Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A minute wcześniej już nie odwineli mu jak już stał przy tym monitor ku jak Rudiger faulowal Ferrana?
1
Martin co to jest za gość.... Nie rozumiem dlaczego fort tam nie gra od początku
0
Prosta piłka leciała na środek pola, a Pedri znowu zamiast szybciej odegrać to traci. Juz 2 lub nawet 3 raz w tym meczu i idzie taka kontra
2
Pięknie nas sędzia w uja robi. Jak sami nie skończymy tego meczu i nie strzelimy jeszcze minimum 2 bramek to może być różnie.
27
Afera i lobbowanie Realu na sędziach działa. To jest kur**a skandal! Brak karnego dla nas to jedno, ale zarówno Rudiger, Asensio, Ceballos każdy z nich powinien na koncie już mieć minimum jedno żółtko! Ale prędzej mi kaktus na ch**u wyrośnie niż ten pajac pokaże dzisiaj komuś z realu czerwo.
3
Szkoda, że Blade kontuzja. Po stronie Vasqueza autostrada, a Martin z obsrana zbroja wszysktie piłki do tyłu zagrywa, więc nawet go specjalnie nie kryją tylko odpuszczają jego przestrzeń i ustawiają się bliżej strony Yamala.
0
@kinderch powiem Ci tak, mój najlepszy przyjaciel, z którym mam kontakt już dobre 20 lat jest i był zawsze kibicem Realu. Ja oczywisice jestem Barcelony i nie ma z tym żadnego problemu. Jesteśmy w stanie i wspolnie oglądać mecz, pośmiać się, ponabijać, krytykować sytuację w okół obu klubów. Da się :) często te środowiska kłócą się przez obraz odklejonych kibiców, bo takich oczywisice też nie brakuje, ale zakładam że ludzie tacy jak my nie utożsamiamy się z nimi.
0
@pero1983 właśnie o to chodzi, że wszyscy Hiszpanie wcześniej są w pracy na tygodniu xD
0
Aha Valverde myślałem że jesteś cule i powalczysz z Carlo, a nie wystawisz rezerwy.... :/
0
@Maker0 to samo pomyślałem. Jak Iglesias mógł wylecieć sam na sam z własnej połowy? Dlaczego nasi obrońcy nie stali bliżej lini i jego samego? Przecież spokojnie Cubarsi by go dogonił i złapał, bo on raz ze szybki nie jest, a dwa z piłką wolniej się poruszał. Pierwsza bramka błąd Szczęsnego oczywiście, ale niestety nasz uszatek też się nie popisał, najpierw zły timing i pozwolił obrońcy się zabrać, a następnie ani nie zablokował podania ani nie złapał na offside.
3
Odnośnie kontuzji Roberta to tak czułem w kościach, że złapie kontuzje widząc co odpier***a ten sędzia i na ile pozwala zawodnikom celty. W pierwszych 10min w Lewego 3x ostro wchodzili rywale, a ten pajac z gwizdkiem ani razu żółtej kartki nie pokazał za notorycznie powtarzane faule na Polaku.
0
Widać, że końcówka sezonu jest niesamowicie trudna. Ciężko o odpowiednią motywację i utrzymanie sił na wszystkich frontach. Czekają nas jeszcze trudne mecze w Laliga. Oby jutro Real bez mbappe stracił punkty w starciu z Bilbao wtedy złapiemy oddech, bo póki co to do klasyku podchodzimy na styku i każda strata pkt może nas kosztować mistrzostwo.
4
Haha, patrz Belingham co to znaczy REMONTADA!!!
3
@dingoDingo oh shiet here we go again...
Byc może pierwszy raz koszulkę kupujesz lub nie śledzisz regularnie forum. Do sedna, problemy z koszulkami są od wielu lat. Czy będą dostępne? Tego nie wie nikt, nawet sam klub. Możesz pisać do obsługi klienta, do supportu i niczego się nie dowiesz. Oni nie potrafią nawet sprawdzić kolejnej parti dostawy. Nie będę już wglebiac się w szczegóły, ale tak. Jest to absurd i nie wynika to ze strony nike jak twierdzi znaczna grupa zaślepionych fanów, a problem leży w tym, że banda nieudaczników bierze się za kontrakty i prowadzenie sklepu i wina jest wyłącznie po stronie klubu. Problem z koszulkami nie dotyczy tylko koszulek z firmy nike, ale również tych których nike nie produkuje, a szyte są w innych szwalniach. W tym klubie mało co działa tak jak powinno, ale taki też naród. Hiszpanie nie potrafią praktycznie w nic, ale przetrwali ze względu na swoje położenie geograficzne i tym że są drzwiami Europy na Amerykę, inaczej z ich podejściem do biznesu już dawno byliby tak jak Grecja bankrutami.
3
@Starrk Zandberg to wyglądał w tych debatach jakby sale pomylił i zamiast trafić do sali debat to trafił do sali ze skeczem kabaretowym. Jedyny, który zachował klasę, kulturę i przy tym wypowiadał się rzeczowo.
A dodam jeszcze, że cóż za ironia mnie dopadła, bo sam większość swojego życia twierdziłem, że większej odklejki niż lewica partia razem z Zandbergiem na czele to nie znajdę prędko, a tutaj póki co obraz z debat zgoła inny.
3
@jakub1906 ta sama OPTA po fazie ligowej największe szanse na wygraną LM dawała Liverpoolowi.
1
@dzrpn kup spokojnie w Barca store będzie fajna pamiątka. Szalików tam nie brakuje. Ceny nie odbiegają, za szalik zapłacisz między 15-25 euro.
Odnośnie bezpieczeństwa powiedziałbym, że tak generalnie jest bezpiecznie. Natomiast zapewne będą tłumy ludzi, a wiadomo jak to w tlumach bywa. Często ścisk, przepychanka, trzeba uważać.
0
@reloaded nikt nie zakłada z góry, że dziecko będzie chore. Łatwo mówić o czymś jak dana sytuacja Cię nie dotyczy, a postawiłeś się w takiej sytuacji jaką byś faktycznie podjął decyzję GDYBYŚ MÓGŁ (co nie jest takie oczywiste w naszym kraju patrząc na to czego chcą niektórzy polictycy)? Co w sytuacji gdyby do ciężkiej choroby dziecka, doszedł fakt iż sam poród obarczony jest dużym ryzykiem, że Twoja ukochana może umrzeć przy porodzie? Rozumiem, że bezwzgledu na wszystko Ty zachowujesz spokój, bo masz zajebiscie silna psyche i decydujesz się na wszystko.
1
@ranger3120 przecież Klopp pracuje aktualnie i ma ważny kontrakt długoterminowy z grupą Red Bull. Oczywiście jak każdy kontrakt można rozwiązać, ale chyba nie po to decydował się na tak duża zmianę w swoim życiu żeby raptem po roku z niej rezygnować, rzucić wszyskto i wrócić do trenerki jako manager Realu. No to się kupy i dupy nie trzyma.
Xabi Alonso prędzej czy później zostanie trenerem Realu. Ma kontrakt z Leverkusen ważny jeszcze rok, ale taki kontrakt łatwiej rozwiązać za porozumieniem stron. Być może dlatego on obowiązywał tak krótko właśnie z powodu wyczekiwania przez niego posady w Realu, a właśnie teraz nadchodzi ten czas gdy Real musi znaleźć nowego trenera. Wszystko wskazuje na to że będzie to Hiszpan.
Podsumowując, to nie koncert życzeń i Real nie będzie wybierać sobie między Kloppem, a Alonso :)
0
@Pingwinek jasne, dlatego napisałem że ceny w tym sezonie były te same w fazie grupowej na mecz z Bayernem co teraz na półfinał LM z Interem, a 2 lata temu również na mecz grupowy na mecz z Interem bilety były 2-3x tańsze :) różnica to inny stadion i po cichu liczę na to, że na nowym Camp Nou ceny wrócą do tych sprzed 2 lat ewentualnie 20-30% drożej, a nie 200-300% drożej tak jak jest teraz na Montjuic.
0
@luki9v albo odwrotnie. Nico jest skuteczny gdy możemy kontrować i na dużo miejsca, a Raphinha jest w stanie pokonać autobus świetnym mocnym uderzeniem zza pola karnego. Narrację możesz sobie przyjmować dowoli.
W mojej ocenie nie ma się czego obawiać, defensywa Interu nie taka straszna. Bayern był w stanie wypracować przeciwko nim wiele dogodnych okazji. Wszystko zależy od nas i dyspozycji w danym dniu naszych gwiazd. Sufit mamy wyżej niż Inter, pytanie jak trafimy z forma.
0
@Pingwinek dobrze, ale Ty wiesz, że na fazę ligowa i mecz z Bayernem bilety w tym sezonie również zaczynały się od 200 euro? Także tutaj wchodzi w grę pojemność stadionu, albo nowa polityka i nowe ceny, albo jedno i drugie.
Masz tu jeszcze kilka kropek gdyby Ci zabraklo w kolejnym kowmntarzu:
..............................................
2
@MesQueUnClub96 no to tylko potwierdza to jak piękny to był wywiad skoro puszcza go republika ku uciesze swojej publiki :D
0
Ładnie, a na Camp Nou na fazę grupową zaczynały się od 69 euro i w porywach do 169. Taki był koszt, bo tyle sam płaciłem, pytanie ile będą kosztować na nowym Camp Nou.
0
@partymaker na Camp Nou kupowałem na mecz z Interem w LM 2 lata temu to płaciłem 169 euro (oczywiście faza grupowa nie półfinał) i to były jedne z droższych biletów. Miałem miejsca na samym środku z idealnym widokiem na boisko. Droższe były już tylko vipy, a o ile dobrze pamiętam to ceny zaczynały się od 69 euro
5
@Mankind zgadzam się. O ile poprzednim wpisie Stanowski się bronił i faktycznie przemówił do mnie, że atakowanie Trzaskowskiego miało sens, bo ten nie przyjdzie do niego, a z Nawrockim będzie mieć 3h tak teraz po wywiadzie z Nawrockim zaczęło narastac lekkie obrzydzenie do Stana u mnie. Liczyłem na to, że jako że to kandydat POPISu czyli parti, które jak twierdzi stanowski nas Polaków już męczą to potraktuje Nawrockiego tak samo ostro jak Trzaskowskiego. Że będzie dociskać go o trudne tematy, że będzie prowokować ostra dyskusje i zweryfikuje wiedzę i poglady Nawrockiego. Tymczasem było hihi haha i lizanie go po jajach. Pytania tendencyjne, łagodne, wystawianie do pustej i pod publiczkę. Zrobił się z tego przyjemny odcinek ocieplajacy wizerunek Nawrockiego jako fajnego, zwykłego gościa. Nie tego oczekiwałem. To właśnie moim zdaniem nie jest równe traktowanie kandydatów, o którym ciągle mówi Stanowski.
0
Czy ktoś z Was był może na wakacjach na południu Hiszpani i może polecić jakieś miejsce? Rozważam wyjazd początkiem października, dlatego biorę pod uwagę południe hiszp, pytanie czy w takim terminie wyjazd tam ma faktycznie sens? Zależy mi na tym, żeby było jeszcze ciepło. W jakiej miejscowości znajdę fajne plażę na relaks i spoko infrastrukturę jeśli chodzi o restauracje, booking lub hotele?
6
@Starrk zgadzam się. Nawrocki super wypadł, bo tak przedstawił go Stanowski. Z uśmiechem na twarzy, bez chamówy. Wystarczy popatrzeć na wywiad z Bartosiewiczem jak większość czasu cisnął po nim co momentami aż obrzydliwe było i ma to odzwierciedlenie również w komentarzach pod filmikiem. Cóż, z jednej strony na prawdę fajny format te wywiady i sporo można się o kandydacie dowiedzieć, a z drugiej można odnieść czasami wrażenie, że to wcale nie jest takie bezstronne medium tylko właśnie takie, które niepostrzeżenie narzucić potrafi swoją "wlaściwą" narrację.
0
@kaamil1910 minimum 2, bo w przypadku awansu Arsenalu to będzie ich 3.
0
@Luciano99 tylko Lautaro nic szczególnego w lidze nie gra. Tam z ataku zdecydowanie lepiej Thuram wygląda.