Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HavertzKai zaden inny prezes nie spieprzylby tego tak jak Bartomeu. Wysokie kontrakty dla emerytow i duzo amortyzacji za transfery. Bartomeu jak przejmowal rzady w Barcy mial kadre ktora spokojnie mogla liczyc sie w LM co roku wystarczylo tylko to dopiescic i madrze kupowac plus madrze sprzedawac, no ale kazdy widzial jak to wygladalo.
0
@Sulimo Zorc to byl ten potwor ktory pokonal nawet te legendarne smoki ? A Exodie rozwalil jednym skillem ?
0
@Khajio a ta stuletnia misja to dla mnie bedzie juz seria poboczna, dla mnie Fairy Tail sie skonczylo. Glowna wojna sie skonczyla (chodzi mi o pewnego smoka i chodzi mi o pewnego brata) a ta stuletnia misja w fairy tail byla o tym pewnym smoku ktorego mial dorwac Gildarts a wiadomo jak to sie skonczylo i wiadomo kto jednak dorwal tego pewnego smoka takze dla mnie misja jest rozwiazana chyba ze maja jakas inna stuletnia misje o ktorej nie bylo wogole wzmianki
0
@Khajio no to mowimy o tyn jak toczyli wojne z marynarka i bili sie z CP zeby te klucze do kajdanek Robin dostac. A ta maszyna to byl ten pociag wodny zbudowany przez Nauczyciela Frankyego ktory uczyl go budowy statkow, tam tez powstala pozniej nowa łajba od słomkowych bo Going Merry sie rozpadała i to faktycznie jakos trwalo 3 miesiace xd
0
@Coutinho007 no wlasnie patologia sie niestety nie skonczy tak szybko (nie mowie tu o nowym zarzadzie, chodzi o caloksztalt, cale to gowne ktore zostawil bedzie patologia przez kilka dobrych lat)
1
@FC1899Barca czyli wychodziloby na to ze Griezz ma 70baniek brutto ? No to smiechlem sobie troche.... a tak naprawde to tragedia... jeszcze zrozumiem Messiego... ale Griezz czy Cou niczym sobie w tym klubie nie zasluzyli na ta kase... eh ten Bartek
0
@arasz1819 wszystko fajnie pieknie napisane. Ale nie martwi cie troche to ze nadal niewiemy nic co z tego audytu wychodzi ? Jak mnie pamiec nie myli to audyt przesuwali juz 2 razy (moze 3) byla jakas gadka ze w lipcu maja go skonczyc, ale nadal cisza. To troche martwi, nie uwazasz ?
0
@PatrychoO Argentyna najpierw musi Kolumbie pokonac. Bo Murielowi wejda 3 farfocle na noge i bedzie Argentyna papa..
0
@Coutinho007 potezny wicher, magik robiacy sztuke na boisku bedacy jednoczesnie jezdzcem bez glowy- Vinicius xd
1
@FC1899Barca napewno to sa netto ? Wydawalo mi sie ze gdzies czytalem ze Cou ma 12 na reke a Griezman 17 mi sie wydaje ze to sa kwoty brutto. Ale jak masz pewnosc ze to netto to oki zwracam honor
0
@Comfortable_ no z Naruto juz tez lece na biezaco. Takze znam to uczucie 20odc w 1 dzien :D. Black clover na obecna chwile ma.przerwe takze tez lipa bo lecialem tez na biezaco, fairy tail tez mam skonczone chociaz byla wzmianka ze ma wyjsc jaka poboczna seria "stu letnia misja" czy jakos tak. Sao i hxh tez mam ogarniete. Widze ogolnie ze masz sporo zaczetych anime. Polecam sie skupic na 1 i dokonczyc pozniej nasteone, bo bedziesz miec kocioł w glowie.
0
@Khajio hmmmm. Mam teraz rozkmine. Mowisz o tym jak oni stali na tej wiezy z marynarki gdzie luffy kazal Ussopowi "cos spalić" (niechce spoilerowac za duzo ale mam nadzieje ze wiesz co spalic) i mieli te wspomnienia po czym walczyli z CP ? Czy masz na mysli momemt jak oni wszyscy płakali (ale wtedy nie byli na chwile razem) jak dowiedzieli sie ze "ktos bardzo wazny" dla kapitana nie "dokonczy" swojej podrozy ?
0
@Comfortable_ fire force ? To jest to anime o tej strazy i ludziach ktorzy przez te robaki zaczynaja sie sami palić ?
1
@betonito czemu ? Niech pokaze "milosc" do klubu a nie do mamony a pozniej do klubu. Powinien sobie zdawac sprawe ze ma 34lata i zaraz juz nie da tego czego wczesniej, a hajs bedzie nadal wygorowany. Wiadomo, bogatemu ciagle bedzie malo no ale kurde... tez jestem za tym aby zostal, ale jak ma dostac 300baniek za 4lata czy ile to tam te pismaki podawaly to nie.
1
@Cochise kazdemu sie moze zdarzyc gorszy sezon. Tyle lat w scislej czolowce jednak i tak robi wrazenie
1
@Comfortable_ Panie, moj top 1 jak chodzi o anime. Lece na biezaco. Zaczynalem go ogladac jak mial jakies 600odc i opingoliłem to w 3 tygodnie (tydzien jak bylem chory to lecialem calymi dniami). Teraz juz na biezaco lece, ale tak jak @Khajio wspomnial od 300 w gore 1odc= 1 rozdzial... zdarzaja sie odcinki ze oni na jakies wyspie do danego celu leca przez 5-10 odcinkow i walczyc z 1 przeciwnikiem przez 20odc.... takze czasem potrafi to anime wkur*ic, ale jak polubisz to nie przestaniesz ogladac. Probowalem tym anime kilka razy pierd*lnac, ale za kazdym razem mnie złamalo
0
@greymid jaki plan ? On nawet projektu nie mial... jak dla mnie to.on ciagle improwizuje. Moge sie mylic, ale takie moje zdanie. Improwizacja pelna gemba
0
@osa91 jakos mi sie w to wierzyc niechce, bo nadal wg mnie bedzie to samo. Bo jak nadal mimo szczepien bedzie wysoki procent zarażenia to znowu beda kombinowac jak to ogarnac i znowu wrocimy do punktu wyjscia. Takie moje zdanie, a tymbardziej jak teraz jest ta nowa mutacja wirusa
1
@Geble niewiem, moze jestem jakis inny, ale skoro po tej szczepionce nadal zarażasz ludzi mimo ze oni (zaszczepieni) w teorii przechodza to lagodniej to wychodzi na to ze w sumie nadal sie nic nie zmieni i koniec koncow znowu nas zamkna, bo ta szczepionka nie gwarantuje nam powrotu do normalnosci "na dluzej".
P.S. wyrazilem swoje zdanie tylko , nie trzeba hejtowac, ale na chlopski rozum to w sumie nadal sie nic nie zmieni, nawet jak sie kazdy zaszczepi.
0
@marcin000019 Sama lewa strona moze na Wlochow nie wystarczyc, patrzac na to ze w ataku gra Morata ktoremu siada raz na 50strzalow
0
@Songo91 obstawilem ze w meczu pomiedzy Belgia a Wlochami jest przyszly mistrz Europy takze mysle ze Wlochy to dociagna do konca, Anglia mnie jakos nadal na przekonuje mimo wygrania 4-0 z Ukraincami. Moge sie mylic ale to tylko moja opinia.
(P.S. to byl maly zakladzik z kumplami)
2
@HarveySpecter napisz lepiej KTO cie na takie stanowisko za uszy wyciągał, bo nie uwierze ze "od tak " z dupy z tam sie dostales, albo kto z twojej rodziny jest wyzej od ciebie ze pomogl ci sie tam dostac
2
@Senyer wyniki okazałe. Gratulacje
P.s Polski kłuje w oczy xd
0
@jeykey1543 to odpowiedz co chcesz zrobic z gosciem za ktorego Barca ma jeszcze 45mln do zamortyzowania ? Jak rozwiazesz taka sytuacje ? Wedlug mnie tu tylko wchodzi wypozyczenie w gre i czekanie na wygasniecie kontraktu, innej mozliwosci wg mnie nie ma
0
@cules100pro on za bardzo kocha (doic z kasy) ten klub takze spokojnie. On nigdy nie bedzie taki (chodzi o milosc do klubu) jak Puyol Zanetti Totti czy Del Piero
4
@Deviler Mcgregor sie skonczyl jak bral udzial w tej cyrkowej walce z Maywetherem
0
Dodam jeszcze ze zycze Dunczykom finalu ale mozliwe ze zagraja o 3 miejsce, bo z drugiej strony raczej Anglicy dojda do finalu
0
@HighestInTheRoom nie wygraja. Dla mnie mecz Belgii z Wlochami to byl mecz miedzy przyszlym MIstrzem Europy.
1
@Ojciec5tkidzieci teraz dziala
2
@Hasszz to nie Totti czy Del Piero ze oddali by zycie za klub albo zostaliby w klubie pomimo degradacji do nizszej ligi jak to bylo w przypadku Juve, a Del Piero zostal mimo degradacji. Takich zawodnikow juz nie ma. Najpierw kasa potem milosc, w tej kolejnosci