1

Zniknał w cieniu Viniego? A to dobre Ansu ma duzo wiekszy talent tylko niech go kontuzje omijają.
Kazdy strzał Fatiego to bramka i nie na pustaka.
Ansu ma to coś a Nico i Gavi to przyszłe gwiazdy Hiszpańskiej reprezentacji razem z Pedrim.

A co do AmigoBlanco to mozesz mu buty czyścić,bo to jeden z normalniejszych kibicow rywala.

0

@FanRealM Chłopie ale pierdo*isz farmazony.
Ansu po kontuzji wraca i od razu czaruje.
Pedri,Gavi podstawowy skład u Enrique.
Araujo tez kozak.
Widac z dobrym trenerem moga byc jednymi z najlepszych na swiecie.
Dlaczego u innych trenerow graja bardzo dobrze? Bo Ci trenerzy nie sa kreceni z gownianego bata.

0

@Dalhi Najwazniejsze to cały nowy sztab bo ten to komedia i nietylko Ansu ma co chwile kontuzje bo kazdy zawodnik.

7

@AmigoBlancos rządy Bartomeu,gdyby nie on to wszystkie powyzsze oprocz covida nie miały by miejsca.

9

@Mixtape Miejmy nadzieje,że ten sztab medyczny zostanie zwolniony a na jego miejsce przyjda profesjonalisci,bo to nie tylko Ansu ma kontuzje cała praktycznie kadra łapie cos co chwilę.
Najwazniejsze,że to nie to kolanko.
Xavi i Laporta ogarna syf,byc moze te kontuzje sa spowodowane słabym przepraciwaniem okresu pdzedsezonowego.

4

Dobrze,ze nie kolanko. Ansu zdrowiej i wracaj!
Wypieprzyc caly sztab medyczny

0

@ElTomas Gdzie pracujesz?

0

@Roafson24 Miesniowa? Nie kolanko

6

Ansu Fati Top.
Pierwsza połowa super,niech go omijają kontuzje a bedzie jednym z najlepszych na świecie.
Tak wgl to co stało sie Ansu? Bo od konca 1 połowy bez neta.

0

Gavi,Nico i Ansu to będę jedni z najlepszych na świecie

1

Busi w końcu po tylu latach!

1

@MesQueUnClub96 Tylko Hurkacz i Świątek patrz ile w USA mają

0

@Piernik XD hehe jak Bruno i Pogba to dno to co ty cpiesz?

1

Mógł Jadon zostać jeszcze rok w Borussi.

1

@hardmind Poddamy Cię procesowi suszeniu i odrazu wyszczuplejesz do 30 kg albo i mniej :-)

0

@Encore Jak nie dostanie 4-5 zero to nie straci posady bo ostatnio Tottenham sklepał i w LM pierwsze miejsce.

0

@Encore Wiem pomyliłam się już zmienione. Dlatego dziwię się,że City jak w masło wchodzi bo z tego co pamiętam to Ole dobrze sobie z nimi radzi

1

Ten United taki ma skład dobry a słabo gra.
Co z tym Ole? Pamiętam jak remontade robił z PSG a zresztą UTD chyba City nie leży za Ole

1

@DaPidejpi Zidan chyba do PSG albo Francji

0

@parpe Dla mnie Maguire przy Lenglecie to Top.
Lenglet co mecz błędy popelnia

0

@barcelonaLM Ronaldo sam nie wygrywał trzeba powiedzieć o Ramosie bo to był przywódca a do tego Modric czy Varane w szczycie wieku

2

@Encore Kurcze sam sobie wręcza?
Dobry jest

2

@Encore Chodzi mi o to,że nie ma samograjów.
Był taki użytkownik co mówił,że Guardiola jest średni a wygrywa bo ma najlepszych zawodników XD

3

Noo ale jak to, Guardiola ma samograja i zawsze najlepsze kluby trenuje.
Dziwnym trafem samograj z United tego nie potrafi.
Guardiola Top.

1

Dlaczego CR prawie co roku dostaje Globe Award?
Jak w tym roku dostanie to smiechne

2

@kaamil1910 Trochę przesadza Oli,ale zrozumiała odpowiedź na porównanie go do malucha ze strony Beznemy.
Zresztą Benzema to może co najwyżej MŚ nosić Oliemu i tylko pomarzyć.

0

@Encore Pamiętam jak były głosy,że to noname i lepiej go odpuścić jak był łączący z Barcą

1

@mekston specjalnie tak mieszają kursami żeby wyjść na plusie.
Imo liczę na Messiego

1

@Coutinho007 Racja, jak czystki to czystki

1

@Borneo Każdy kto chce niech się szczepi ale miejmy nadzieję,że nikogo nie zmusza i zawsze będzie wybór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?