0

@FCMichalo gole i asysta do Lewego xd takze moc, jak na 10 czy 15minut grania...

1

@lucca87 od nich zycie jest drozsze. Oni nie maja zwyklego domu za 500tys czy mieszaknia w bloku... tylko maja rezydencje warte kilka baniek euro... plus auta... utrzymac to to wszystko kosztuje... do teho niektorzy maja prywatne samoloty wiec sila rzeczy maja ludzi ktorych napewno tez oplacaja co lataja z nimi byle gdzie... nie porownuj naszego zycia do ich zycia. Bo ty zyjesz i kkrzystasz z zycia na ile cie stać, a oni tak samo. Z tym ze ty wydajesz zalozmy kilka tysiakow na miesiac a oni kilkaset tysiecy o ile nie kilka baniek

1

@macio_944 ogladalem. Ciary. Totti byl tydzien temu

1

Tak sie wlasnie buduje szacunek . To tylko pokazuje ze nie jest dusigroszem, ale z drugiej strony patrzac to tez ma swoje biznesy i napewno kasy mu nie braknie

0

@Explode go jako wolnego zawodnika moga zarejsstrowac w pazdzierniku

1

@Explode a po co maja go rejestrowac jak facet pokopie dopiero w listopadzie

1

@Kapitan hawk ale juz jestesmy poza top 4, takze nic sie nie zmienilo hehe najpierw wylewy i pomyje, a na koncu calowanie i slodzenie Barcy bo puchar wpadł

6

@amanter jedni amigosi musza wesjsc w buty drugich amigosow

1

@sebo939 śmiechłem po koncowym gwizdku. A jak sie spotkalem z kumplami (kibice Chelsea, Realu, Juve) to nawet nienporuszalem tematu pilki, a mimo to i tak wysmiali xd

1

Kanał yt Futbolove odcinek o Xavim wjechal, ciary. Polecam

0

@Kubox podatki za domy czy auta kosztuja. To jest calkiem inny poziom zycia. Ty dostosowujesz swoje wydatki do swoich mozliwosci, a Alba zapewne tez tylko ty placisz za swoje zycie w setkach, a on w setkach, ale tysiecy

0

@seba1324 tak tak wlasnie

0

@mikiiki daj sobie w robocie odroczyc polowe pensji o rok to zobaczymy kiedy papiery o zwolnienie złozysz

0

@LeoMessi1994 noo z ta koncową scena mam to samo...

1

Stawiam na Getafe

0

@Brashearr gol z Getafe albo z Realem w LM ? Bo teraz nie pamietam

1

@Witekk10 a wystarczyło, aby kapitanowie obnizyli pensje, no ale musieli krecic nosem i nic sie nie zrobi

3

@Junngeas niewiem czy pamietasz ale od 2 lat nie mielismy majstra, a Messi w skladzie byl takze nie rob tu wywodow, bo to zalosne. Bedzie co bedzie, ale napewno w top 4 bedziemy i licze na walke o majstra

1

@lukaszbrk strzeli ich 2 tyle goli

0

@MesQueUnClub_87 dokladnie, sa wogol3 jakies filmy (te nowe) ktore wogole maja podiazd do tego ? Bo nie kojarze

1

@slayer nie przeczy. Mamy sklad aby powalczyc. Proste. MESSIEGO mielismy inod 2 sesonoe jestesmy bez LL. Wiec czemu mamy jej nie zdobyc bez niego ?

2

@MesQueUnClub_87 @LeoMessi1994 @fart ale rola Joaquina Phoenixa czy Russela Crowe miazga, nie ma co.. niby czesto leci, ale sie nigdy nie nudzi

2

@LeoMessi1994 to malo powiedziane

2

@fart piekne słowa. Uwielbiam ten film

3

Gladiator na cinemax. O nic innego nie walczylem

1

Wojna, tego mi bylo trzeba... a tak sie cieszylem ze mamy juz to za soba xd. Ale woń ktora nas dosiegła tak szybko na nie opusci

0

@LucasW123 z Lapciem moze nie, z Fontem moze daloby rade. Jako jedyny wkoncu mial plan, a socios slepi niczym nasze mohery glosujace na pisiorkow xd

0

@JarekS co zrobic. Teraz wystarczy siedziec i sie smiac. Bylem za Fontem co prawda, rowniez mialby problemy (podejrzewam ze milaby je napewno) ale mial plan i to mnie przekonalo... gosc nawet udostepnil swoj projekt co wogole dla mnie juz bylo plusem. Niby gadal tylko o Xavim, ale za calokszatl dla mnie byl kandydatem numer 1. Pomijajac to teraz wszystko to smieszy mnie fakt ze socios maja niby na 1 kolejke zabrav baner z napisem "Laporta Dimison" zapominajac o tym ze sami go wybrali, tego ktory morde wycieral nazwiksiem Leo i obiecywal zlote gory oraz kraine miodem i mlekiem plynacym hehehszki

1

@kyronis chorągiewo idz. Bo wybuchne... jak mozesz nie wierzyc w ten zespol

1

@kyronis pieprzysz farmazony. Trzeba kibicowac a nie plakac ze bez Messiego nie ugramy. Moze nie ugramy, ale 38 kolejek to zweryfikuje. Juz czekam na ten sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?