Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface jasne na rotacje nie ma co narzekać, ale serio o pechu będziemy tu mówić? To jedna z najgorszych drużyn w Europie. Tracą średnio po 3 bramki na mecz, a my nie możemy im strzelić ani 1 bramki w połowie meczu? Szanujmy się, ale występ rezerwowych to kompromitacja, a nie pech.
0
@Pitinho tak tak, bo grajac z 3cia najgorsza drużyna w top5 lig my nie potrafimy ugrać nawet rezerwowymi mając chodźby Pedriego na boisku. To jest kompromitacja w naszym wykonaniu i tyle. To jak krótka mamy ławkę to głowa mała. To jest nie do uwierzenia, że nasi rezerwowi prezentują taki poziom
2
Jestem spokojny, że damy radę. Nie dopuszczam do siebie innej myśli, bo to by była przecież kompromitacja sezonu, a tak być nie może co nie? Gladziutko ze 3 wsadzamy w drugiej i tyle
1
Ja wiem, że rezerwowi, że rotacje, ale to jest 3cia najgorsza drużyna w top5 lig no ludzie kochani co za paździerz w naszym wykonaniu, kompromitacja do przerwy....
0
To jest kabaret, że na 3cia najgorsza drużynę w top5 lig będziemy musieli wpuścić po przerwie więcej podstawowego składu żeby odrabiać straty... xd
0
@Mlodygavi33332 standardowa cena, jak widać wciąż za niska, bo nie zdążysz mrugnac okiem i już wyprzedane.
0
@Lord_S @KamQiX widziałem to na żywo i już od początku tej akcji kur***alem w nieboglosy widząc co robi w tej sytuacji Kessie, który parę minut wcześniej wszedł na boisko i miał pełny bak. Obczajcie sobie to od pierwszych sekund tego filmiku jak on idzie spacerkiem, a obrońca Interu który strzela bramkę leci przez całe boisko i mija Kessiego, a ten tylko na niego patrzy.
0
@SelloutCrowd my nie potrzebujemy 35 zawodników w kadrze, wystarczyłoby nam 20, którzy są na odpowiednim poziomie. Na ten moment poza once da gala to do solidnych rezerwowych można zaliczyć Ferrana, Gaviego, Fermina, Araujo, Ter Stegena, Erica Garcia i to w sumie byłoby na tyle. To łącznie daje nam kadrę 17 zawodników. Jak ktoś się sypie to jest pozamiatane. Trzeba koniecznie sprowadzić topowego LO i LS. Tam nie ma kim grać i nic dziwnego że nasza lewa flanka kompletnie nie istnieje jak nie ma takiego Balde.
0
Gramy najlepsza piłkę w Europie, niestety z racji problemów finansowych nasza kadra jest po prostu zbyt krótka. Martin nie powinien grać w tak ważnym meczu. Szkoda, że od początku nie wyszliśmy tak jak na 2 polowe. Ferran ma świetny moment w karierze, ale niestety w obronie nie ma podjazdu do Lewego. Lewy jest absolutna bestia przy stałych fragmentach i każdy z nas ma przed oczami jak praktycznie każdego roznego rywala właśnie on czyści gdy tylko piłka leci w jego stronę. Najważniejsze, że awans jest nadal kwestia otwarta, oby wrócił chociaż Balde bo LO to nasz największy problem i wczoraj o tym bolesnie się przekonaliśmy.
0
@bartekvisca oczywisice pełna zgoda, tylko teraz pytanie dlaczego w tak ważnym meczu gra? Dlaczego nie gramy od poczatku Inigo z lewej, a Araujo na środku tak jak miało to miejsce w 2 polwie? Gdybyśmy tak zaczęli to żadna z tych 2 bramek Interu by nie padła i jestem o tym przekonany.
0
@esem91 @parpe tak właśnie przez te apatie jego i granie w obronie na alibi straciliśmy pierwszą bramkę. Nawet nie wyskoczył do pojedynku glowkowego gdzie piłka leciała prosto na niego, więc bodajże Thuram zgrał do Martineza i poszlo rozciągnięcie do na skrzydło..
3
Flick teraz się zorientowałeś, że Martin to kiep? Trzeba było od początku z Araujo grać to byśmy czyste konto mieli do przerwy..
0
@Szmulek zgadzam się, ale czy to jego wina? Nie mamy ławki, więc gramy tym co mamy. Chociaż osobiście uważam, że trzeba było ogrywać Frota, no ale cóż nie jest to nasza decyzja.
0
Mieszane odczucia mam. Super, że wróciliśmy, ale jednak zdajemy sobie sprawę że będzie mega ciężko. Rewanż na wyjeździe. Lewej strony nie mamy kompletnie. Uszaty nie wie co się dzieje w tym meczu i potencjalnie każda akcja Interu jego strona to bardzo duże zagrożenie. Piłek też mu już prawie nie zagrywaja, bo robi proste błędy w związku z czym nie mamy lewej strony. Raphinha na tym również mocno traci
3
Kto by się spodziewał, że strona Martina będą atakować i bez problemu się przebiją?
5
@Matheu12 kolejny, który bagatelizuje temat aborcji, bo jego nIe dotyczy. Kolego, to że Ciebie nie dotyczy to nie znaczy, że cały kraj ma to w dupie. Trochę zrozumienia i empatii, a mniej takiego prostackiego i wybiorczego podejścia. Druga sprawa odnośnie mieszkań i opodatkowania. Może i dotyczy to 5% społeczeństwa, ale te 5% jest w stanie uwolnić na rynek mieszkania dla znacznie większej niż 5% cześci społeczeństwa.
0
A już Nawrocki miał fajnie wizerunek ocieplony, już w ostatniej debacie fajnie wypadł, a dzisiaj co? Na każdym kroku "zastępca Donalda Tuska!" - bezpartyjnemu PiS już wjechał za mocno
1
Nawrocki WTF on serio nie kuma co to za podatek xD w jednym zdaniu sam sobie zaprzeczył i to dwukrotnie powtórzył xd ale tragedia, pięknie się dzisiaj zakopał, a wcześniejsze debaty miał całkiem dobre.
0
@Commando a co kolega za dużo mieszkań ma? To trzeba myśleć o inwestycjach, a nie bezpiecznych lokatach blokując możliwości mieszkaniowe ludziom, którzy nie mają gdzie żyć
3
@sebo939 zgadzam się, najgorszy na boisku. Ja się jedynie zastanawiam jaki wpływ na to wszystko na jego partner z flanki czyli Gerard Martin. Co by nie mowic Raphinha mocno obniżył loty od przerwy na repke co prawie się złożyło z czasem kontuzji Balde. Zauważmy, że Martin gra bardzo asekuracyjnie, wszyskto odgrywa do tyłu. Nie daje brazylijczykowi żadnych opcji z przodu. Nie idzie na obieg czyli jednocześnie nie odciąga za sobą obrońców i nie tworzy żadnych przestrzeni ani korzyści dla Raphinhi. Przeciwnicy to widzą i można to było zauważyć w meczu z Realem. Martin miał autostradę na lewej stronie, a mimo to nie korzystał z tego. Vasquez kompletnie go odpuszczał i skupiał się na kryciu Raphinhi.
3
@Basta11 ja do tego wszystkiego wyżej dodam tylko krótko tak. Dzieci z zespołem downa potrafią dać człowiekowi dużo więcej radości i miłości. Jasne, życie będzie wyglądać inaczej niż ze zwykłym dzieckiem, ale to nie znaczy, że gorzej. Z czasem sam się przekonasz. Co moim zdaniem istotne, to zrozumieć to i z podniesiona głową, z pełnym sercem otoczyć miłością rodzinę. To w końcu Wasza długo wyczekiwana córka, właśnie ta, ta sama której oczekiwaliscie. Dodaj żonie otuchy, bo o ile rozumiem początkowy szok o tyle trzeba się ogarnąć, bo dziecko bardzo dobrze czuje zwłaszcza matkę i to jest mega istotne, aby ona odpowiednio podeszła do dziecka.
0
@Kredon tak, ale to już po meczu z nami, bo klasyk jest w drugiej kolejce licząc od teraz ;)
0
Ta dogrywka wczorajsza i stykowy wynik paradoksalnie mogą nam pomóc w walce o mistrzostwo. Jak zawieszona na przynajmniej 2 mecze Belinghama i Vasqueza plus Rudiger to raczej pewne że do końca sezonu już nie pogra to co by nie mowic spore osłabienia i brak głębi składu realu. Oby się im to odbiło czkawka i czas się przejechać po nich po raz kolejny w tym sezonie, Vamos! :)
4
Powiem Wam, że jestem pod wrażeniem jak gra nasza obrona. Grajac tak wysoko i tak ryzykownie to oczywiste, że będziemy tracic bramki, natomiast Inigo to jest taki profesor że głowa mała. Pau to jest diament jakiego dawno świat nie widział, skala talentu nieosiągalna dla innych jednak z racji że jest obrońca to tego aż tak nie widać. Do tego terminator Jules. Mega mi się podoba jak grają presingiem, agresywnie i na wyprzedzenie. Ile to razy Kounde wbiega przed rywala i przecina podanie. Ile razy Inigo doskakuje agresywnie nie dając komfortu przyjąć rywalowi piłki. I ile razy Cubarsi notuje ekspercka czystą interwencję z przejęciem. To jest miód, czyste złoto w obronie. Brakuje tylko LO, ale miejmy nadzieję że Balde wróci do kadry już w najbliższych dniach.
0
Dzisiaj na:
+ Ferran
+ Yamal
+ Cubarsi
+ Inigo
+ Kounde
+ Pedri (mimo strat przyczyiajacych się do utraty gola to sam jednak też strzelil)
+ Gavi
+ Fermin
- Martin (tragedia pod każdym względem)
- Raphinha (jeszcze gorszy od Martina, a to bardzo dużo mówi)
Reasumując nasza lewa flanka to było jakieś nieporozumienie. Raphinha jak każdy skrzydłowy dużo traci bez dobrego obrońcy. Nie ma partnera do gry, przez co nie jest pod gra, nie ma czucia piłki i później każdy kontakt partoli. Oby Balde wrócił jak najszybciej.
0
@Culer9002 Vasquez, on chyba pierwszy wybiegł na boisko i wyburzyl
8
Dudek smutny, Zelwakow smutny.. Poczekajcie na skromnego chłopaka z Dębicy. W tym tygodniu już w programie dupa mu niemiłosiernie pękała, więc czekam z niecierpliwością jaki farmazony będzie spłakany opowiadać w przyszłym
0
@DiSBlaDE a skłamał? Nie udźwignął? Wszystkie kontrowersje gwizdal na korzyść realu, darował im karne, darował kartki. Ja uważam, że kolega ma rację i z punktu widzenia prześcieradeł udźwignął.
9
3 karne im sędzia darował, a te białe albinosy mają jeszcze tupet się rzucać do niego, hit xD trzeba mieć tupet, pluje na nich
3
Araujo wszystko pod kontrolą ma zamiast wycofać do Szczęsnego to daje realowi pile...