1

@Pilka_jest_okragla Kto według Ciebie?
Moim zdaniem dobrze by było pożegnać również Roberto,Cou i Umtitiego a Dembele ? Już sama nie wiem

3

@MesQueUnClub96 Nawet jak odpadniemy to nie można na niego zwalać.
To jest zakrotki czas aby coś zdziałać

3

Liczę na to,iż Generał odbuduje De Jonga i będzie takim kotem jak w Ajaxie.
Dest,Araujo,Garcia,Balde,Nico,Gavi,Pedri,Ansu jest potencjał potrzeba tylko trenera a Xavi wydaje się być poukładany a przede wszystkim jest autorytetem dla tych młodych i inni powinni dla trenera na boisku wszystko zrobić.
Może pod skrzydłami Generała Demir odzyska blask. Zobaczymy ale w tym młodych zawodnikach jest ogromny potencjał.

0

@Rewolucja123 My nie mamy najgorszej kadry, Xavi może odbudować De Jonga czy Albe.
Tuchel z Rudiego i Jorginio zrobił bardzo solidnych zawodników którzy wcześniej byli plackami

1

@Rewolucja123 Koeman płakał jak czytał

0

@Irmscher10 Dobra Busi spoko ale mental trzeba mu przestawić i Jordiemu

0

No to Xavi czas pożegnać kolegów z szatni takich jak Roberto,Busi,Pique.
Albe można zostawić

3

@FC1899Barca Zobaczysz jak Leo odpali tylko się zgra i kontuzje wyleczy.
Wtedy zapiecze

0

@PatrykBarca Może i nie dogonią w punktach ale LL to jedna ze słabszych z Top5 i taka prawda niestety ostatnimi czasy.

0

@David00 Nie zajarzyłeś najwyraźniej,że to dla humoru było

0

@FC1899Barca Ronaldo 2016? Jak już patrzysz na statystyki to Suarez zjadł i wypluł ten rok a 2017/18 Messi.

1

Xavi niech ze spokojem wprowadza młodych zawodników, ustala taktykę i wszystko co potrzeba.
To nowa era Barcelony! Powodzenia Xavi w odbudowywaniu potęgi, trofea przyjdą z czasem.

2

@Comfortable_ Ale żałosne

0

Generale prowadź do sukcesów!
Wiadomo na początek uporządkuj grę i stawiaj na nasze perełki z biegiem czasu suksecy i przyjdą.
Xavi! Prowadź Generale!

1

@IronSanHybrid To może mi się zdarzyło jakieś co "niedoszło" w sensie surowe było. Mj ciotka raz dostała stare udko. Ale może wypadek przy pracy ja nie korzystam za często ostatnio z 6 MSC temu

1

@TheNekro94 Witam ja na wieczór tylko jabłko.

2

@pikass14 na ziemniaki akurat sadzone pyszne jest

3

@LucaMancini Tam to od dawna nie korzystałam strasznie się skiepsciło, surowe mięso a do tego w smaku mierne.

0

@Pogba Moi i co z takim Bayernem,Barca,Realem i reszta? Będę przeciera pewnie bo najlepsi pójdą tam.
Oby jednak tak nie było

1

@Lionel_Messi10 Nie boicie się,że serce stanie? Słyszało się o takich przypadkach.
Pytam bo nigdy nie próbowałam takich rzeczy.

1

@JohnnyBarca Za niedługo PL to będzie jak NBA a reszta klubów będzie tylko przeciera do grania tam.
Szkoda ale na to wygląda

0

@Tabi9 Kupie sobie za 3 lata za 1500 heh

1

@Katalonbar Za Argentyna kciuki!

3

@Dertinho Barcelona 3 LM Lewy 1 od kiedy gra heh

0

@Cvbn To co powiesz na to,że Leo robił co chciał w LL a we Francuskiej już nie?
Ps Leo odpali tylko musi wejść w rytm

1

@PatrykBarca To co powiedzieć o LL?
Wychodzi na to,że PL to potwór,później włoska a reszta to ogórki

0

@DaPidejpi pieprzyć Bundes ale ta LL to kompromitacja dopiero

1

@MesQueUnClub96 Co tak głupio piszesz Bundesliga jest 3 liga, później LL i Francuska

1

@Pawel13sz Niektórzy mówią że słaby rok haha xd

1

@AmigoBlancos Jak najbardziej zrób jakąś przypinkę przypominajke bo nie zawsze jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?