Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Ja na to patrze szerzej. City miało dużo więcej okazji, Real dobrze pressował i trzymał piłkę ale nic z tego nie wychodziło, nie tworzyli sytuacji a na koniec wypruli się tak z energii, że nie potrafili już skutecznie się bronić.
Ogólnie rzecz ujmując, wynik 1:2 to tylko kwestia nieudolności napastników City, gdyby każdy w tym meczu wykorzystał swoje okazje, to byłoby może z 3:5
0
@Peciak Sam sobie odpowiadasz. Mają 9 napastników a bramki strzelają obrońcy bo takiej klasy są ci napastnicy. W pomocy udał im się Valverde i to na tyle bo uparli się na Pogbę a w rezultacie nie kupili nikogo, klucz do ich gry w postaci defensywnego pomocnika nie ma nawet zmiennka.
Stracili napastnika robiącego im po 50 bramek na sezon, już przetestowali że żaden z obecnych w zeszłym sezonie piłkarzy tego nie załata i co zrobili w lato? Wydali 300 milionów na kolejne dzieciaki które nic nie wnoszą do gry i Hazarda, który pomijając, że co chwila się łamie, to nie jest profilem zawodnika który strzela bramki, więc nawet jakby był zdrowy to by asystował powietrzu, bo nie ma tam nikogo kto robiłby wykończenia.
A Jović to u nas by nie był. Przypomnę, że my go obserwowaliśmy i odpuściliśmy, widocznie skauci zauważyli, że to wydmuszka.
0
@Ghotti On nie wykorzystał nawet możliwości grania w pierwszym składzie przez pół sezonu i wylądował na ławce na rzecz dzieciaków, bez bramek Lewego sytuacja przez najbliższy miesiąc może być elektryczna i albo trener na niego nie postawi w ogóle ale będzie obserwowany jeszcze uważniej i poddawany większej krytyce.
0
@mateusz33 Jak zawsze, czyni nijak. Biega, kręci tymi obrońcami i na to na tyle, jak przychodzi do kopnięcia piłki, to robi to prosto w bramkarza o ile w ogóle trafi w piłkę.
Asysta mu weszła, ale to większa zasługa obrońcy, który mając już piłkę tak się zakręcił, że po prostu ją oddał.
Ogólnie ten człowiek nie nadaje się do pierwszej ligi a przez 2 lata w Madrycie jedyne co się nauczył to machania łapami i irytujących gestów Ramosa, w aspekcie sportowym progresu nie poczynił żadnego.
0
@barteq A ja uważam ocenianie meczu przez pryzmat połów jako bezsensowne, bo to jest ciąg przyczynowo skutkowy i fatalna zarządzanie spotkaniem przez trenera.
To nie jest pierwszy raz, kiedy Madryt prezentuje się dobrze na początku spotkania a potem dostaje oklep. Tak było z PSG, tak było w ostatnich dwóch meczach ligowych, z tego powodu omal nie odpadli z Superpucharu z Atleti (faul Valverde uratował sytuację), a potem w derbach Madrytu też by stracili punkty w końcówce gdyby nie ślepy sędzia.
A na końcu tej drogi mamy oklep od City dokładnie na takiej samej zasadzie.
Czyli ta ich teoretycznie świetna gra kosztuje ich praktycznie całą energię, potem wystarczy że drużyna przeciwna sama się z energii nie wypruła i dowolny wynik meczu można odwrócić, bo Real już wtedy nie panuje nad sytuacjami boiskowymi.
13
@Witekk10 Nawet jakby miał więcej w tym sezonie na boisko nie wejść, to i tak już zrobił więcej niż Boateng.
0
@AmigoBlancos Ale przecież to Zidan z Perezem są ojcami tej porażki a jej początek miał miejsce prawie rok temu.
Błędy indywidualne są błędami indywidualnymi, ale to Łysy z Grubym odpowiadają za to, że tylko w ostatnie okienko wywalili 300 milionów i nie kupili nikogo do napadu.
Kto jest odpowiedzialny za to, że dzisiaj grał pół-pomocnik Benzema który oddał chyba jeden strzał na bramkę, dziecko dżungli i Vinicius który nie potrafi niczego oprócz biegania i machania łapami? Czyja wina, że za potem na boisko wszedł dream-tema, Bale, Cieniaskez i Jović?
A kto odpowiada za to, że cała gra zarówno do przodu jak i do tyłu oparta jest na Casemiro, który nie ma nawet zmiennika i musi grać od dechy do dechy?
Jak się ma tak kadrę zbudowaną na minimalizmie, to tak się kończy, wygrywa ten kto strzela a nie dobrze się broni, a nie będziesz strzelał jak nie masz napastników.
Błędy indywidualne to wtórna sprawa bo wynik mógłby być zdecydowanie wyższy już wcześniej i bez tych błędów, tyle że Kurtuła dobre zawody rozegrał.
1
@kerouac Nie chciałbym - Realu, PSG, Liverpoolu (bo chciałbym, żeby nie doszli do 1/4)
Chciałbym - bez różnicy, powinniśmy móc sklepać każdego jeżeli myślimy o pucharze.
6
Spuszczają się w tym studiu nad Napoli i zastanawiają czy Barcelona jest faworytem w następnym spotkaniu... Napoli, które u siebie zremisowało i to tracąc bramkę jedzie na Camp Nou na którym wygrały 2 drużyny w ciągu ostatnich ostatnich 4 lat.
2
@Bobo25 Jak tak dalej pójść to i bramki dla Realu nie było bo Vinicius położył ręce na obrońcy.
0
@pero1983 @KaJoFCB Nie dodałem pozdro dla kumatych. Przypominam zeszły sezon i wykartkowanie w meczu z Ajaxem.
3
Ramos wykartkował się na 1/4
0
@mekston Nie istnieje coś takiego. W zeszłym sezonie też skupili się na lidze, to skończyło się -19
0
Mina Zizu typu "dobra, mamy karnego, tylko czemu stają po złej stronie boiska? Nieważne, brawo"
0
Jak City dostanie 2 lata zawieszenia, to postarałbym się wyciągnąć De Bruyne. Żadnych Neymarów nie potrzeba, my potrzebujemy środka pola.
0
Lepiej grać bez skrzydłowych jak my, czy ze skrzydłowymi jak Real?
0
4 aspirujących młodych zawodników do złotej piłki w Realu, dwóch grzeje trybuny przez większość sezonu, jeden od 3 miesięcy słynie jedynie z faulowania, ostatni nie ma pojęcia jak się kopie piłkę.
5
Co oni płaczą o ten faul w polu karnym, nawet jakby nie odgwizdał to bramki by nie było bo Vinicius kopnął prosto w bramkarza.
1
@Explode A tymczasem stał się twarzą trybu w której musisz trafić do miniaturowej brameczki
8
Brakuje żółtej kartki dla losowego gracza City za faul Benzemy na Valverde
13
Czy Vinicius dostanie kiedyś żółtą za machanie do sędziego przy każdej decyzji?
1
@Prezes_sycylijczyk Może powinien sport zmienić? Na taki gdzie tylko się biega
2
@avanes Ramos to jeszcze, ma twarz bandyty i jest bandytą. Ale Casemiro i Carvajal to z twarzy takie cwaniaczki, co będą cie zaczepiać a jak się odwiniesz to lecą do wychowawcy na skargę.
0
Vinicius to jest żałosny typol. Od przyjścia do Realu jedyne co się nauczył to kłaść i machać łapami po każdym kontakcie, a teraz jeszcze jak Ramos machać łapskiem do przewróconego rywala. Szkoda, że tak chętnie nie uczy się na bramkę strzelać.
0
@Kuczek "ma atak" to już jest za dużo powiedziane o Realu.
0
@peetwithbarca A ja skreślam. Nie nadaje się i co chcesz z nim zrobić? 7 miesięcy w Bayernie, dużo słabsza liga i jego postępem jest to, że z głównego składu awansował na ławkę rezerwowych wygryziony przez małolatów.
1
@Scross Tak się kończy, gdy wybiera się współpracowników na podstawie medialności a nie kompetencji. Abidal był dobrym piłkarzem a potem wygrał z rakiem, tylko czemu miałoby mu to dać papiery na bycie dyrektorem sportowym? I w ogóle jakim prawem on jeszcze na stanowisku siedzi, skoro przeprowadzone przez niego transfery w większości to klapy a i doprowadził klub do sytuacji w której zarabiając jakieś śmieszne grosze pozbyliśmy się prawie całej kadry i zaraz Setien będzie musiał wybiec na boisko grać, bo nie będzie miał kogo wystawić.
0
@peetwithbarca Za 50 milionów można byłoby kupić kogoś, kto będzie dawał więcej niż daje Coutinho.
2
@jeyx77x Skąd pomysł, że problemem Coutinho był presezon? Przecież on nawet za bardzo tego presezonu nie miał u nas bo zaraz po powrocie z urlopu wyjechał do Monachium i to tam go przygotowywali. Chłop ma problem ze sobą i wcale nie jest tak świetny jak go opisują, praca na treningach to też nie za bardzo wiem co oznacza, bo kondycji to on nigdy nie miał i nawet u Kloppa grał średnio tylko po 70 minut.
Nie wiem na jaką odbudowę liczymy, ale chłop wylądował nawet w Bayernie na ławce rezerwowych, przegrywając z jakimiś młodzikami, piłkarz takiej klasy jakiej potrzebujemy nawet w złej formie powinien mieć miejsce w pierwszym składzie.
1
@Pilka_jest_okragla On pachwinę to ma chyba uszkodzoną od lat, więc jej ból nie musi oznaczać nic poważnego, ale przez brak możliwości odpoczynku zapewne będzie rosnąć.