Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 ikkkks deeeee :D
0
@wakawaka serio?xd jak ktoś chce dowodów to sobie poszuka jest tego pełno. Wystarczy poszukać lub porozmawiać z ludźmi. Ja osobiście znam bardzo dobrze ludzi, którzy są imigrantami i którzy wprost mówili mi, że to jest prawda. I ten proces trwał od wielu wielu lat. Nie tylko za PiSu chociaż PiS się rozochocil i nawet już ostrożny przy tym nie był. Sprzedawali wizy na prawo i lewo, mogłeś kupić to wszędzie.
0
@PatrychoO przecież byli zaproszeni i sami zdecydowali się nie przyjść xd tv prywatna i jest dowolność.
2
@lithotripter aaa ok :) w takim razie mam nadzieję, że nawet nie będą tego rozpatrywać tylko do kosza od razu.
1
@July_6_BcN jak ktoś nie chce to tak, zgadza się. Natomiast ja uważam, że jest równie dużo ludzi, którzy chcieliby mieć dziecko, ale wiedzą, że ich po prostu nie stać. Tym bardziej taka ustawa utrudni im jeszcze bardziej zdecydowania się na dziecko. Cóż, nie dziwi mnie kolejny fikołek w wykonaniu naszej władzy. Najpierw rozdawnictwo, które spodowowalo wzrost cen, a teraz chcą dowalić kolejne opłaty. Grunt to dobra polityka prorodzinna :)
2
@Sebastian7 tak, będą limitowane. Cena powinna wynieść 400 euro
8
@wawrzyn1 jak to nie zjechał? Zjechał i to okrutnie. Przecież jeszcze niedawno był wymieniany przez nas jako najlepszy ŚO na świecie. Szybki, silny, bezbledny. W podaniach nigdy wybitny nie był, ale nigdy też nie zdarzało mu się tak amatorsko przegrywać pojedynków czy być spóźnionym z interwencja co ostatnio zdarza się notorycznie po kilka razy w meczu.
0
@lucca87 nie chyba, a na pewno. Nie wyobrażam sobie żeby Inigo wyszedł na BVB. Jego brak w półfinale może nam przekreślić LM. Zmiennikow, którzy dowiozą 4 bramkowa przewagę mamy.
33
No to sprawa prosta. Inigo odpoczywa w rewanżu z BVB i nie widzę innej możliwości. Jego brak w półfinale może nam położyć LM, a na prowadzenie 4.0 to spokojnie Araujo czy Garcia wystarcza.
7
@Kinginiesta a co mógł powiedzieć? Swoje głupoty, że takiego zawodnika się nie zawiesza przed meczem z Barca. I w zasadzie powoływal się na zapis sędziego, że to była walka o piłkę i max 1 mecz dostanie. Oczywiście śmiejąc się przy tym jak Jóźwiak mowil o brutalności i ignorując resztę dyskusji patrząc w telefon. W zasadzie można odnieść wrażenie, że on nie widzi tutaj żadnej brutalności i możemy przejść do porządku dziennego. A wyobrażasz sobie jaką imbe by kręcił gdyby tak zachował się zawodnik Barcelony? Nagrywałby zaraz po meczu orędzie do całego narodu.
2
Na temat Mbappe w polskich mediach:
Cwiakala: należy eliminować tak brutalne zagrania w piłce, należy się przynajmniej 5-7 meczów zawieszenia.
Jóźwiak w KS: wszystko poniżej 3 meczów zawieszania to będzie kompromitacja. Nalezy chronić zawodników i należy się mbappe długa absencja, bo inaczej będzie to ważny sygnał na przyzwolenie tak brutalnej grze.
Borek w KS: ... tu zostawię bez komentarza, bo wiemu że temu cymbalowi to co najwyżej możemy poradzić wziąć rozbieg i znaleźć najbliższą ścianę.
0
@SelloutCrowd o dzień dobry, widzę że kolega nowy. Informacyjnie - to jest notoryczna sytuacja od wielu lat. Pomyśl co się wyprawia jak wypuszczają limitowane edycje :)
0
Kike chłopie.. Z dziuba bombę wal, a nie techniczny spod siebie :/
1
Moim marzeniem byłoby zobaczyć jeszcze ten jeden ostatni raz na żywo Messiego na Camp Nou.
Marzeniem.. bo wydaje mi się, że dostanie biletów na te wydarzenie graniczyłoby z cudem niezależnie od kosztów :/
31
Powiem Wam, że spokoju nie ma. Niby bvb nic nie gra, a mieli bardzo dobre okazje na 2-3 bramki już.. Pierwsze 10min było ekstra, a teraz no niciekawie.. Prosimy się o remis
2
@mordini123 świetna promka. Polecam zarówno Silos jak i Rozdzielenie. Topowe seriale.
1
@Gronek ja zdziwiony nie będę. Zdziwiony byłem może kilka lat temu jak przechodzili City, jak przechodzili Chelsea, jak przechodzili PSG. Jeszcze wcześniej przed erą VAR jak przechodzili Bayern czy Atletico i wygrywali LM po wałkach sedziwoskich. Oni co roku grają w tej LM jedno wielkie gowno, a przechodzą dalej mimo że to rywal gra i dominuje przez 3/4 dwumeczu. Więc nie. Zdziwiony nie będę.
0
@turhiay jaki problem? Ja od lat mam canal plus i bez problemu oglądam przez ich telewizję. Wcześniej mieli po prostu kanały Polsatu, a gdy ten stracił prawa to je usunęli i przenieśli na inne kanały.
2
@Tasde kto by się spodziewał, że taka twarda i naiwna polityka przyniesie taka katastrofę. No ale żeby przewidywać skutki takich zmian trzeba mieć troche wyobraźni, a nie tylko wygłaszać piękne haselka pod wyborców. Przekładając na mikroskale przypomina mi to nieco sytuację w naszym kraju.
3
Cóż upatruje tutaj dwie przyczyny straty punktow:
1. Araujo - po raz kolejny zawala bramkę w banalne sytuacji.
2. Yamal - pisałem parę dni temu, że jemu trzeba dać odpocząć w tym meczu przed LM. Dzisiaj fatalny, za niego powinien grać od początku wypoczęty Raphinha.
0
@Destroyer_of_Worlds masz racje, trzeba drastycznego podejścia. Zaorać to. Odciąć finansowanie NFZ i zwolnić wszystkich lekarzy ze szpitali najlepiej natychmiast, albo nie. Lepiej zmusić ich siłą do niewolniczej pracy, a co tam.
35
Chętnie zobaczyłbym Yamala na ławce w meczu z Betisem. Z Atletico błyszczał, ale został nieźle pokiereszowany i na dodatek gra od deski do deski, a już na tygodniu mecz LM. Raphinha mógłby zacząć z prawej może by w końcu wrócił do swojej formy, a z lewej strony może śmiało hasać Balde lub Ferran, a od biedy może tam wyjść i Gavi. Nie na darmo też dzisiaj Lewy odpoczywał i Ferran również nie zagrał pełnego meczu. Taką rotację bym widział, w Betisie nie ma Isco, więc powinno być łatwiej.
0
Raphinha jest dramatyczny dzisiaj. Miał dwóch w lini prostej żeby wystawić do pustaka.....
8
@gaucho104 zmiana dla zmiany, żeby sprawdzić czy będzie lepiej czy gorzej? To dopiero brzmi groteskowo i dziecinnie. Jak już nawołujesz, żeby zmienić to podaj argumenty za. Wymień kilka kluczowych kwesti, w których w Twojej ocenie inne partie poprawią sytuację. Ja również chętnie posłucham i może mnie namówisz na oddanie głosu na daną partie, bo mimo iż obecnie sporo rzeczy mi nie pasuje to nie widzę i nie jestem przekonany, że po jakiejkolwiek zmianie będzie lepiej, bo nie trafiają do mnie pomysły z aktualnych partii rządowych.
0
@michal26 oczywiście, że tak dlatego wspomniałem, że nie wiem jak to dokładnie działa w Niemczech. Natomiast znam nasze realia i wydaje mi się, że poza poprawą systemowa (nie wiem jak usprawnić ten system) to wzrost wydatków również jest potrzebnych. Największy problem moim zdaniem to personel
1
@Zoker zgadza się, coś w tym jest, ale w grze zespołowej chodzi o to żeby właśnie ta więź między zawodnikami była wtedy dużo łatwiej o sukcesy. I nie powinni piłkarze patrzeć przez czubek własnego nosa tylko grać zespołowo. Takie moje zdanie i myślę że większość trenerów również tego by chciało :)
3
@Zoker taa tylko jak Suarez walczył o króla strzelców to Messi stawał na głowie żeby go obsłużyć, mimo że sam miał "setkę" to wolał wyłożyć do pustej Suarezowi. A w naszym ostatnim meczu to wchodzi taki Balde i 2x może obsłużyć Lewego, żeby ten miał sam na sam z bramkarzem, ale zamiast tego woli sam wbiec z piłką w pole karne i oddać strzał. Ja wiem, że prowadzenie było wysokie, ale Lewy spokojnie mógł 1-2 bramki więcej strzelić gdyby koledzy zachowali się jak powinni czyli podali do lepiej ustawionego partnera w ataku co byłoby korzystne dla całego zespołu nie tylko Lewego :)
1
@Prorokk przyznam, że większej bzdury dawno nie czytałem. Po jakiego wała zmieniać temat? Mowa jest o prawie aborcyjnym w przypadkach, w których powinna być ona dopuszczona czyli np martwy płód, zagrażający życiu matki, ciąża z gwałtu, płód z nieuleczalnymi chorobami itd. Mowa o MOŻLIWOŚCI usunięcia ciąży w tych przypadkach jeśli rodzice na to się zdecydują dając im MOŻLIWOŚĆ wyboru i decydowania w takich przypadkach. Nie mówimy o jak to nazwałeś skrobaniu na prawo i lewo, więc nie mieszaj i nie przeinaczaj. Stanowisko konfederacji jest jasne. Zakaz jakiejkolwiek aborcji (oczywisice dla nas szaraczkow, bo oni sami by zrobili ją w takich przypadkach o czym sami między wierszami mówią i ich nikt nie będzie ścigać).
2
@michal26 nie znam szczegółów jak funkcjonuje służba zdrowia w Niemczech, ale wyczytałem że Niemcy przeznacza ja ponad 12,6% PKB, a my 6,4% :D ich system jest trudny w utrzymaniu i bardzo kosztowny, gdzie nam do takiego.. :P nadmienię tylko, że Konfederacja chce zmniejszenia podatków co oczywiście poskutkuje znacznym zmniejszenie budżetu. Skąd brać na służbę zdrowia gdzie powinniśmy znacznie zwiększyć nakłady? :/
5
@michal26 mam wrażenie, że nie czytasz tego co napisałem, a odpowiadasz po swojemu :) powtórzę krótko. Nie chodzi o samą aborcję z gwałtu, ale o podejście konfederacji do całego tematu prawa aborcyjnego.
Spoko, możesz uważać, że ktoś kto wyżej ceni wartość życia od pieniądza jest kreatynem, ale każdy ma inne wartości i może to samo powiedzieć o Tobie mając odmienne zdanie. Piękne hasła konfederacji hurr durr "proste podatki", każdy kowalem własnego losu, szkolnictwo, służba zdrowia, mieszkalnictwo, wojna. Fajnie brzmią te chsytliwe słówka, ale oglądając ostatnio Mentzena u Stanowskiego to zacząłem się zastanawiać czy te ich pomysły na rozwiązania nie spowodują tylko większej zapaści, bo generalnie nie wyłapałem żadnego dobrego rozwiązania z tych co przedstawiał Sławek.