Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze tylko brakuje aby Messi ucałował herb PSG na prezentacji
0
@Survier no z tym budowaniem nowej Barcy narazie bym sie wstrzymal... narazie to maja problem zarejestrowac nowych takze ten.. zobaczymy czy im sie uda wogole kogos sprzedac..
0
@SeWo77 a od czego jest dyrekcja sportowa ?
0
@LuisSalvano ostatnio wszystkie twoje domysly i przemyslenia sie nie sprawdzily.. niechce zebys poprostu tego nie przezywał
1
@Kamyk37 a ty bys sie nie cieszyl jakbys zaraz mial podpisal papier na 35baniek plus bonusy ? Xd.
0
@lucca87 mowilem ze bedzie o tym glosno hehe
28
@Bobo25 ja tez. Malo kiedy to robilem, ale gosciu najwyrazniej wyniuchał cos czego nikt nie moze, a on na spontana nigdy nie szedl, zawsze mial wszystko przemyslane. Cos czuje ze poleca glowy jeszcze w tym roku dzieki niemu
0
@Virusk3 Nazario jest w kolejce przed nim. Szanujmy sie, takich zawodnikow jak Nazario to ze swieczka szukac
1
To kiedy zaczynaja zbierac podpisy pod kolejne wotun nieufnosci ? Xd
0
@klopx tylko Martinowi, tylko on jest w stanie zalatac dziure po Messim
0
@macio_944 mnie juz ta cala sytuacja bawi, ale to tak na serio. Wiem, kiedys tez bylo zle, ale klub sie wykaraskal z tego gowna, az naraz wszystko wrocilo do punktu A i poki co poprawy nie widac i chyba nie bedzie widac. Wstydem bedzie to jak sie naprawde okaze ze do konca okienka ich nie zarejestruja. Porazka na kazdej plaszczyznie poki co. Ale czytajac tu komentarze gwiazdora tej strony (LS) mozna sobie naprawde humor poprawic i o wszystkich syfach w tym klubie zapomniec
3
@BART97 te gosc nie przestanie mnie rozpier*alac xd
0
@LuisSalvano wroci. Jako ambasador czy cos w tym stylu. Watpie ze wroci jako pilkarz
0
@Mihcim @macio_944 jak zdrowie dopisze to nie ma innej opcji, chociaz Francja mnie na euro zaskoczyla a tez ich stawialem jako jednych z finalistow wiec nie zdziwie sie jak PSG tez mnie zaskoczy xd
0
@LuisSalvano nie wroci. Tam ma pewne trofea, wiec tam bedzie ciupać a pozniej pojdzie z Suarezem do MLS podbic statsy
0
@Yanek czemu ? Pyknie sobie hattricka i mu przejdzie
0
@MesQueUnClub96 Serie A przed LL ? Watpie.. oni tez zaliczaja spory regres a postepow brak.. zobacz jak Inter sie wyprzedal (niewiem czy Romus juz oficjalnie w Chelsea), a mial byc glownym rywalem Juve w walce o scudetto.
0
@Archie Messi juz tu nie wroci, tam ma pewne trofea. Szejkowi popuscili FFP wiec nie zdziwie sie jak oni wkoncu te LM sobie kupia. Taki marketing jaki tam teraz bedzie i kasiura trzepana to nie bedzie moglo obejsc sie bez LM nie z ta paką, jak zdrowie im pozwoli to kazdy inny scenariusz jak nie dotarcie do finalu i wygranie LM bedzie posmiewiskiem na swiecie
0
@macio_944 smiechow nie bedzie konca jak z ta paką nie dojda do finalu LM i go nie wygraja
2
@fart posprzatamy raz dwa. Barcainfo wrzucil dzis jakies info ze Barca ma byc S.A takze wskoczy jakis szejk, rzuci mamona i tyle
1
@Criss18Barca wykupujesz nc+ dokupujesz eleveny i polsat sport premium i placisz 110zl bodajze. I masz wszystko oprocz Bundesligi (chyba)
0
@Whudi w 2023 juz napewno
0
@lucca87 niechce mi sie. Mozesz miec racje, nie mowie ze nie. Dlatego czekam, bo tak jak napisalem im blizej do meczu tym wiecej info bedzie na ten temat
0
@Bobo25 tak jak z Neymarem. Teraz sie skonczy Neymaromania co.okienko a zacznie Messimania co okienko.. albo to i to... to bedzie najgorszy scenariusz
0
@masq bycie nadwrazliwym nie jest powodem do wstydu to jest racja, ale mozesz przyznac ze to co tu sie dzieje to juz jest przesada. Bo facet chyba az tak miekka fajka nie moze byc...
0
@Bobo25 pewnie tak. Poki nie bedzie oficjalki to nawet w slowa tego guru nie uwierzy, chyba zeby potwoerdzil ze Messi jednak negocjuje drugi raz to napewno by uwierzyl
0
@lucca87 on powiedzial "wedlug ich obliczen moga zarejestrowac" od nich obliczenia to poki co jedna wielka kompromitacja i tyle. Poki co nie wierze Laporcie, od samego poczatku mu niewierzylem (oprcz tego ze Messi podpisze, w to wierzylem). Polityk i tyle
0
@kaamil1910 na miekkim klocku robione to co sie dziwisz
0
@Arn3th hahah. Ja jebie.. naprawde czasem przezywam tu szok jak widze co czytam xd. Najpiekniejsze momenty Barcy i samego Messiego to bylo od sezonu 08/09-2015/16 (pomijajac sezon gdzie dostalismy wpier*ol od Bayernu). Wtedy jak grali Xavi i Iniesta, Alves Suarez Ney czy wczesniej Villa lub Henry to byly najpiekniejsze lata gdzie Barca miala poziom nieosiagalny dla innych a Messi krecil statsy kosmiszne. Od 2016/17 zaczely sie kleski i kompromitacje i te lata sa do zapomnienia
0
@lucca87 skoro budzet wedlug Laporty obecnie wynosi 95% a musi miec 70% to gdzienich zarejestruje ? To chyba odpowiedz nasuwa sie sama. Zreszta co tam, do niedzieli malo czasu zostalo wiec zobaczymy jak bedzie, bo im blizej bedziendo meczu t czescie bedzie o tym info, i pozniej przekonamy sie ile i kto mial racje