0

@hihohihox a ja uwazam ze na takich mlodych pilkarzach jest za wielka presja od strony kibicow i wymagan zeby dany pilkarza jak Arthur czy FdJ byli nowym Xavim i Iniesta. A tych pilkarzy nie da sie zastapic i trzeba sie z tym pogodzic ze ich juz nie ma. Za duzo ludzie zyje przeszloscia i tu sie pozniej robi gowno burza nie potrzebna... bo ludzie ogladaja mecz gdzie jest Arthur i FdJ a w glowie maja mecz sprzed 10lat gdzie tam byl mlody Xavi i Iniesta i rozwalili systemy..

7

@MESSIah16 wielkie nazwisko nie jest zawsze gwarancja sukcesu. Ten Setien narazie az tak tragicznie nie wyglada tylko on zostal wrzucony na gleboka wode gdzie jest najwieksza burza od ilus lat bo Barca steruja placki ktore powinne byc wypier na gnój

0

@MensculinVeB fartem real nie wygral LM 3 razy z rzedu. Fartem mozesz wygrac raz ale nie 3

0

@liberoFCB a to Setien przychodzac w styczniu mial zrobic rewolucje ? Xd skonczy sie sezon i jak daja mu szanse na jeszcze jeden sezon to moze dokona on rewolucji.

7

@pride1899 trafny komentarz. Jeden co widzi jakies pozytywy a nie wylewa wiadra pomyj... ja tez uwazam ze zagrali dobry mecz a to byl wyjazd. Ludzie za bardzo zyja przeszloscia i pamietaja tylko te dobre mecze za Guardioli. A przeciez Barca tez za jego czasow odpadala z LM czy przegrywala mecze ligowe...

0

@PaulFCB to pomysl o tym ze zlego meczu nie zagrali ze starali sie wygrac tylko nie chcialo wpasc to trzeba zrozumiec Grizz mial sete i Messi ale bramkarz mial 3 metry nog i nic z tym nie zrobisz po zatym Barca miala 11 strzqlow z tego 5 celnych przy 7 strzalach i 1 na bramke Athleticu.... takze widac ze Barca chciala wygrac bardziej niz Athletic i MaTS wczoraj bez szans na obrone tego strzalu. Nic nie zrobisz dla mnie zagrali dobry mecz wyjazdowy mimo porazki.

0

@hihohihox ale wiesz ze on nie gral calego spotkania ? Dla mnie on w te 20minut zagral lepiej niz Rakieta w 70min. To byla zmiana na plus. Szkoda ze Pique mial uraz i musial wejsc Umtiti bo pewnie by wpuscil Vidala na boisko i mecz moglby sie inaczej skonczyc

0

@Matt_i1992 jak niechcieli wygrac ? Xd. Messi seta niewykorzystana Grizz to samo. Nie od nich wina ze bramkarz ma 3 metrowe nogi...

30

@hihohihox Arthur poslal wcziraj 2 pily ktore powinne zakonczyc sie golem. To byla bardzo dobra zmiana wczoraj. Ale nie wpadlo, zycie. Odpadli po walce i checi wygrania a nie ze spuszczonymi glowamj

2

@Dejwol wedlug mnie zagrali lepiej na wyjezdzie niz w wiekszosci meczy. Mieli swoje okazje przedewszystkim pech chcial ze nic nie wpadlo a bramkarz gospodarzy pokazal kilka dobrych interwencji przy ktorych normalnie powinne byc gole. Stwarzali sobie okazje mogli mecz wygrac w 1 polowie juz gdyny Ansu cos wsadzil no ale nie wyszlo trudno. Bylo widac walke i chec wygrania ale nie pyklo. Przynjamniej odpadli po walce a nie ze spuszczona glowa.

2

@Bisz no to lipny ten 15 rok jak nie pamietasz bilaych chusteczek w strone Rijkarda. Policz dobrze te lata moze 1 przed 5 ci sie przypadkowo wcisla xd

2

Ten i te jego oklepane teksty. Juz rzygam jak patrze na niego..

0

@rado_Barca ja jak widzialem to co MaTS podaje za pilki przez caly mecz to powiedzialem sobie ze wkoncu to sie zemsci. Takich podan w jego wykonaniu jeszcze nie widzialem

1

@Cwaniak4 ja podzielam twoja opinie. Takze ja nie pojade po ciebie hehe

0

@Batys nieeeee. Na to nie ma co liczyc. W tym roku 0 teofeow.

4

A mogl Grizz i Messi to skonczyc. No trudno wazne ze cos walczyli a nie oddali bron

0

Widze ida droga Realu

0

Bramkarz chyba mecz zycia... najpierw Grizza teraz Messiego

0

@yoli a Riberto ?

0

@karci0 dopiero za 1,5 roku. Mam nadzieje ze nie myslisz o rewolucji z tym zarzadem...

5

Zaczyna sie cos dziac. Chyba powoli wrzucaja drugi bieg

0

@ArterkHD tak jak Alvesa Xaviego Iniesty

0

@FDJ a widziales jaki tam byl gąszcz ?

0

@stone80 brak kondycji ? A niby Setien wprowadzil takie surowe treingi

0

@DragonxNF i to nie jednego

0

@OTX tylko ze to co mowi na Barce dzis to prawda

0

@MrShakira wrozbito Macieju a ile dokladnie by nam wbilo ?

1

Vidal powinien wejsc i Antek

0

@ShowyAnteater chyba co odwala dzis ter Stegen ...

0

@Kidd ja go tam kilka razy widzialem przy pilce. No ale coz jak ktos woli tu bezsensu komentowac niz ogladac mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?