Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rielan nawet jakby 3 sedziow glownych bylo w meczach to nadal by kaleczyli... majac dodatkowo 89 kamer wokolo...
1
@fcbarcafan19 czemu ? Zasluzony karny wedlug ciebie ?
0
@FCBeSeM tez sie dziwie... sedziowie to maja w dupie..
0
I za takie cos czlowiek wkur*ia sie na pilke nozna. Maja do chu*a ten Var... czemu ten cep nie poszedl zobaczyc...
13
Hahaha, karny. Fajny ten sedzia, taki nie za dobry
1
Yebany symulant. Zoltko prosze panie sedzio
1
@Castro dokladnie. Czasem sobie odpalam tego na yt tego Lecha a ten gol Rudnevsa do bajka. Milo zawsze bylo jak sobie czlowiek przypomnial ze oni jednak potrafili...
0
@FCB24 w sumie to go nie zjadl bo odpadl
0
@Debfc oby. A tam niech sie dzieje wola nieba
0
Jak Dunczycy to utrzymaja to szacun
1
@Ronmes dziwisz sie ? Anglia przez caly turniej miala chyba tylko jeden wyjazd xd
0
@4Fabregas4 Umtiti juz jakis czas jest zdrowy takze ten..
0
@takisobiektos dzisiaj moze, choć szkoda bedzie Dunczykow. Wazne ze Italia ich wyjasni w finale
16
Ulubiony goleador strzela- Own goal
0
@puyol_presidend5 Anglia nie byla w grulie gdzie CR. PORTUGALIA FRAANCJA GEBELSY I WEGRY
0
@4Fabregas4 Umtiti siedzi i nic sobie z tego nie robi
0
@4Fabregas4 ale Griezmann musi chciec isc do Interu xd
7
@4Fabregas4 jakich starań ? Narazie jest desperacja bo chca Messiego podpisac, a reszta skladu musi obnizac zarobki bo inaczej bedzie problem z Depayem i innymi ktorzy tu przybyli. Zapomnij o jakichkolwiek grubych transferach tego lata, nie ma na to wogole siana
0
@sebo939 no bo przez skutecznosc go przegrali
0
@Midast nie mozesz porownywac meczu Barcy z Dynamem. Na taki mecz powinna pojechac Barca B i go wygrac, nie oszukujmy sie. To samo takie mecze jak z Cadizem czy innym Elche to normalnie drugi sklad powinien wygrywac... wracajac do Messiego i Laporty to zobaczymy. Jeszcze Laporta ma duzo czasu wiec zobaczymy co wymysla
0
@viscajasiek jak wygra CA to.napewno dostanie
0
@Mihcim CP3, zycze z calego serca za cala kariere. Ten tytul plus MVP finalow
0
@Esteban_ miedzy "byś" i "nie" powinno byc jeszcze jedno slowo hehe
0
@viscajasiek nie mow ze Cannavaro nie zasluzyl w 2006 xd
2
@Messibestplayerintheworld "obecnie poszukujacy pracy, w wolnych chwilach demolujacy kolejnych rywali" xd. To bylo mega hehhe
0
@kamilo0066 a to na to sa jakies dzialania matematyczne ze tam uderzy ?
0
@negreanu do oka bylo dobre, ale liczy sie to kto ma wievej goli
0
@Gomess nie byla lepsza. Bo miala kalekow w napadzie
0
@sladzia czemu ? Bramkarz wyczul i tyle. Mial strzelic jak Olmo ? Jorginho tez lekko uderzyl ale cslkowice bramkarza zmylil. Zidane w 2006 w finale z Wlochami panenka uderzal i to w meczu. Pirlo w takich momentach tez panemka uderzyl
0
Teraz mozna isc spokojnie spac. Dobranoc kibice. VeB i Forza Italia