0

@LuisSalvano czasami naprawde ciezko mam uwierzyc ze jestes jakims nauczycielem i wogole doroslym czlowiekiem. Skoro ty to bardziej wszystko przezywasz niz kobieta porod... jako nauczyciel powinienes dawac od siebie przyklad, a nie jakies beznadziejne teorie ktore ani kupy ani dupy sie nie trzymaja... juz pomijam fakt Neya za ktorym piałeś co okienko, wiec teraz saga Neymarowa z twojej strony sie skonczu i zacznie Saga z Messi co.okienko... czlowieku daj sobie juz siana i pogodz sie z faktem ze jak Messi podbije z Paryżem Europe (oby nie, ale taki schemat trzeba brac pod uwage) to nawet na sekunde nie pomysli o powrocie do Barcy

0

@lucca87 ale wysryw.. zwłaszcza ze sam gadal ze bardzo chcial zostac. W sumie dalej nie ogarniam tego co tacy ludzie jak ty wypisuja. Wyraznie bylo napisane ze limit placowy z jego kontraktem wyniesie 110% a bez jego kontraktu 95% wiec nie rozumiem dlaczego jest to non stop wałkowane skoro nowe nabytki nie moga byc tez zarejestrowane poki co. Wiec dlaczego wy to ciagle wałkujecie skoro wiadomo jak jest z limitem plac....

0

@Volk Trzeba zrozumiec ze miedzy Messim i Barca powstala dziura. I Laporta z zarzadem teraz tylko by sie skompromitowali... Budowanie swojej kampani wyborczej na Messim, poczym wytarl sobie jego nazwiskiem morde i stwierdzil ze nie mozna go klepnac. Gdyby zrobil sie jakis nagly zwrot akcji to by tylko pokazal brak profesjonalizmu i czytsa improwizacje ktora idzie w "najlepsze"

0

@barteggg08 taa 5... oficjalnie 6. Plus to jak Rosół rzadzil to on byl jego prawa reka...

0

@horang romantycy futbolu wiec czego ty oczekiwales

0

@Uukasz_93 przeciez to tylko byl medialny wysryw. Tak jak.napisal kolega wyzej, Jorge sie dogadal i leci do domu. Teraz czekac na oficjalke juz

4

@Uukasz_93 no i git. Emocje ludzia wkoncu opadna, pojda wkoncu na kibel i skonczy sie ten cyrk tutaj

0

@Croocers xd czemu ? Predzej z nimi LM wygra niz z nami. Wstydem nie jest granie dla PSG bo to jego wybor, wiec niewiem skad ci takie cos do glowy przyszlo. Wstydem i kompromitacja to poki co jest nasz klub

1

@kodi77 nie zostanie. Laporta sie skompromituje teraz tylko i jeszcze wiecej minusow nabije. Przeciez oni juz Leo pozegnali. Gdyby teraz jakims cudem opchneli niepotrzebnych zawodnikow, zarejstrowali nowe nabytki plus dali nowy kontrakt Messiemu, to Laporta pokaze brak profesjonalizmu i sie skompromituje tylko. Messi zostal pozegnany i jest koniec. Niech sie lepiej skupia na rejestracji nowych nabytkow, a nie na wykewaniu jakis wysrywow ktore nwet sensu nie maja

3

@Bobo25 dokladnie, nic dodac nic ujac. Temat jest zamkniety i nawet juz nie powinno byc info ze Barca sklada jeszcze jakas propozycje Messiemu czy cos w tym stylu.

1

Boze, jaki wysryw xd "Messi odrzucil nieformalna propozycje" czyli jaka, brak konkretow. Ostatnio mowil ze pieniadze nie sa problemem, czyli mozna przyjac ze nawet jak beda chcieli bardziej obciac kase to sie zgodzi z tym ze mu ją kiedys zwroca. Smiech na sali takie info. Zaraz przyjda tu glowni gladiatorzy ktorzy nadala mysla ze mozemy Leo zatrzymac i beda ten wysryw powielac

0

@LuisSalvano napalasz sie na jakies wysrywy mediow, a pozniej zostanie ci placz i smutek jak historia skonczy sie tak ze Messi pojdzie do Neya. Zapominasz ciagle ze kontrakt Messiego zalezny jest od limit placowego, a nowe nabytki nadal sa nie zarejestrowane, to ilu musialoby pilkarzy opuscoc klub azeby 5 (z Messim) zarejstrowac. Nic sie nie wydarzy wiecej i przejmuj sie tak bo szoda na to zycia. Konferencja pozegnalna byla, i Messi dal do zrozumienia ze to jest koniec i Laporta rowniez dal do zrozumienia ze to koniec

3

@LuisSalvano ty tak na serio ? Wez sobie zrob melisske a pozniej idz na jakis spacer albo porob cos... przeciez ty to gorzej przezywasz niz kobieta poród..

0

@SenseiFCB na tej stronie juz to byle chyba ze sto razy wałkowane, ze Messi nie zostaje z powodu limitu płacowego, a ludzie nadal mysla ze pozostanie Messiego jest mozliwe, a nawet sie jeszcze nie zdawaja sprawy ze nowe nabytki nie moga byc zarejestrowane hehe

0

@matelkoveb co dogadane ? On przez 4 miesiace smędzil dupa ze Messi zostaje, a jak sie skonczylo kazdy wie. Wiec sprzedaz pilkarzy tez nienjest ogarnieta

0

@KapiFCB roznica jest taka ze Font przychodzil z konkretnym planem, tak jak napisales Xavi itd a potem sie zobaczy. Laporta przychodzil na zasadzie "a wygram se wybory i zobaczymy jak to bedzie, na obiecuje, ludzie to kupia inwystarczy", teraz masz rzezbienie i improwizacje. Moze Font by tego tez nie ogarnal, ale on mial projekt na kilkadziesiat stron i jako jedyny go udostepnil i go pooazywal, natomiast Freixa i Laporta zrobili sobie jaja z kampani wyborczej bo w sumie od samego poczatku nic nie.mieli

0

@Kubix93 hmmm, dzwine. Tez tak mialem, i zostawilem ten temat bo autko od tego czasu pali normalnie

0

@Kubix93 a jak go chciales wlaczyc to wogole niechcial zlapac ? Czy krecil ?

0

@Kubix93 a jest jakas odrobine zardzewiała ?

0

@Kubix93 moze klema na alumulatorze sie lekko zluzowala i dlatego autko zaświrowalo

1

@QuiqueSetien1958 Nazario na 1, z tym to chyba nawet nie ma co polemizowac. Na 2 mysle ze spokojnie Bombel ktory stwarza kolejny ból głowy lekarzom, o Aguero mozna napisac to samo wiec miejsce 3. Na 4 facet ktory zapomnial ze facet powinien miec jaja, mowa o niezawodnym pilkarzu Phillipe aka zejsc na prawą i huknac niczym Robben (z tym ze temu drugiemu zawsze to wychodzilo) Coutinho. A na 5 wysmienity pomocnik wywodzacy sie z Bośni ktory jak mało kto ma juz odbita dupe na lawce rezerwowych.

0

@ShinobiQWE Griezz powinien zostac, nawet jak nie pasuje. Masz pewnego zawodnika ktory omija gabinety lekarskie, a statystki ma dobre. Skupilbym sie jedynie na tej wymienionej wczesniej czworce przez ciebie.

3

@Hrzan bylo, ale nadal smieszy xd

0

@Fenelon romantycy footballu. Jakie to piekne.

1

@arasz1819 nie mozna zapominac ze rejestracja nowych nabytkow lezy i kwiczy... a do startu rozgrywek 6 dni....

0

@BarcaInfo masz moze jakies info, na jakim etapie jest rejestracja nowyxh nabytkow ? Czy cos sie wydarzy aby jakos ich zaresjestrowali ?

0

@Herato oczywiscie ze bede nadal kibicowac. Kibicowalem przed Messim i bede kibicowac nadal nawet po jego odejsciu. Ale teraz bede zobligowany czasem rzucic okiem na Ligue 1 zeby zobaczyc atak MMN w akcji

2

@ZuczekFCB1899 skoro wie to czemu powiedzial ze "brakuje mu informacji" ? Taki wysryw to ja moge tez napisac.

1

@Pitinho tez mi jest to ciezko troche zrozumiec. Ale moze faktycznie postawil dobro klubu ponad Messiego... nikt tego nie wie i raczej sie nie dowie (moze za kilka lat). Z jego pensja podobno limic placowy wynosil 110% bez pensji Messiego 95% czyli juz jakis progres jest... uwazam ze poprostu Messiego bylo najlatwiej wypuscic z klubu bo byl wolnym zawodnikiem. A tacy jak Pjanic Umtiti i reszta tych kozakow, ma papiery podpisane i zarzad moze ich co najwyzej cmoknac jak sami od siebie nie beda chcieli opuscic klubu.. stalo sie i sie nie odstanie, szkoda ze to ten najlepszy najbardziej oberwal, mimo ze to tamci powinni byc do outowania w 1 kolejnosci. I tak niby ci nowi nie sa jeszcze zarejestrowani, takze Lapcio ma jeszcze kupe roboty zeby limit płac ogarnac i ich zarejetsrowac

0

@Krystian1588 tez mi chlopak wyglada na twardego, ale zobaczymy co z niego bedzie. Kibicuje kazdemu zawodnikowi Barcy, bez wyjatku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?