Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 szkoda dalej tego nie ciagna.. chociaz byla ta "wojna morska" czy jakos tak ale nie umywa sie to do tego
1
@swiergol2 no niby racja, ale tez nie mozna powiedziec ze to nie poczatek kariery, tylko blizej do emerytury
6
@agaFCB majac 30stke na karku to sam bys wybral lepsza propozycje majac na uwadze schylek kariery (€)
6
@Volk dzisiaj w sumie jeszcze nie bylo ;p
2
@WiernyDoKoncaFCB jest to dobry pomysl na takie pytanie skoro zastanawiasz sie nad wyborem (chyba) tego lub tego ? Ludzie zrobia ci tu młyn w glowie odpowoedziami. Wybierz tak zebys byl pewny ze te studia skonczysz i bedsiesz mial pewna robote, co pozniej nie bedziesz zalowac czy cos, a jedyna robota jaka bedzie to w jakims supermarkecie.
0
@DejMian111 a nie maja jakis urlopow jeszcze czy cos ?
0
@sergio5 a moze nie moze podpisac bo jest jeszcze na urlopie ?
0
@Paradoks a amortyzacja ? Xd
1
@MaTt_BarcaFan ludzie sie szczepia po to by kolejny raz nas zamkneli... nie rozumiem tego, tak jak napisales ze szczepionki mialy dac nam normalnosc a wrocimy do punktu wyjscia.. w sumie poki co nie zaluje ze sie nie szczepie jak to i tak nic nie da
0
@sokot moze Antek i jest mocno karta na rynku tylko ze juz 30letnia... watpie zeby ktos byl sklonny dac nam tyle aby przynjamniej miec na ta amortyzacje
0
@FC1899Barca Premier ktorego potrzebujemy ale na niego nie zaslugujemy
0
@mn2000 no bo on ciagle daje nam duzo sportowo marketnigowo wiec nie ma co sie dziwic...
0
@mn2000 przeciez to tylko Sport napisal
1
@Marcinm901 przeciez to Sport napisal xd
0
@Volk ciezko wybrac bo ja mam z 10 jego bramek i nie moge sie zdecydowac, ale jak mam wybrac to glówkq z UTD w finale LM i rajd w 1/2LM z Realem, dodalbym gola z Getafe i Athletic czy lob z Betisem, ale jak "tylko" dwa gole to dwa gol3 heh
0
@LeoMessi1994 to tez mi sie podobal tylko dawno go juz nie widzialem i chyba juz wiem conzobacze sobie wieczorem za filma hehe
0
@LeoMessi1994 ostatni samuraj ? To bylo z Tomem Cruise ? (Nie pamietam teraz glownego bohatera)
1
@meteo100 aha... chyba ktos jest tam nie ogarniety xd
1
@MarioVeB! A poza tym nie trzeba byc wybitnym ekonomista zeby zrozumiec w jakim bagnie jest Barca, i gdzie obecnie jest Real z madrzejszym zarzadzaniem niz Bartek
0
@MarioVeB! Nie napisalem ze wielki Florek bo to jak traktuje legendy to dramat. Mowie o zarzadzaniu klubu. A 200baniek co roku w przychodach dostac wiecej to chyba nie tak zle ? Lepiej dostac co roku 200baniek niz tak jak w przypadku Barcy kleic z gowna, nawet Messiego maja problem podpisac wiec sam zobacz gdzie w obecnym momencie jest Barca. Jak za rzadow Laporty (obecnej kadencji) powstanie Espai Barca to szacun, ale obstawiam ze stadion to bedzie temat na ewentualna druga kadencje Laporty
1
@LeoMessi1994 Troja,300, Gladiator, dla mnie wszystkie sa zayebiste. Jak leca w TV to zawsze ogladam
1
@fart c-c-co to sie stanelo ? Bo nie jestem w temacie, a temat ciekawy widze
1
@MarioVeB! Mnie tez interesuje. Bartek obiecal na miliardowe dochody a stoczyl klub do gowna z ktorego ciezko wyjsc. "Fajnie" sie patrzy jak odwieczny rywal majacy prezesa z glowa na karku zostawi nas zaraz daleko w tyle....
4
@dariooo bramka z PSG i rajd w El Classico zrobily mu dozywotnia prace w Barsie.. tez czasem nie ogarniam tego fenomenu
1
@JohnnyBarca a jak go nazwiesz inaczej ? Sezon na sukcesy ? Jak kasy nie ma i nie ma jak.porzadnie zbudowac zespolu. Sezon przejsciowy to bedzie najlepsze wytlumaczenie. Bo jak obrona nadal bedzie tak dziurwa jak w poprzednim sezonie to moze ten PK wyciagniemy
2
@ViscaelBarca2007 tez tego chyba nigdy nie zrozumiem... kiedys były pary Puyol Marquez czy Milito (nie pamietam jaka mial noge jak lewa to sory) czy Puyol Pique, Pique Masche kazdy prawonozny i jakos sukcesy swietowalismy a teraz sie jakas dziwna moda zrobila w Barcy na Lewo i prawonoznego ŚO..
0
@Ghotti ale jak idziesz do restauracji zjesc to nie siedzisz tam 5min bo samo wybranie czegos co chcesz zjesc juz trwa plus to za nim czy przyoniosa i to zjesz to moze potrwac godzine a oni ile tam mogli spiewac ? Minute ? 2 minuty ? I pewnie na tym sie skonczy
3
@Ghotti a widzisz jak za nimi ludzie sie bawia ? Z nimi spiewaja xd. Gdyby ludzie byli tacy sztywni jak wy to ten swiat bylby nudny. Wedlug mnie nic zlego nie robia. A jezeli chodsi o mnie to na wakacjach rozne rzeczy sie robilo jak sie jechalo/lecialo z kumplami
4
@ElTomas jak zachowac ? Przeciez nikomu krzywdynie robia. Gdyby talerze potłukli czy cos zlego zrobili to ok. Ale jak spiewanie przy stole jest "brakiem zachowania" to xd
0
@Rewolucja123 3 najwyzsza ? A kto jest na 2 ?