Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@domin1515 a przed nimi Rakitic Busi i Vidal. Ehh gdzie te czasy, gdy "podbijalismy" swiat tym tartakiem
1
@maciekofcb polsat sport news
0
@mikokarla czemu maja nie miec odpoczynku ? Napewno dostana 2 tyg
0
@Arczek2001 strims world
1
@Volley w punkt
2
@Bocheno1 tu chodzi o to ze to napisal Sport to po 1, a po 2 "na dniach" czytamy od jakiegos miesiaca.
0
@FafitFCB kiedys bylo lepiej bo tematem tabu nie byla w tak duzej mierze polityka
0
@Coutinho007 kiedys moze sie przelamie ta bariera i moze bedzie jednym z pierwszych ktory poszedl i wrocil oraz zostal
3
@oldtraffordboy KDB tez sie odbil od Chelsea i jakos teraz jest uwazany za jednego z najlepszych. Nie ma co wrózyc, trzeba czekac
0
@MarioVeB! Niby czemu ?
0
@marcin000019 no kurde jak, jak moglbyc na polu. To jak ? Przeciez tego nie przewidzisz
2
@Coutinho007 eee tam,w tym roku napewno juz odpali xd
0
@marcin000019 teraz jest okres zniwny takze jak byl na polu to sie rozdwoic nie mogl
0
@marcin000019 xd. A to wypasać ich nie mogł ? Przeciez to jest poprostu pech
0
@daniel32778 on nie byl w orbicie zainteresowan Barcy tylko byl w orbicie bezradnosci Bartka ktory musial skleic budzet..
0
@KidusFCB nic, jak nie masz uczulenia to uzadlenie jest pozyteczne. Po swedzi i przestanie
0
@BombowiecKrawczyk do zgrupowania na wiosne bylismy jak maszyna, po zgrupowaniu paliwa brakło, oby w tym roku bylo lepiej
0
@LeoMessi1994 nie ogladam, kompletnie mnie to nie interesuje. Wroc, jedyny serial to byl "Skazany na śmierć" wiecej seriali nie ogladalem bo to nie moj klimat, ale Skazany mial cos w sobie ze mnie zaciekawilo (w sumie tylko pierwsze 2 sezony mnie kupiły, pozniej juz jakos tak zle mi sie to ogkadalo)
0
@KaroLOCO sprostujmy jedno zdanie "chlopak dostal podobno bardzo dobry kontarkt w wieku 16lat (jak na Barce B). On byl najlepiej zarabiajacym pilkarzem w szkolce jak na jej standardy. Dlatego tez jestem zdania zeby fo opchnac a skonczy tak jak inne nie doszle gwaizdy ze szkolki
1
@kondrel19 wyjscie bylo jedno. Darować sobie do memometu az to sie wkoncu ogarnie
0
@Mariusz85OL cackaja, bo go tylko strasza, a mlody nadal odwala maniane. (Dobrze ze nienjestem prezydentem tego klubu, ale dawno bym mu pokazal droge do wyyjscia)
0
Ehh, ten Moriba.. jak trzeba byc glupim zeby takie cyrki z nim byly... ten presezon chlopak moze spisac na straty, potrenowac sobie moze i potrenuje ale zadnego meczu nie rozegra na przetarcie przed sezonem. Szkoda slow. Dziwi mnie te cackanie z nim
0
@Mns21 bys odrazu napisal ze chcialbys tam lezec xd
0
@PatrykBarca ja na miejscu Laporty pokazalbym mu juz drzwi. 18lat a wagania ponad norme. Powinien sie cieszyc ze szanse dostal a nie oczekiwac kasy niewiadomo jakiej
1
@kuz dokladnie. Ja juz tesknie za tymi czasami, zaden zawodnik nie narzekal na kase, przychodzil z "milosci" normalnie klub mlekiem i miodem plynacym. A teraz to nie ma. Cięcia płac i niewiadomo czy zawodnicy udzwigna ciezar tego ze beda mieli polowe mniej niz za Bartka
0
@liamgreyhate co to za argument ? Xd. "Gdyby nie byl wychowankiem.." itd. Malo wychowankow odeszlo i kontakt za nimi sie urwal ? Poprostu Roberto mial dobre wejscia i LE na niego postawil i zostal w klubie. Przeciez to byl ostatni wychowanek ktory zawital na dluzej w 1 zespole przed Ansu i Puigiem.. wiec policz sobie lata ile trwalo to aby byl kolejny wychowanek na "dłuzej"
0
@Mathew86 dlanie Henry na 1 Suarez na 2 reszta jaknu ciebie
3
Ehhh. Bede tesknic za tymi czasami gdzie rzadzil Bartomeu eh....
0
@LeoMessi1994 powiem tak, altor kozak, szkoda ze zniszczyli ten.piekny film filmem "poznaj moich spartan", wiem komedia i wogole, ale jak ogladasz 300stu (orginal) to mowisz sobie "ale swietny film" poczym ogladasz te przerobke, niby sie posmiejesz ale jest taki lekki nie smak
12
Fajny sekret, brawo Sport jestescie wrecz bardzo tajemniczy