Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Kto według Ciebie?
Moim zdaniem dobrze by było pożegnać również Roberto,Cou i Umtitiego a Dembele ? Już sama nie wiem
3
@MesQueUnClub96 Nawet jak odpadniemy to nie można na niego zwalać.
To jest zakrotki czas aby coś zdziałać
3
Liczę na to,iż Generał odbuduje De Jonga i będzie takim kotem jak w Ajaxie.
Dest,Araujo,Garcia,Balde,Nico,Gavi,Pedri,Ansu jest potencjał potrzeba tylko trenera a Xavi wydaje się być poukładany a przede wszystkim jest autorytetem dla tych młodych i inni powinni dla trenera na boisku wszystko zrobić.
Może pod skrzydłami Generała Demir odzyska blask. Zobaczymy ale w tym młodych zawodnikach jest ogromny potencjał.
0
@Rewolucja123 My nie mamy najgorszej kadry, Xavi może odbudować De Jonga czy Albe.
Tuchel z Rudiego i Jorginio zrobił bardzo solidnych zawodników którzy wcześniej byli plackami
1
@Rewolucja123 Koeman płakał jak czytał
0
@Irmscher10 Dobra Busi spoko ale mental trzeba mu przestawić i Jordiemu
0
No to Xavi czas pożegnać kolegów z szatni takich jak Roberto,Busi,Pique.
Albe można zostawić
3
@FC1899Barca Zobaczysz jak Leo odpali tylko się zgra i kontuzje wyleczy.
Wtedy zapiecze
0
@PatrykBarca Może i nie dogonią w punktach ale LL to jedna ze słabszych z Top5 i taka prawda niestety ostatnimi czasy.
0
@David00 Nie zajarzyłeś najwyraźniej,że to dla humoru było
0
@FC1899Barca Ronaldo 2016? Jak już patrzysz na statystyki to Suarez zjadł i wypluł ten rok a 2017/18 Messi.
1
Xavi niech ze spokojem wprowadza młodych zawodników, ustala taktykę i wszystko co potrzeba.
To nowa era Barcelony! Powodzenia Xavi w odbudowywaniu potęgi, trofea przyjdą z czasem.
2
@Comfortable_ Ale żałosne
0
Generale prowadź do sukcesów!
Wiadomo na początek uporządkuj grę i stawiaj na nasze perełki z biegiem czasu suksecy i przyjdą.
Xavi! Prowadź Generale!
1
@IronSanHybrid To może mi się zdarzyło jakieś co "niedoszło" w sensie surowe było. Mj ciotka raz dostała stare udko. Ale może wypadek przy pracy ja nie korzystam za często ostatnio z 6 MSC temu
1
@TheNekro94 Witam ja na wieczór tylko jabłko.
2
@pikass14 na ziemniaki akurat sadzone pyszne jest
3
@LucaMancini Tam to od dawna nie korzystałam strasznie się skiepsciło, surowe mięso a do tego w smaku mierne.
0
@Pogba Moi i co z takim Bayernem,Barca,Realem i reszta? Będę przeciera pewnie bo najlepsi pójdą tam.
Oby jednak tak nie było
1
@Lionel_Messi10 Nie boicie się,że serce stanie? Słyszało się o takich przypadkach.
Pytam bo nigdy nie próbowałam takich rzeczy.
1
@JohnnyBarca Za niedługo PL to będzie jak NBA a reszta klubów będzie tylko przeciera do grania tam.
Szkoda ale na to wygląda
0
@Tabi9 Kupie sobie za 3 lata za 1500 heh
1
@Katalonbar Za Argentyna kciuki!
3
@Dertinho Barcelona 3 LM Lewy 1 od kiedy gra heh
0
@Cvbn To co powiesz na to,że Leo robił co chciał w LL a we Francuskiej już nie?
Ps Leo odpali tylko musi wejść w rytm
1
@PatrykBarca To co powiedzieć o LL?
Wychodzi na to,że PL to potwór,później włoska a reszta to ogórki
0
@DaPidejpi pieprzyć Bundes ale ta LL to kompromitacja dopiero
1
@MesQueUnClub96 Co tak głupio piszesz Bundesliga jest 3 liga, później LL i Francuska
1
@Pawel13sz Niektórzy mówią że słaby rok haha xd
1
@AmigoBlancos Jak najbardziej zrób jakąś przypinkę przypominajke bo nie zawsze jestem