3

@ptrx dokladnie. Mam taka nadzieje. Bo tuch wysrywow nie da sie juz czytac i na te zalobe tutaj patrzec

0

"Wszystko w tym klubie zbiega sie z moimi ambicjami", ciesze sie.... nie

3

@hyzar nie wylozyl jajec. Tylko Lapcio dal dupska. Bo wytarl sobie jego nazwiskiem.morde przy kampani wyborczej, a pozegnal go "tylnymi" drzwiami heheszki

0

@AlvaroHanso ja. Podwarunkiem ze bedzie MMN gralo

0

Messi mial wkoncu dzis te prezentacje czy jutro dopiero ? Czy te filmiki to poprostu tak na rozgrzewke zeby jutro bylo z fajerwrrkami

3

@Paradoks Puyol z tymi kontuzjami zostal w sumie bez wyjscia....

1

@Kubox o chlopie. Lepiej nie. Strone rozwali na strzepy

0

@LuisSalvano ocknij sie juz wkoncu... jak bedzie mial 36 czy 37 lat to pojdzir do MLS z Suarezem statsy podbijac

0

@Lordzi a jak tak zrobi to co wtedy ?

0

@Encore no zobaczymy. Ciekaw jestem. Laporta nadal nie wyjasnil dlaczego byl takim optymista w kwesti przedluzenia kontraktu z Messim.

0

Mam przeczucie ze Messi jutro herbik ucaluje, zeby wbic widly w plecy naszemu zarzadowi ktory dal kompletnie dupy. Az jestem ciekaw.

0

@KierownikLucas najwyzej ich na ulicy pozabija i wtedy juz bedzie wszystko sam wykonywal

0

@LeoMessi1994 nie zdziwie sie jak pobija rekord MSN

0

@4drian0 ja chce SL. Bo to pewnie bedzie jedyny sposob zeby ich udupic.

0

@Kamiloza91 zawsze byla szansa, jest szansa i bedzie szansa. Wiadomo ze opuscil nas zawodnik niezwykle kluczowy, gwarantujacy 30+(w swoim kryzysie xd, z dystansem prosze) goli na sezon, ale to nie zmienia faktu ze nie mamy konkurencyjnej druzyny, jezeli zarejestruja wszystkich, kogos sie pozbeda to mysle ze jak najbardziej mozemy byc w czolowce i walczyc o majstra na spokojnie. Wiara zawsze kuzwa jest i bedzie. Kibicowalem przed Messim i bede kibicowac do usranej smierci po Messim i wiem ze slonce znowu u nas za swieci

1

@masq zasady sa nalozone na kazdego. Nie ogarniam dlaczego PSG ma taryfe ulgowa mimo tego ze ma 200 baniek strat

0

@4drian0 zacznijmy od tego ze skoro sa jakies zasady nalozone odgornie czyt. Kary finansowe czy FFP to ma to przestrzegac kazdy. Co to za wymowka ze FFP bedzie poluzowane dla PSG az do mundialu w Katarze. Co to za wymowka wogole, przeciez to sie ani kupy ani dupy nie trzyma... wszystkich na okolo by ukarali, ale PSG i City maja immunitet? Boli mnie fakt ze nikt niechce wyjsc przed szereg i niechce pokazac swojego nie zadowolenia... mam taka cicha nadzieje ze Perez z Laporta cos wymysla i udupia ich wszystkich (wiem wiem, raczej nie realne, ale takie ciche mrzonki mam swoje skoro tak razem duzo gadaja, to moze cos wymysla)

0

@lucca87 ciezko. Z ta dziurawa jak ser obrona moze byc roznie. Licze ze wkoncu domkna jakies odejscia z klubu do konca okienka bo skisne jak bede ogladac Pjaniciow i tych innych w kolejnym sezonie

2

@paweldunajecfcb wystarczy poczytac komentarze z tamtego okresu. Az milo powspominac ilu bylo przeciw.. szkoda ze to tylko na tej stronie byli przecieko Bartkowi

0

@SkilledHydra16 z 30 ? A gdzie takie info bylo xd

0

@Kismeth przieciez mamy dosyc konkurencyjny sklad i na papierze dosyc dobry (obrona kuleje wiem, ale jak odnajda forme w obronie to powinno byc dobrze)

0

@QuiqueSetien1958 bo zadluzyl, a oni dlug powiekszyli

0

@DaPidejpi on 1 bedzie ich ogladac

0

@Litman taaa. I kolejna kompromitacja ? JesCze Leo Hattricka wali to bym skisł

0

@amanter Messi juz sie wyplakal, zobacz jaki zadowolony, nowe wyzwania, 35baniek na konto wplynie plus bonusy to co bedzie za Barca tesknic.

0

@amanter dla nich to historyczna chwila. Przychodzi do nich facet ktory ma 6zp...

0

@Abominacja na szczescie to koszulka Argentyny xd

0

@LuisSalvano zaraz bedzie calowac herb PSG i juz ci sie znudzi to cala szopka

3

@LuisSalvano nie wroci. Mozesz usunac. I skoncz wkoncu z tym.. jestes doroslym czlowiekiem...

0

@Cobra303 a jak tak zrobi ? To co ? Ja chyba skisne wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?