyszłe gwiazdy Hiszpańskiej reprezentacji razem z Pedrim.
A co do AmigoBlanco to mozesz mu buty czyścić,bo to jeden z normalniejszych kibicow rywala.
0
@FanRealM Chłopie ale pierdo*isz farmazony.
Ansu po kontuzji wraca i od razu czaruje.
Pedri,Gavi podstawowy skład u Enrique.
Araujo tez kozak.
Widac z dobrym trenerem moga byc jednymi z najlepszych na swiecie.
Dlaczego u innych trenerow graja bardzo dobrze? Bo Ci trenerzy nie sa kreceni z gownianego bata.
0
@Dalhi Najwazniejsze to cały nowy sztab bo ten to komedia i nietylko Ansu ma co chwile kontuzje bo kazdy zawodnik.
7
@AmigoBlancos rządy Bartomeu,gdyby nie on to wszystkie powyzsze oprocz covida nie miały by miejsca.
9
@Mixtape Miejmy nadzieje,że ten sztab medyczny zostanie zwolniony a na jego miejsce przyjda profesjonalisci,bo to nie tylko Ansu ma kontuzje cała praktycznie kadra łapie cos co chwilę.
Najwazniejsze,że to nie to kolanko.
Xavi i Laporta ogarna syf,byc moze te kontuzje sa spowodowane słabym przepraciwaniem okresu pdzedsezonowego.
4
Dobrze,ze nie kolanko. Ansu zdrowiej i wracaj!
Wypieprzyc caly sztab medyczny
0
@ElTomas Gdzie pracujesz?
0
@Roafson24 Miesniowa? Nie kolanko
6
Ansu Fati Top.
Pierwsza połowa super,niech go omijają kontuzje a bedzie jednym z najlepszych na świecie.
Tak wgl to co stało sie Ansu? Bo od konca 1 połowy bez neta.
0
Gavi,Nico i Ansu to będę jedni z najlepszych na świecie
1
Busi w końcu po tylu latach!
1
@MesQueUnClub96 Tylko Hurkacz i Świątek patrz ile w USA mają
0
@Piernik XD hehe jak Bruno i Pogba to dno to co ty cpiesz?
1
Mógł Jadon zostać jeszcze rok w Borussi.
1
@hardmind Poddamy Cię procesowi suszeniu i odrazu wyszczuplejesz do 30 kg albo i mniej :-)
0
@Encore Jak nie dostanie 4-5 zero to nie straci posady bo ostatnio Tottenham sklepał i w LM pierwsze miejsce.
0
@Encore Wiem pomyliłam się już zmienione. Dlatego dziwię się,że City jak w masło wchodzi bo z tego co pamiętam to Ole dobrze sobie z nimi radzi
1
Ten United taki ma skład dobry a słabo gra.
Co z tym Ole? Pamiętam jak remontade robił z PSG a zresztą UTD chyba City nie leży za Ole
1
@DaPidejpi Zidan chyba do PSG albo Francji
0
@parpe Dla mnie Maguire przy Lenglecie to Top.
Lenglet co mecz błędy popelnia
0
@barcelonaLM Ronaldo sam nie wygrywał trzeba powiedzieć o Ramosie bo to był przywódca a do tego Modric czy Varane w szczycie wieku
2
@Encore Kurcze sam sobie wręcza?
Dobry jest
2
@Encore Chodzi mi o to,że nie ma samograjów.
Był taki użytkownik co mówił,że Guardiola jest średni a wygrywa bo ma najlepszych zawodników XD
3
Noo ale jak to, Guardiola ma samograja i zawsze najlepsze kluby trenuje.
Dziwnym trafem samograj z United tego nie potrafi.
Guardiola Top.
1
Dlaczego CR prawie co roku dostaje Globe Award?
Jak w tym roku dostanie to smiechne
2
@kaamil1910 Trochę przesadza Oli,ale zrozumiała odpowiedź na porównanie go do malucha ze strony Beznemy.
Zresztą Benzema to może co najwyżej MŚ nosić Oliemu i tylko pomarzyć.
0
@Encore Pamiętam jak były głosy,że to noname i lepiej go odpuścić jak był łączący z Barcą
1
@mekston specjalnie tak mieszają kursami żeby wyjść na plusie.
Imo liczę na Messiego
1
@Coutinho007 Racja, jak czystki to czystki
1
@Borneo Każdy kto chce niech się szczepi ale miejmy nadzieję,że nikogo nie zmusza i zawsze będzie wybór