Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiElNino za daleko to juz zaszlo. Wedlug mnie nie ma odwrotu, a Leo na dniach podpisze kontrakt z PSG albo City
0
@Drogba1 otoz Laporta jak oddawal stery Rosselowi mial najwiekszy dlug zrobiony. Rossel i Bartek dobili lezacego ktory i tak dobrze przez te lata sie trzymal
1
@Przemas8411 nastepny co nie umie czytac ze zrozumieniem ? "Wedlug wyliczen mozna zarejestrowac nowe nabytki" czyli Depay Aguero Emerson i Garcia. Boze, czasami naprawde nie moge w to uwierzyc jacy ludzie potrafia byc tępi...
1
@miladi ty rozumiesz ze oni nawet bez Messiego przekraczaja limit placowy ? Messi zarabial 50baniek teraz mial dostac 20 baniek a i z tymi 20 bankami dla niego limit mial 110% a ma wynosic 65% to masz prawie polowe wiec watpie zeby te 20baniek gdyby zagral za darmo wiazaloby limit na 65% pomysl za nim cos glupiego napiszesz. A Blaszczu moze grac i za darmo w dupie to mam. Messi jako jeden z nielicznych zasluguje na kazde pieniadze
1
@Bulos11 przeczytales konferencje ? Wyraznie powiedzial ze zdal sobie sprawe 2 dni temu ze to jednak nie pyknie. Napewno brał to pod uwage od samego poczatku ze moze nie wpalic, ale robil nadzieje nam i sobie.
0
@LeoMessiah serwery padna na tydzien conajmniej jak Brait bedzie odchodzic
0
@sergio5 nie zdziwilbym sie
0
@Kozinho. A kto madry odejdzie grac tam gdzie placa mniej ? Kalkulacja jest prosta, Bartek bawil sie w FM'a szastał na lewo i prawo, teraz mamy tego efekt. Wkoncu imbecyle ktore dopuscily tego okularnika na prezesa odpokutuja swoje bledy. Bo teraz klub wyladuje na totalnym dnie i bedzie mial czas budowac sie od nowa.
0
Mam nadzieje, ze Laporta zrobi mu krolewskie pozegnanie, innego wyjscia nie ma. Bedziemy tesknic, ale moze ro "pomoc" w tym aby szybciej zaczela sie ta oczekiwana rewolucja i zmiana pokoleniowa i era postMessi
0
@Xxxbarca4ever tak. Uwazam ze klub jest w tak czarnej dupie, ze innego wyjscia nie bylo oprocz planu "A" ktory oznaczal: "postaw wszystko na 1 karte". Skoro nie masz kasy to nie mozesz miec planu "B". Laporta liczyl ze z jakies strony wpadnie jakas "lewa" kasa ktora pomoze sie odbic, a tak nie wyszlo wiec nie ma planu B skoro nie ma kasy zeby dalej kombinowac
0
@bari_94 za grosze xd. Z tego do zamortyzowania jeszcze jakies 60-70baniek, to powodzenia. Pilkarza nie bedzie, a amortyzacja nadal leci. Madre, bardzo madre... mozesz podac sobie reke z Bartomeu
0
@Xxxbarca4ever to nie jest perfidny zart ze strony Laporty tylko czysta rzeczywistosc. Laporta postawil wszystko na 1 karte (kasa z CVC czy SuperLiga) ani to nie wypalilo, ani to wiec kasa poszla sie dymac. Ale to tylko moja opinia, ktora wedlug mnie ma jakas nutke sensu.
0
@Lisek zartem to byl wybor okularnika na prezesa, a na serio to wszystko wygladalo tak jak opisales w swoim komentarzu. Teraz wyborxy ktory dopuscili Bartka na staowisko prezesa to odpokutuja
4
@Mns21 czemu ? Biznes to biznes. Barca placi obecnie za bledy Bartomeu, socios teraz odpokutuja ten wybor okularnika na stanowisko prezesa. Grunt ze nienprzeszedl do Madrytu. Ciezko mi to mowic, ale bede musial wieksza uwage poswiecic Ligue 1 jak tam Messi pojdzie.. ehh
1
@Harnas2 tez mi sie wydaje, ze Laportw liczył na to ze jednak pilkarzy z wysokimi kontraktami uda mu sie sprzedac, ale jednak sie przeliczył
0
@GirlfcbPL taaa ale 2 pietra ich dziela. Umowmy sie. Do CRa i Leo podloga jest tam gdzie inni maja sufit 2 pietra nizej
0
@matelkoveb aaa czyli Messi mial dzis przyjsc do biura i odrazu mieli mu ceremonie pozegnania zrobic tak z dupy na spontanie ? Napewno mu zrobia
0
@piotr_styk panie.. za tydzien sezon sie zaczyna, a ty sie łudzisz ? Przeciez Messi nawet presezonu nie mial bo mial wakacje po CA.. przeciez przed meczami o stawke musi miec jakies treningi. Osobiscir watpie ze sie cos wydarzy, sam Messi pewnie chcialby juz trenowac zeby sie przygotowac do nowego sesonu
0
@Roobo ale ty chyba zapomniales ze za Griezza Cou i Pjanicia jest jeszcze amortyzacja do placenia.. sprzedaz nich wedlug mnie jest niemozliwa. Zaden klub nie pokryje od nich pensji.. a do tego kazdy widzial jakie zdrowie ma Cou i Umtiti do tego jaki cienki jest Pjanic i to ze Griezz wroci tylko do Atleti
1
Laporta za mało dałes kasy. Dołoz jeszcze z dyszke plus jakies 50 za podpis moze go skusisz wtedy
0
@dzefrej234 obstawiam ze Jordi Masip jak odejdzie Neto. Pozniej przyjdzie jakis ŚO gdy odejdzie Umtiti/Lenglet (najlepiej oby dwaj) i przyjdzie jakis ŚP gdy odejdzie Pjanic i Moriba
0
@betonito zaraz drugie 100+baniek poleci na Harrego Kane.
0
@Coutinho007 niewazne jak, wazne ze w siatce xd
0
Piłka odbila sie od sęka i wpadla do bramki xd
0
@Kondziubarca w takim kryzysie nie mozna oczekiwac cudow.. a szkoda
0
@whoocash19841 Alba juz tez ma 32lata (chyba) takze lepszy raczej juz nie bedzie
1
@KapiFCB ja sie tylko ciesze ze Okaforowi wlaczyl sie Vinicius, bo byloby ze 3-0
2
@kiper09 przeciez gol po rykoszecie
0
@Coutinho007 po rykoszecie lekkim. Ale wystarczylo
4
@kakusus obrona dziurawa jak ser. Watpie ze cos sie w tym aspekcie zmieni. Chociaz jak dla mnie moga tracic mase bramek byleby zdobyli o 1 wiecej niz przeciwnik