0

@Cvzx oczywiscir ze mozna. Wlochy zagraly kapitalnie w grupie a teraz bronia, czyli wrocili do swoich korzeni. Zycze Wlochom zwyciestwa. Chyba 60lat czekaja na ME

1

@KmN lepsza xd... gdyby byla.lepsza to by wygrali w regulaminowym

0

@negreanu jaki najlepszy mecz ? O czym ty piszesz ? Nie wygrali wiec byli gorsi i tyle.

0

@bartekvisca a Jorginho przywalil z karnego ? Pirlo strzelal panenka w takich momentach i tez powiesz ze do dupy ? Bramkarz wyczul i tyle. Final MŚ 2006 Wlochy Francja I Zidane panenka strzela w meczu.. do karnych o stawke trzeba miec jaja i wyrafonowanie

0

@Antimadridista~ xd. Defensywa prowadzi do pucharow.

0

Italia italia nie spieprzcie tego

0

@Pawlak1992 on gral jak drewno przez caly sezon

0

@masq Jakbys mial takie cyferki na koncie to twoja kobieta zwracalaby jeszcze uwage na twoje zachowanie ?

0

@masq ona juz przyzywczajona

0

@Kacper1432 ten Thiago jest cieniem samego siebie...

0

@333tricampeones333 amigosi "żondzom"

0

@PiotrR ymbappe kolego xd

0

@PiotrR hahah xd

1

@Kacper1432 NOOO A JAK

0

Ciekawe czy teraz mu rodzine beda chcieli zabic

1

O cie kurła, Morata jak ty mie zaimponowales teraz

0

@pawello10 jak ma to im dac awans do finalu to czemu nie ?

0

@FCB24 no nie bardzo skoro 1-0 dla Italii.

0

@FCBandOL co to za roznica czy preferuja raz defensywny football + kontry, albo ofensywny ? Jezeli daje im to awans to.po co trzymac sie jednego i tego samego ? Dobrze jak potrafia byc elastyczni

0

@Kacper1432 Włoski mur poki co nie do przejscia

0

@pasquda Simon przy tym strzale to conajwyzej mogl sobie dupe podrapac

2

Ooo Morata wchodzi, o takiego napadziora wlaczylem xd

1

Xd. Szkoda. Kontra i gol, no trudno Hiszpanery

0

@daniel32778 jeszcze niewiesz w jakim stanie wroci Fati po kontuzji a piszesz tak jakbys byl prwny na 100% ze on by ich z impotencji strzelania goli wyleczyl

0

@kacper96 zobaczymy jak Laporta jest zdesperowany zeby Messiego zatrzymac i ile i ilu poswieci na to przedsiewziecie

0

@parpe jak Barca sciagala Dembele Coutinho Griezmanna i dawala im takie pensje to tez tak pisales ? Pandemia zebrala swoje zniwo to fakt, Bartek chodzil po ciekiej linie, to tez fakt. Ale kazdy tu sie cieszyl jakie Bartek to zayebiste transfery nie robi, a teraz oczy sie otwarly. Dodam tylko ze przed pandemia w top 10 najlepiej zarabiajacych pilkarzy na swiecie bylo az 3 Barcy (Messi, Suarez, Griezmann) i tylko jeden z PSG (Ney) takze wnioski wyciag sobie sam. Fakt ze oni maja lewy dochod ale topka pokazuje ci kto najlepiej na swiecie placil mimo braku lewych pieniedzy. Wiec nic dziwnego zenich stac bo lewa kasa, ale oprocz Neya tam nikt nie ma tyle co u nas mialo az 3 pilkarzy :)

0

@Criss18Barca czemu 1% ? Graja dobrze. To byl moj czarny kon od poaczatku turnieju. Osobiscie tez kibicuje Itali, ale wedlug mnie Dunczycy moga awansowac do finalu. Mecz Anglikow z Ukraincami nie moze byc wyznacznikiem bo przed tym meczem wedlug mnie grali caly czas na styku i gra nie porywala, gdyby nie Sterling i jego wazne gole, ich by juz nie bylo

0

@kacper96 milosc do barw to mial Totti czy del Piero, jezeli Messi za wszelka cene zostanie to pokaze te milosc, kazdy inny przypadek go przekresla

0

@Khajio podejrzewam ze gdyby w 100letniej misji nie chodzilo o acnologie to pewnie byla by wzmianka jeszcze o kims, a trzeba tez sobie zdac sprawe z tego ze sam Gildarts mogl tez nie wiedziec ze walczyl z samym acnologia, wkoncu nikt w anime nie wiedzial ze on sie moze przeistoczyc w czlowieka, a ogolnie w calym tym anime to Aconologie widzialo tylko Fairy Tail na egzaminie maga na S range gdzie ten smok te wyspe rozpieprzyl cała, a pozniej nie bylo praktycznie nic o nim (chodzi mi o to ze rozmowy o nim czasem byly, ale fizycznie widz go nie widzial dopiero pod koniec)

0

@Khajio byla gadka w anime ze stuletnia misja miala na celu zabicie smoka, a smokem byl acnologia i wydaje mi sie ze wlasnie chodzilo o niego, bo nawet jakbys sobie odpalil moment tego anime jak Mirajane tlumaczy Natsu i Lucy naczym polegaja misje roczne, 10letnie i 100letnia to na zdj z misji 100letniej byl smok, a w calym anime byla mowa tylko o acnologi, a jak wiemy ten smok byl najsilniejszy w calym tym anime, gdyby bylo inaczej to pewnie Natsu gdzies by sie dowiedzial moze od Igneela albo od samej Acnologi, a on sam uwazal sie za najsilniejszego na swiecie, nawet Zeref sie go bal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?