Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MrCental Dembele i wspomoc zajechamy team. Wybierz jedno. Bo wystarczy zły podmuch wiatru i gosc lezy w szpitalu na L4
1
@Ojciec5tkidzieci aaaa. To wytlumacza wszystko.
1
@FCBparasiempre tez sie chetnie dowiem xd. Gdybya dal jakas wzmianke ze ma uro to spoko, ale zyczenia ? Jaki tu jest sens
0
@korolocik problem w tym ze Felix jest jeszcze gorszy...
0
@Rysiu no i gdzie go ustawisz ? Jak Messi zostanie
0
@marcin000019 mysle ze stratni nie bedziemy zawodnik w wieku 30lat odchodzi, a przychodzi zawodnik w wieku 26-27 ktory moze z efektem nowej miotly odpali i bedzie dobrze.
2
@Emhyr a skad wiesz ze grac nie bedzie ?
0
@Ronnie1992 bylo dzis info ze Leo zgodzil sie na 20 baniek za sezon i kontrakt na 5lat. Ma byc tez tak ze w 3 lub 4 roku bedzie mial obnizona kwote na wyplate
1
@cat_r37 ogladam mecze nie martw sie. Nie umniejszalem mu tylko napisalem ze ten hype jest troszke przesadzony
1
@speedweed klub ma poki co z rejestracja nowych nabytkow a gdzie tam jeszcze Messiego upchac..
2
@german_17 ale ty wiesz ze na Euro mial 0 asyst i 0 goli ? Niewiem, ale mi sie wydaje ze ludzie troszke przesadzaja. Jest dobry turniej moze mial niezly, ale liczby kiepskie, kazdy bedzie najpierw na liczy patrzyl a pozniej na to co graj. Niewiem, moge sie mylic, ale dla mnie ten hype jest troche przesadzony
0
@VegetaPolska jak dobrze pamietam to Puyola tez chcieli wypozyczyc kiedys czy nawet sprzedac, a on sie jednak nie poddal i zostal legenda klubu
1
@Bocheno1 o kurde. Grubo xd. Jak Casillas byl ich wielka pomylka to albo ja zle mecze ogladalem albo z nimi jest cos nie halo xd
0
@Wiktoria13 czemu ?
0
@lukaszbarca15 aaaa w takim razie zle zrozumialem
0
@takisobiektos obstawiam ze i tak wygraja.
0
@Rust_Cohle oni sa do tego.zdolni. ja w nich wierze ze nie dadza rady (glownie chodzi o rozgrywki europejskie)
0
@lukaszbarca15 top 2 razem z Messim ? Czyli kto top 1 ?
3
@Rust_Cohle i jeszcze jakby taka paką nic nie wygrali to byloby piekne
0
@KapiFCB ale chyba jeszcze nie wszyscy dotarli co nie ? Jakas gadka byla ze ktos mial leciec jeszcze z Bucks i Suns
0
@DonMatteo901 ale na zasadzie wypozyczenia czy transferu definitywnego ? Jak to drugie to za ile
0
Dobrze ze Wlochy maja czarne spodenki bo gdyby mieli białe to Di Lorenzo mialby juz ewidentnie widoczna broazowa plame
0
C-c-c-co to sie stanelo ?
0
@sevs jak nie gwizdali ? Gwizdali i buczeli
2
Wstyd... Angole zadnego wstydu nie maja... jest czyis hymn to by mogli na chwile ryje zamknac
0
@V e B 96 hahha. To samo pomyslalem jak ten dzwon na poczatku uslyszalem
7
@Dundersztyc jak ci majty pęłky to przypomnij sobie ile CR dal Portugali w finale z 2016 ze wygrali, ogolnie w sumie ile dal, bo ten turniej oprocz moze 1 meczu udany nie byl
14
@BarcaInfo po co z trollem z RM.pl dyskutujesz ? Xd. Wiadomo ze im majty na dupie popęłkały. Zapytaj sie go ile CR dał Portugali w 2016 w zwycieskiej drodze po ME. Najgorsze jest to ze teraz kibice RM beda pisac ze CA to puchar tymbarku a prawda jest taka ze dla dnich CA jest wazniejsze niz nasze ME, tak samo dla nas ME wazniejsze niz od nich CA
4
@AmigoBlancos zaraz ci wymysli ze pilkarze Realu strzelali ze spalonych i zaden gol i nie powinien byc uznany.
1
@AllBundy maja rozmach "skur*ysyny " xd