3

@PiotrR bedzie dobrze. Jak bedzie tragedia to trudno. Ale na papierze sklad jest mocny. Zobaczymy jak to sie przelozy na mecze. Teraz nie bedzie "podaj do Messiego on cos wymysli" tylko trzeba bedzie zapier*alac

0

@Krystian1588 Puyol tez byl nawylocie, ale sercem i walka nadrobil wszystkie braki. Nie na darmo zostal kapitanem i to tym najlepszym

0

@DonAndrzejos wczoraj ktos wrzucil tu pensje, to jak dobrze pamietam to Pjanic 12 brutto a Cou jakies 18brutto, ale nie jestem pewny. Wiem ze Busi mial tyle samo co Pajnic xd takze niewiem jakim cudem Pjanic dostal kase na poziomie klubowej legendy.

2

@Kusco15 dos Santos, Hallilovic, Tello, Bartra

0

@Krystian1588 w obecnych czasach nie. Tacy kapitanowie jak Ramos Puyol czy np wg mnie Bonucci czy Chielinni juz sie nie powtorza. Tamci nie mieli syndromow panienek, teraz pilkarze to czasem panienki przypominaja niz faceta z jajami

0

@Bobo25 bylo info ze jak Messi by dostal ten kontrakt teraz to byloby 110% obecnie jest 95. Czyli z Pjaniciem musi np poleciec jeszcze Umtiti i wtedy moze wystarczy..

0

@kakusus Nowi podobno jeszcze nie sa zarejestrowani, % na pensje bez Messiego idzie 95% z Messim bylo 110%. A 70% to jest chyba max, wiec jak Nowi maja u nas cos pokopac to Lapcio ma jesCze troche roboty zeby do niedzieli to ogarnac

0

@vincentPL zakladajac ze Laporta zostanie na 2 kadencje (tak jak napisalem, zakładajac) to siła rzeczy za jego kadencji tak czy siak Leo byd odszedl. Xavi z Iniesta tez odchodzili za nic tylko ze mieli calkiem inne pozegnanie. Po za tym juz to kiedys pisalem. Tak to jest jak socios kieruja sie historia i przeszloscia. To ze Laporcie raz udalo sie wyciagnac klub z gowna nie znaczy ze 2 raz sie tez uda. Mogli socios pomyslec i glosowac na faceta ktory mial projekt zrobiony i ktory byl udostepniony dla kazdego prostego Janusza.. a nie na faceta ktory szedl na spontana w ogien i teraz improwizuje. Narazie jak chodzi o mnie (nie bylem za wyborem Laporty, ale tez sie pokieruje przeszloscia). Mam nadzieje ze to ogarnie. Z jednej strony pustka mnie ogarnia po idejsciu Messiego a z drugiej ciekawosc do nowego sezonu gdzie nie bedzie juz "podaj do Messiego, on cos wymysli". Jest jak jest i nic sie z tym nie zrobi. Podziekowac trzeba Bartkowi i tyle. Mam nadzieje ze wraz z uplywem lat, bedziemy zegnac kolejnych amigosow.

0

@FC1899Barca wiem wiem. To mnie martwi

1

@Bobo25 mam dokladnie to samo. Z jednej strony pustka, a z drugiej strony ciekawosc bo nie bedzie "podaj do Leo on co wymysli". Szkoda tylko ze w takich a nie innych okolicznosciach odszedl...

17

@FC1899Barca Brait finansowo raczej nie wykancza tego klub, gdyz podobno jest jednym z najgorzej zarabiajacym pilkarzem w tym klubie, kazdy wyzej wymieniony pilkarz przez ciebie ma ponad 10baniek brutto za sezon, tylko nie Brait

1

@Marik1234 moze to glupio zabrzmi, ale skorzystaja wszyscy, bo nie bedzie "podaj do Messiego n cos wymysli"

2

@DLFCB szkoda tylko z Messi nie mial takiego pozegnania jak Don Andres czy Generał

0

@arasz1819 z jednej strony pustka po odejsciu Messiego, a z drugiej strony ciekawosc bo teraz nie bedzie "podaj do Messieg, on cos wymysli"

0

@LuisSalvano skoro odeszedl to juz nie (wiem, okolicznosci sa jakie sa). Zespol bedzie budowany od podstaw, dlatego juz "nie dla ppwrotu"

0

@LuisSalvano alebty chcesz zeby Messi tu wrocil jeszcze jako pilkarz ?

0

@YoungMan kibicowalem przed Messim to i bede kibicowac po nim

1

@marcin000019 nie stresuj sie Marcinie. Miessiemu tez moze czasem zdarzyc gorszy dzien i wtedy nie bedzie zadnej masakry

0

@JaroCoach czemu odrazu potrojna. Sama LM by wystaczyla

1

@onlyoneking owszem, jest winny. To on mydlił oczy przez kilka miesiecy ze Messi zostaje. Jak dla mnie, to zawalił po calosci. No ale co zrobic jak glupi socios wybieraja przez pryzmat historii i goscia ktory idzie na spontanan i improwizuje. Mogli wybrac madrzej, bo byl pewien kandydat ktory mial jakos jedyny projekt ktory byl udostepniony dla wszytskich.

1

@YoungMan mam to samo. Z jednej strony pustka ze Messiego juz nie bedzie, a z drugiej ciekawosc kolejnego sezonu i jak ta maszyna bedzie dzialac

0

@okiemtypera_lucaxx95okiemtypera_lucaxx95 nie ma szans, za daleko to zaszlo

0

@Xxxbarca4ever nie, wtedy tez bylbym zly. Chodzi mi o to ze Font zrobil na mnie wieksze wrazenie, bo sie staral i plan byl, a Lapcio nie mial nic.

0

@Xxxbarca4ever to zdjecie z zawodnikami PSG moglo byc z czystego przypadku, Ibiza to piekne miejsce wiec nic dziwnego ze duzo gwiazd tam jedzie wypoczac, pilkarze wkoncu maja telefony, facebooki itd itp wiec co to do nich za problem zebybsie zgadac i spotkac jak kazdy z nich ma prywatny samolot

0

@Xxxbarca4ever dla mnie gosc dal ciala po calosci. Dlatego bylem ciagle za Fontem, wysmiewany, wyszydzany bo tylko Xavi w glowie. Ale malo kto zauwazyl ze on jednak mial projekt i plan zeby sporobowac Barce reanimowac, jakby nie wyszlo to trudno, ale jakies plany byly. A Lapcio wbil z buta na spontanie bez planu z czysta improwizacja i myslal ze wszysyc zloza mu poklony i kazdy sie przed nim ugnie. Tak to niestety nie dziala. Bylem ciekawy projektu Fonta, bo koedys go przegladalem to byl na ponad 20stron i dosyc obszerny, facet popelnial bledy, ale sienstaral. Szkoda ze ludzie znowu mysleli historia a nie tym co dany kandydat przygotowal. To samo bylo z wyborem Bartomeu... bo klub wygral Tryplet.. ale to nie dzieki niemu... i znowu kierowali sie niewiadomo czym i klub skonczyl jak skonczyl.

0

@Xxxbarca4ever niewiem czyja to wina. Prezes ktory raz wyciagnal nas z gowna powinien sobie zdawac sprawe z tego ze obiecanki cacanki powinien sobie odlozyc na bok, a nie pieprzyc od 3 miesiecy ze Messi zostaje a dzien przed wizyta Messiego dowiedziec sie ze nic z tego nie bedzie

0

@VeB 1899 kontrakt to kontrakt. Bartek podpisal pilkarz podpisal teraz to co najwyzej Lapcio moze ich cmoknac tam gdzie slonce nie dochodzi. Tylko dobre serducho pilkarza im pomoze, ale nie kazdy musi sie zgodzic. "Skoro mi tyle dali, to ich bylo stac, teraz mnie to gowno obchodzi", kazdy z nas gdyny byl pilkarzem tego klubu w obecnej chwili raczej staral by sie nie obnizyc swojej pensji. Bo my tu nie mowimy o tym zeby zejsc np z 20 baniek na 19,9bańki tylko zejsc o 50%

0

@Fake69 wlasnie to jest to ze niewiadomo co on by zrobil. Nawiazuje do tego ze on jako jedyny mial plan.

0

@Transu96 lekko. W tej ogorkowej lidze jak ta maszyna za trybi to lekko. W sumie Messi z Neyem na boisku dogadywali sie bez slow, tylko Ymbappe musi ogarnac

0

@LuisSalvano jak mam byc szczery to obstawiam ze predzej czy pozniej to nastapi. Barca z tego gowna bedzie miala ciezko sie wydostac i bedzie łapala sie brzytwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?